Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Karamürsel- İznik- Gemlik- Yalova Keşif Gezisi

Bu sefer rotamız İznik gölünü tam tur dönüp ufak çaplı bir keşif gezisiydi. Sabah 10:00 'da hareket etmek üzere erkenden feribot iskelesinde buluştuk. Herkes uykusunu almış tüm gün motor üstünde unutulmaz bir gün geçirmeye hazır halde buluşma noktasında idi. Beklerken canı isteyenler çaylarını yudumlarken koyu muhabbet başladı.
6NbN97.jpg

Feribotta simit çay muhabbet derken ne ara karşı kıyıya vardık bilemedik.
WDaD02.jpg

Grup çok sağlam. Yollar önümüzde akıp gidiyor. Derken hadi bir benzin alalım dedik. Maşşallah herkes yarım depo geziyormuş.  Depolar fullendi tekrar yollardayız.
3zMz72.jpg

Her şey tamam. Bu sefer ilk durağımıza varmak için bir engelimiz kalmadı. Bekleyin bizi Aşıklar Tepesi derken...
RDND06.jpg

Memur abilerimiz kaçırırmı fırsatı. Buldular 11 motorsikletliyi doldur kotayı.
pnkn0m.jpg

E artık 10 dakikalık yolumuz kaldı. Sonunda ilk durağımıza varacağız. Ama o da ne? Tesisin otoparkı bildiğin dağ başında.
k6p6bA.jpg

Ama otoparktaki beklentiyi düşüren durum tesisin manzarasıyla biraz yatıştı. Çaylarımızı söyledik. Tost istedik ama servis çok kötüydü. Grubumuzun bir kısmı hiç bir şey yiyemeden kalktık.  ama acısını bir sonraki durakta çıkardık.  manzarası çok güzel bir mekan ama işletme sıkıntılı. Tabi ki de bu mekanda da çok eğlendik.
NDNDp5.jpg

aYpYL5.jpg

Y6p6Dl.jpg

Yolumuza devam etmek için yola çıktık. Son bir selam daha verdik bu muhteşem manzaraya.
8z5zMQ.jpg

Buradan sonra ilk durak İznik Köfteci Yusuf. Aç kalan grup arkadaşları burada köftenin dibine vurdu. Limonata bir harikaydı. Tatlı olarak kaymaklı ekmek kadayıfı üstüne tahin  üüüüüüüüfffffff..  Yanıyorsun Fuat aaaabiiii.
DDmDP6.jpg

Ateşimiz söndürmeye imdadımıza eski GMK üyelerinden Şener abimiz yetişti. Bahçesine yayıldık, çayımızı yudumladık. Muhabbet tabi gırla.
mopo31.jpg

EDNDg8.jpg

j6p68n.jpg

Ayrılık vakti geldi. Her şey için çok teşekkürler Şener abi. 
2aqarj.jpg

Yine yollardayız. Bu sefer rotamız Gemlik'e çevirdik. Yol üstünde ilginç manzaralar da vardı.
BzNzrv.jpg

Ve Gemlik'in içinde çılgın GMK üyeleri...
Z3p3ZZ.jpg

Ufuk arkadaşımızın babası sağ olsun çok güzel ağırladı bizi. Çayımız, sodamız ve muhabbetimiz hiç eksik olmadı.
oVpVjk.jpg

Güvercinlerimiz bile vardı.
lZpZdb.jpg

VDND0r.jpg

Ve o ünlü pozu ile RECEP Abimiz...
nlplRl.jpg

vPVPb6.jpg

GMK her yerde..
1EBELp.jpg

Yola çıkma vakti geldi. Tabi ki de çok acıktık. Hatta o kadar acıkmışız ki sadece girişte bir fotoğraf çekebilmişiz. İçeride kendimizi nasıl kaybettiysek...
 YALOVA Köfteci Yusuf
LDNDyG.jpg

Ve gün batımında feribot bir harikaydı. Püfür püfür esen rüzgar ve batan güneş bize muhteşem kareler verdi.
r1p13N.jpg

Gün batımıyla feribot Eskihisar'a yanaştı. Herkes kendi yoluna gitti. Günün biriktirdiği anılar ve yüzümüzde yine o gülümseme ile evimize sağ salim vardık. Kazasız belasız bir keşif gezisini daha sonlandırdık. Her şey o kadar güzeldi ki, bir sonraki için şimdiden sabırsızlanıyorum. 

Katılan herkese tekrar tekrar teşekkür ederim. Bir sonrakinde görüşmek üzere.
Ara

Uzun zamandır gezi raporu görmüyorduk iyi oldu bu, elinize tekerinize sağlık. Gmk

Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir. M.Kemal ATATÜRK
Ara
Heart 

Abi yine herşey çok güzeldi , katılan herkeze tek tek teşekkür ediyorum . devamı gelicek biliyorum umarım fırsatım imkanım ve rabbim izin verirde bende sizinle sürerim .
Rabbim hiç birimizi kaza ile imtihan etmesin . Saygılar , sevgiler ... :kalp: :tamam: :bye:
Ara

çok keyifli bir rotaydı sizlerle sürmek ise cabası başka bir serüvende görüşmek dileğiyle emrecim fotolar ve anlatım harika olmuş eline sağlık.

çok güzel rapor olmuş emre eline sağlık  :tamam: sizinle sürmek keyif vericiydi  :kalp:  güzel gezilerde tekrar birlikte sürmek dileği ile  :ehi: :yuppie:

Keşke insan bildiğini okumak yerine bilmediğini okusa...
Ara

Süper bir gezi olmuş, Emre fotoğraflar ve anlatım çok iyi , eline sağlık..

160711104912_imza3.JPG
Ara

Güzel bir gezi içerisinde zaman bulup bana uğrayıp mola verdiğiniz için teşekürler.
Çocuklarla birlikte elimizden geldiğince sizlere servis yapıp muhabbet ettik.
Her zaman ister grup isterse tek gelseniz bile mutlaka bana uğrayın.
Tek şartım gelmeden arayın çünkü ne zaman nerede olacağım belli değil şu an bile tatilde olmam gerekirken Pendik marmara ünv hastanesindeyiz ve oğlanın bacağı için yatarak tedaviye alındı.
Bir iyileşse dövecem ama adam dayak yemwmek için hasta moduna devam ediyor. :)
Ha bu arada motoru satsakta yine GMK lıyız.
Bir de eski Gmk lı kelimesi nedir yahu :)
Ara

Şener abi sen benim cahilliğime ver, daha çok yeniyim ben klüpte, bilememişim gelişigüzel yazmışım. Eski GMK’lı yanlış olmuş abim. [emoji4]

Çayın , sohbetin ve güleryüzün için çok teşekkür ederim. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ara

Kendimi birden çook yaşlı hissettimde... 
Sorun değil her zaman beklerim..
Ara

(08-29-2018, 08:28 AM)ŞENER Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Güzel bir gezi içerisinde zaman bulup bana uğrayıp mola verdiğiniz için teşekürler.
Çocuklarla birlikte elimizden geldiğince sizlere servis yapıp muhabbet ettik.
Her zaman ister grup isterse tek gelseniz bile mutlaka bana uğrayın.
Tek şartım gelmeden arayın çünkü ne zaman nerede olacağım belli değil şu an bile tatilde olmam gerekirken Pendik marmara ünv hastanesindeyiz ve oğlanın bacağı için yatarak tedaviye alındı.
Bir iyileşse dövecem ama adam dayak yemwmek için hasta moduna devam ediyor. :)
Ha bu arada motoru satsakta yine GMK lıyız.
Bir de eski Gmk lı kelimesi nedir yahu :)

Sener abi. Eski derken bu adam coook uzun zamandir gmk li demistir o. Ben eski gmk li lafini begeniyorum aslinda. Siz yokken ben vardim demek gibi. [emoji38]

Emrecim eline saglik rapor cok guzel olmus [emoji16]

Rapordan da anlasildigi uzere gezi de cok keyifli imiş.

Ben biraz işe verdim kendimi. Her be kadar katilamasamda en kisa zamanda tekrar birlikte sürecegiz ins.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ara