Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aksiyon Kamerası (Öneri)

Merhaba arkadaşlar,

Ara sıra konuşmalarımızda aksiyon kameralarından bahsedersik. Tchibo sitesinde bu haftanın ürünü bir kamera var. Satış fiyatı 230 TL. Özellik olarak hoşuma gitti ama tecrübe etmedim. İlgilenenler inceleyebilir.

Aksiyon Kamera

Sevgiler,
BatuhanS

:tr:
ly2x6.gif
Ara

Valla güzele benziyor...ama ben pek beğenmiyorum tchibo nun ürünlerini bir kaç kez geri verdim ürünleri fakat bu bütün ürünlerinin kötü olduğu anlamına gelmez tabiki...

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

Batu fiyat iyi ve yanındaki akse. larda güzel özellikle lazer hizalama ilginç ve çok işe yarar.
Ara

Bende dusunuyorum ama gelecek aylara ins.
Batu bi kayit yapip bakmak lazim ya da yorumlari okumak lazim. Yakalama hizi vs. Biliyosun bunlarda en onemli sey yakalama hız ve netlik. Yoksa motosiklette belli bir hizdan sonra goruntu dalgalanma yapiyo
Ara

aparat yönünden çok zengin sanki :tamam:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

720p de 30 frame çekiyor güzel , ancak kaba ve kullanışı biraz zor gözüküyor.Su geçirmiyor bu da artı özellik. Kask kamerasının olabildiğince ufak olması iyi oluyor.Midland serisi kask için güzel bir örnek.Kask üstüne yanına ve hatta cros gözlüğü içinde bağlantı aparatı var.
Ara

Ben kamerayı inceledim boyutu fena değil kullanılabilirliği iyi gibi gözüküyor.
Benim muallakda kaldığım nokta hareketli çekimlerde görüntüde donma yapıp yapmaması ve parça veyaa servis gibi hizmetlerde nekadar sağlıklı olduğu..
Ara
Konu Kilitli