Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mudanya Gezisi (Bayramın 3.Günü gezelim (rapor))

Evet arkadaşlar gelelim yaptığımız güzel gezinin rapor ve resimlerine.Öncelikle geziye katılan Barış Bal , Ercan (doktor) , Orhan , Selçuk ,İmdat , İlker ve Kendime teşekkür ederim.

Gezimizi planladığımız gibi 9:00 da başlatamadık.Çünkü birileri gelir diye saat 9:15'e kadar bekledik.Baklediğimize de değdi.ÇÜnkü Bursa'dan bayram ziyareti dönüşü Mehmet Kutay bizi yolcu etmek için uğradı.Kendisine bu incelik için teşekkür ederim.Feribota saat 9.15'de biniş yapıldı.
141007134017_20141006_092245.jpg
Başlığı açarkende belirttiğim gibi rotada değişiklik yapabileceğimizi belirtmiştim.Dediğim gibi de oldu.Feribotta yaptığımız kısa bir toplantı ile yolumuza çınarcık istikametinden giderek yarım adayı dolaşıp Gemliğe gitmeyi öneren Barış Balın bu teklifi oldukça makul görüldü ve kabul edildi.Böylelikle rotamızı çınarcığa çevirerek gemliğe doğru yol almaya başladık.Gemliğe varmadan Fıstıklı plajına yakın bir yerde bir mola vererek yolumuza devam ettik.Açlığın vermiş olduğu gazla beraber hiç durmadan Mudanya'ya vardık.İlk bulduğumuz balık lokantasına girdik.
Güzel bir çay eşliğinde yapılan sohbet sonrası yolumuzunda uzun olması sebebiyle Mudanya'da fazla durmadan kulüpte sürekli adı geçen şu meşhur Tirilye 'ye yola koyulduk.Tirilyey'ye vardığımızda bize hitap eden birşey bulamadık hatta aramadık bile, transit geçerek :] Barış'ında bir bildiği var diyerekten hiç durmadan yola devam ettik.Bir 10-15 dakikalık sürüş sonrası durduğumuzda kendisine nereye gidiyoruz diye sorduk.Yüzündeki o ifade ile birşeylerin ters gittiğini anladım ve kendisi " bilmem ben ölesine sürdüm" cevabı ile düşüncelerimde haklı olduğumu anladım.:] haritadan belirlediğimiz Gölyazı rotasını köy yollarından belirleledik.İyiki de bu şekilde yapmışız hakikaten güzel bir güzergah oldu.Gerçi köy içinde biraz koybolduk ama ( o kısım biraz uzun zaten yazılmaz ancak anlatılır) olsun yinede bulduk.:]
141007134027_20141006_165941.jpg
141007134314_20141006_173405.jpg
141007134245_20141006_173714.jpg
141007134215_20141006_165933.jpg
141007134027_20141006_165941.jpg
Gölyazıda yaptığımız ufak bir gezi sonrası geri dönüş yoluna geçtik.Geri dönüş yolculuğumuzda ne yazık ki vakitin biraz geç olması sebebi ile Bursa'ya uğrayamadan feribota geldik ve yolculuğumuzu kazasız belasız bitirdik.
Tekrar geziye havanın yağışlı olacak denmesine rağmen içlerindeki motor ve yol yapma isteğini hafife almadan katılan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.Buradanda yağmur yacak iptal edin diyen arkadaşlarada bu tek damla düşmeyen ,havanın , yolun ve yol arkadaşlarının mükemmel olduğu gezimiz bir ders olur.
Ara

Çok güzeldi tadı damaklarda kaldı ;) :))

Honda Kalbim Hep Onda !! :tamam:
160111131835|hondaimza.jpg

arkadaşlar sizinle sürmek güzeldi :tamam:

kaybolmadık keşif yaptık :]

arkadaşlar sizinle sürmek güzeldi :tamam:

kaybolmadık keşif yaptık :]

Keşfedebildiğin kadar özgürsün:)
Ara

Murat harika bir rapor hazırlamışsın..

Kesinlikle olması gerektiği gibi , özenle hazırlanmış.. emeğine sağlık :çiçek: Gmk :çiçek:

Büyük bir keyifle okudum:tamam:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Güzel kareler ve güzel anlatım , ağzına sağlık adaş. Paylaşım için teşekkürler.
İmrenelesice olmuş :)

160711104912_imza3.JPG
Ara

Bunu beğendim

Her şeyi sev fakat her şeyden önce seni seveni sev. Sevki, sana verilen sevginin değerini bilesin
Ara

keyıflı anlarınızı keyıfle okudum ve resımlerınıze baktım en kısa zamanda sızlerle bulusmak dılegıyle...

gidemediğin yol senin değildirGmk
Ara

Engeller her zaman insanın karşısına çıkar benim önüme biranda çıkan araba gibi ama engelleri büyütürsek boşuna yaşamış oluruz. Engelleri hafife alıp gezilere giden herkes eğlenir. Eğlence derken motor sürmek zaten bir eğlencedir. Tabi Selcuk Abi gibi iki büklüm gittiğiniz motorda bu biraz mümkün olmayabilir :) Gezi gerçekten güzel olmuş. Devamını bekliyoruz.....

Hayat olduğun yerde...
Ara

(10-11-2014, 12:20 AM)Ortam Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Engeller her zaman insanın karşısına çıkar benim önüme biranda çıkan araba gibi ama engelleri büyütürsek boşuna yaşamış oluruz. Engelleri hafife alıp gezilere giden herkes eğlenir. Eğlence derken motor sürmek zaten bir eğlencedir. Tabi Selcuk Abi gibi iki büklüm gittiğiniz motorda bu biraz mümkün olmayabilir :) Gezi gerçekten güzel olmuş. Devamını bekliyoruz.....

Boynu yoruyor ama Muhittinim yapacak bişe yok nefes aldıkça motora bineceğim Allahın izniyle :))

Honda Kalbim Hep Onda !! :tamam:
160111131835|hondaimza.jpg