Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Taraklı Gezisi

Evet pazar günü yaptığımız Taraklı gezisini güzel anılar ve yeni dostluklarla bitirdik.Gezimizden bahsetmeden önce geziye katılan tüm arkadaşlara GMK ailesine teşekkür ederim.Özellikle gezimize renk katan bayan artçılarımıza teşekkürü eder ve bir daha ki gezilerede katılmalarını dilerim.

Gezimiz öncelikle eski hisar feriborunda toplanarak başladı.Gezimizin ilk rotasında bulunan İznik Gölün'e doğru Subaşı istikametinden doğru arka köy yollarını kullanarak vardık.

İznik'e vardığımızda tüm arkadaşların kan şekeri düştüğünden Köfteci Yusuf'da bir mola verdik.Bu sırada ekibimize Kulübümüzün doktoru Sayın Metin Keleş ve Altuğ Abi katıldılar.Onlarında ekibimize katılması ile sürüşümüz daha keyifli hale geldi.

İznikte verdiğimiz 1 saatlik mola sonrası rotamızı Bilecik yönüne çevirerek Taraklı istikametine doğru harekete geçtik.Bu yol üstünde hiç mola vermediğimizden ne yazık ki fotoğraflar mevcut değil.Ana yoldan Taraklı İstikametine döndüğümüzde doğanın tüm güzelliği önümüze serildi.Bir motorcu için en güzel yol kıvrımlı yollardır.İşte taraklı yollarıda tamda bizim istediğimiz tarzda bir yol şekli.Dağlara doğru orman manzaraları eşliğinde yılan gibi kıvrılan yollar muazzam bir keyif ve görsel şölen oluşturuyor.Tabi bu virajlar insanın daha fazla yatması için cezbediyor ve bu davete hayır diyemeyen Ben GMK'nın Ünlü Filozoflardan nam-ı diğer Seyfo'nun dediği gibi "Her motorcu birgün asfaltı tadacaktır" sözünün nekadar doğru olduğunu tecrü etme fırsatım oldu. :utan: Viraja yattığımda yolda bulunan tümsek nedeni ile tekerin yerden kesilmesi sonucu motor altımdan fırladı ve takribi 30-40 metre kadar sürüklendim.Bu esnada nefesimin kesilmesi sonucunda biraz zor anlar yaşasam da yol arkadaşlarımın benden daha fazla zor anlar yaşadığını ve tedirgin olduklarını kaza sonrası yüzlerindeki ifadeden anlaya bildim.Kendilerine tekrar bu zor anımda yanımda oldukları için teşekkür ederim.Tabi ki şunuda unutmamak gerekir ki ilk müdahale sırasında Metin Keleş'in bana yardım edebilmek için nasıl çırpındığını gördüğümde içim daha da rahatladı.Her neyse bu kötü konuları daha fazla konuşarak güzel ve zevkli geçen gezimizin üzerine kara bulutlar çökertmeyelim.Zorunluda olsa ufak bir moladan sonra sonunda Taraklıya vardık ve güzel bir çay ve kahve sohbetinden sonra Taraklı sokaklarında dolaşarak bol bol fotoğraf çekme fırsatımız oldu.Taraklı'da bulunan tarihi konakları ile 3-4 insanın elele tutuşarak saramadığı çınar ağaçları ile gezilmeye değer bir tarihi mekan.
Dönüş yolumuzda bazı arkadaşların E-5 üzerinden gelmek istemeleri nedeniyle Taraklı'dan çıktıktan sonra bir benzin istasyonunda ayrılarak evlerimize sağ salim döndük.

Gezimiz saat 9:00 da başladı ve eve vardığımzda 17:30 - 18:00 gibiydi.Tekrardan tüm arkadaşalrıma teşekkür ederim.Tekrar bir gezide buluşmak üzere hoşçakalın.
Ara

eline sağlık. haftaya hamam:))
Ara

Gerçekten güzel bir gezi idi, düşünüp organize edenlerin zihnine sağlık...

Fotoğraf ve videoları da görebilirsek süper olur...
Ara

Fotoğraf yüklemede problem var galiba fotoları yükleyemedim.Ama eve gidince tekrar denicem.herkes elindeki fotoları buranın altında paylaşsın.Güzel bir arşiv oluşsun.
Ara

vay arkadaş adamlar Show yapmışlar.Video yasaklı listesine alınmalı :]
Ara

keyifli güzel bir geziydi Murat abi ve Gmk her şey için teşekkürler sayenizde rodajı doldurdum :)
Ara

Forum'da da fotoğraf ve video istiyoruz arkadaş :höyt:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Bendekiler acemi işi ve çok az biz varız içinde :)
[img]141110220052_IMG_20141109_090949.jpg[/img]
[img]141110221211_IMG_20141109_142819.jpg
141110221105_IMG_20141109_142446.jpg
141110220917_IMG_20141109_142119.jpg
141110220758_IMG_20141109_134531.jpg
141110220658_IMG_20141109_141945.jpg
141110220605_IMG_20141109_141434.jpg
141110220214_IMG_20141109_134641.jpg[/img]
Ara

Eline sağlık cem
Ara

Elleinize sağlık çok güzel bir gezi olmuş inşallah bir dahakine bizlerde gelebiliriz :) bu arada büyük geçmiş olsun :)
Ara