Anket: -
* Bu ankete oy verdiniz. Sonuçları Göster

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aksiyon Kameraları İnceleme Anketli

:). İlk mesaja yakinda gelecek bir modeli de ekleyecegim.

To be continued....

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ara

Ersin emeğine sağlık kardeşim diğer modelleride bekliyoruz

Ara

(03-22-2016, 08:00 AM)conqueror Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ersin emeğine sağlık kardeşim diğer modelleride bekliyoruz

Aslında Şu Model olsa diyen yada Ben Şu kamerayı alacağım sen al önden incele diyen olsa daha güzel olabilir. SJcamın yeni modelleri var mesela incelemek istediğim. Go pro ya bulaşamıyoruz. Malum 1000 küsür fiyatıyla alıp elimde biriksin istemiyorum.

Birde Özellikle Gece Çekimlerini Görmek karşılaştırmak için Kamerasını Ödünç verebilecek arkadaşlardan teşvik bekliyorum...
Ara

Arkadaşlar Yeniden Merhaba.

Son zamanlardaki bir gezimizde yaşadığımız bir olumsuzluktan dolayı kameralar ile ilgili küçük ama önemli bir detay fark ettim.

Şöyle ki hepimiz yurt içi yurt dışı birçok farklı yerlerden kameralar alıp kullanıyoruz. Aldığımız kameralar fiyatına göre aksesuarlı veya aksesuarsız gelebiliyor. Aksesuarsız gelenler için yeniden parça toplamak ayrı bir dert iken hali hazırda aksesuar ile gelenlerde ufak bir detay fark ettim.

Üreticilerin hepsi maliyetleri düşürerek kar marjlarını arttırma yoluna gidip ürünleri Çin' de imal ettiriyorlar. Apple bile :D Gelen kameraların içinden çıkan 3M bantlara dikkat ederseniz mavi yazı ile yazılmış olanlar var. Siz orjinal Go-pro ürünü aldığınızda ise içinden çıkan bant Kırmızı.

Yurt dışında bir iki siteden baktığımda mavi olanın genel amaçlı yapıştırma için olduğuna dair yorumlar gördüm. Kamera kullanan arkadaşlar yapışkanın çok iyi yapıştığına dikkat etsinler. Nitekim kırmızı olan bandı geçenlerde @esperanza (Ümit) arkadaşımın kaskından sökmek için çok uğraştık.

Taraklı gezimizde yaşadığımız bir talihsizlik üzerine seyir halinde giderken bir arkadaşımızın kamerası düşünce bantları kontrol etme gereği duydum...

Buyrum bunlarda Görseller...

160503124530_1072640927_610.jpg

160503124530_HTB1XRSwGXXXXXbnXpXXq6xXFXXXd.jpg

160503124530_HTB1x4.xIXXXXXbiXXXXq6xXFXXXl.jpg[/img]
Ara

Ersin güzel haberlerini bekliyorum:)
Ara

Merhaba Ersin , emeğine sağlık süper ki çok işime yarayacak o talihsiz kaza ve aldığım ders sonrası bu notlardan bakıp iyi bir cam alacağım..

tşk ederim

sevgi ve saygılarımla

arkın öztürk
Ara

(05-03-2016, 05:14 PM)arkinozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba Ersin , emeğine sağlık süper ki çok işime yarayacak o talihsiz kaza ve aldığım ders sonrası bu notlardan bakıp iyi bir cam alacağım..

tşk ederim

sevgi ve saygılarımla

arkın öztürk

Yakin zamanda alim yapacaksan goruselim. Fikir alisverisi yapalim arkin.
Buraya yazmadigim bir iki model daha var aslinda.
Yazma isi biraz ugrastiriyor o yuzden henuz eklemedim.

Ara

abılerım bende yenı sj8000 wıfı kask kamerası aldım daha tabı kullanmaya gecmedım.ama actıgımda cozunurluk goruntu kalıtesı cok yuksek.ılk test vıdeoumuda sızınle paylasıcam
Ara

(05-03-2016, 10:20 PM)vedat burak Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  abılerım bende yenı sj8000 wıfı kask kamerası aldım daha tabı kullanmaya gecmedım.ama actıgımda cozunurluk goruntu kalıtesı cok yuksek.ılk test vıdeoumuda sızınle paylasıcam

Vedat hayırlı olsun güzel çekimlerin olsun. Aparatların yapıştırıcılarına dikkat et.
SJcam serisine oldum olası ısınamadım bir türlü.
Her hafta yeni model çıkıyor. bazı modellerin 3ü birbirinin aynısı iken bazılarında ise aynı modelin 3 farklı fiyat ve çipsetlisi var.
Karışık bir marka...
SJ8000' i Novatek ile güçlendirilip yazılımını iyileştirerek özellikle 4K çekimlerde başarılı olmasını sağladılar. Piyasada bulunan 4K lara göre hatırı sayılır yer edinebilir. Bir de titreşim önleme olaydı tadından yenmezdi.

Musait olduğun bir gün inceleme yapalım da buraya ekleyelim :D
Ara

tabıkıde abı olur .bende merak edıyorum hafıza kartını alıp ızmıre gıderken yol boyunca ful kayıt yapmayı dsunuyorum ıns olur
Ara