Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Büyük istanbul Gezisi

(11-07-2019, 06:09 AM)EMRE.ALTINAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(11-06-2019, 04:49 AM)EmreGndZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(11-05-2019, 03:12 PM)EMRE.ALTINAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Çok güzel bir gezi olmuş, ama fotoğraflarda eksiklik var en azından 1 kişide G.M.K. yeleği olsaydı çok daha güzel olabilirdi :tamam:

tekerinize sağlık. 

Gmk

Bu yelek mevzusuna takılmayalım artık. Yapılacak söylenecek görülecek o kadar güzel şey varken ceviz kabuğunu doldurmayacak mevzulara geri dönüş yapmanın bir anlamı yok bence. Söylenecek her şey zaten zamanında söylendi. Konuşuldu bitti. Eski defterleri açmanın, hele ki böyle eğlenceli olduğunu varsaydığım bir başlık altında, hiç gereği yok.
Yine de tabi ki düşüncenize saygı duyuyorum ve eğer düzgün incelersen resimleri, bir kaç karede G.M.K logosunu görebilirsin. Heralde bu kadar eğlenceli bir raporu okurken rehavete kapılıp göremedin. [emoji3526]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu yeleği giymekten korkmayın bu kadar, sizin trafikte daha çok fark edilebilmenizi arttırıyor.  love10.gif love10.gif

Gezide çok eğlendiğiniz hepinizin yüzüne ayrı ayrı yansımış, sadece naçizane fikrimi söyledim.  ba.gif
Sen şimdi korktunuz korkmasaydınız diyorsun olay farklı yerlere kayıyor lütfen sözlere dikkat edelim...

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara

(11-07-2019, 06:36 AM)EmreGndZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(11-05-2019, 03:12 PM)EMRE.ALTINAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Çok güzel bir gezi olmuş, ama fotoğraflarda eksiklik var en azından 1 kişide G.M.K. yeleği olsaydı çok daha güzel olabilirdi :tamam:

tekerinize sağlık. 

Gmk

Bu yelek mevzusuna takılmayalım artık. Yapılacak söylenecek görülecek o kadar güzel şey varken ceviz kabuğunu doldurmayacak mevzulara geri dönüş yapmanın bir anlamı yok bence. Söylenecek her şey zaten zamanında söylendi. Konuşuldu bitti. Eski defterleri açmanın, hele ki böyle eğlenceli olduğunu varsaydığım bir başlık altında, hiç gereği yok.
Yine de tabi ki düşüncenize saygı duyuyorum ve eğer düzgün incelersen resimleri, bir kaç karede G.M.K logosunu görebilirsin. Heralde bu kadar eğlenceli bir raporu okurken rehavete kapılıp göremedin. [emoji3526]

Bu yeleği giymekten korkmayın bu kadar, sizin trafikte daha çok fark edilebilmenizi arttırıyor.  love10.gif love10.gif

Gezide çok eğlendiğiniz hepinizin yüzüne ayrı ayrı yansımış, sadece naçizane fikrimi söyledim.  ba.gif

Naçizane fikrine tabiki de saygı duyuyorum. Hepimizin fikirleri var ve yeri geldiğinde söylüyoruz.

Olayı keşke dramatize edip güvenliğimize yada trafikte görünürlülüğümüze bağlamasaydın. Keza herkesin bildiği gibi bu trajikomik durum ne trafikte görünürlülükle, ne de insanların korkuları ile alakalı değil.

Bu konuyu bu eğlenceli başlığın altında hortlatıp, insanların korktuğu gibi bir kanıya varmış olman da yine senin naçizane fikrin, ki katılmıyorum. Üstüne birde trafikte görününürlüğü bahane edip bazı tabularınızdan kurtulamadığın gerçeğini burda hepimize göstermiş olman da yine senin naçizane fikrin ki bence buda gereksiz bir mevzu.

Bende naçizane fikrimi bir kez de buradan ileteyim. Gerçi toplantılara katılım gösteriyorsan önemli olan bütün konularda zaten benim fikrimi söylemeyi tercih ettiğimi biliyorsundur. Kenarda oturupta susmak çok tarzım değil. Daha önce de belirttiğim gibi her şeyin yerinde konuşulabilmesi büyük lütuf.

Anlaşıldı ant içmişsin giymemek için  :] :]   Bazı gerçekleri bahane edip arkasına sığınmaya gerek yok. 

Tekerin düz bassın Emre abi.  :çiçek: :çiçek: :çiçek:
Ara

(11-07-2019, 07:04 AM)EMRE.ALTINAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(11-07-2019, 06:36 AM)EmreGndZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

tekerinize sağlık. 

Gmk

Naçizane fikrine tabiki de saygı duyuyorum. Hepimizin fikirleri var ve yeri geldiğinde söylüyoruz.

Olayı keşke dramatize edip güvenliğimize yada trafikte görünürlülüğümüze bağlamasaydın. Keza herkesin bildiği gibi bu trajikomik durum ne trafikte görünürlülükle, ne de insanların korkuları ile alakalı değil.

Bu konuyu bu eğlenceli başlığın altında hortlatıp, insanların korktuğu gibi bir kanıya varmış olman da yine senin naçizane fikrin, ki katılmıyorum. Üstüne birde trafikte görününürlüğü bahane edip bazı tabularınızdan kurtulamadığın gerçeğini burda hepimize göstermiş olman da yine senin naçizane fikrin ki bence buda gereksiz bir mevzu.

Bende naçizane fikrimi bir kez de buradan ileteyim. Gerçi toplantılara katılım gösteriyorsan önemli olan bütün konularda zaten benim fikrimi söylemeyi tercih ettiğimi biliyorsundur. Kenarda oturupta susmak çok tarzım değil. Daha önce de belirttiğim gibi her şeyin yerinde konuşulabilmesi büyük lütuf.

Anlaşıldı ant içmişsin giymemek için  :] :]   Bazı gerçekleri bahane edip arkasına sığınmaya gerek yok. 

Tekerin düz bassın Emre abi.  :çiçek: :çiçek: :çiçek:

Bu başlık altında yazılanlar içerisinde bahane olarak adlandırılacak sadece senin belirttiğin GMK yeleğini giymemeyi korkulan bir şeymiş gibi göstermen ve yelek giymenin görünürlülüğü arttıracağı tezini bahane etmen. Ben hiç bahane sunmadım. Gerçekleri söyledim.

Her hangi bir şeyi giyip giymeme konusunda da bir andım yok. Tercihlerim var. Fikirlerim var naçizane.

Hee, akılda soru işareti kalmasın diye de şunu belirtmek istiyorum. Neyi nerde nasıl en güzel şekilde temsil etmem gerektiğini beni az çok tanımış olanlar anlamıştır. Bağlı olduğumuz bütün topluluklar için gerektiğinde nelerin yapılabileceğini çok güzel göstermişimdir.

Bu yeleği sırf giymiş olmak için giyip trafikte terör estiren akılsız üyelerimiz var. Ne üstünde ki taşıdığı ağır yükün farkında ne de etrafına verdiği zarar umurunda. Böyle körü körüne ( senin deyişinle ) korkusuz ve görünür olmaktansa ben gerektiğinde görünür ve akıllı olmayı tercih ediyorum.

Senin ve senin gibi düşünen herkesin hatta bütün motor camiasının tekeri düz bassın Emre kardeşim.

Ara

Böylesi polemiklere gerek yok zamanında bununla alakalı çok konuştuk fakat bir sonuca varmak için bazı tabuları  yıkmak zor oluyor o sebepten konuyu uzatmaya gerek yok.

ama şöyle bir şeyde var bizde törenli hale getirsek mi acaba. (güzelim gezi raporunun geldiği hale bak  :] :] )

İlginc  ?