Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yönetime Neler Oluyor..?
Smile 

Sevgili arkadaşlarım yapmış olduğum bir tespiti sizinle paylaşmak ve milyonların sesi olmak istediğim için bu başlığı açmış bulunuyorum..

Yönetim yeni üye ve yeni motor-araç alım tatlıları konusundaki hassasiyetini artık kaybetmiş bulunmakta..

-Sevgili yönetici Barış arkadaşımız almış olduğu Subarusunu,

-Sevgili Mehmet abimizde motorunda yapmış olduğu model değişikliğini Sümen altı yapmaya çalışmakta ve bu konudaki söylemlerede " Başlık açma silerim" şeklinde tehditlerle cevap vermekteler..

Sevgili başkanımızda haftaya motor değişikliği yapacakmış.
Yönetimden bir silkelenme hareket ve haftaya büyük bir atraksyon bekliyoruz..

Ve son olarak

Bu durumda Seyfo istifa etmeli.. :]
Ara

Bayram destekliyorum..Başkan zaten nişanlı ve okullu olduktan sonra cortlamış bulunuyor. Forumda, kulüpte Allah'a emanet.
Barış motor sattı turbosuz Subaru aldı (yaramaz)
Seço, Murat Şeki'nin mesajlarını sildi belasını buldu istifa edecek başka yolu yok
Kutay son gezide günahlarından arınırken çok terledi çok yoruldu
Seyfo'nun arayışları devam ediyor ve hala aklını bulamadı kesinlikle istifa etmeli.

Yeni bir başkan ve yönetim oluşturma zamanı gelmiştir.
Şimdi bu yazılardan sonra her zaman yaptıkları gibi toplanacaklar ve kulüpten kimleri atalım diye düşünecekler. Tabi ilk hedef ben olacağım.
Atsınlar sevenler, dostlar var ayıramazlar ya. Bende Atilla Yüca ile yeni bir kulüp kurarım.
Ara

Kurun ilk uyeniz ben olayim : )
Ara

Neyin kafasını yaşıyorsunuz , istifamı edicez hepimiz :]

Şimdi meseleyi özetliyeyim ;

Mehmet abi subaruyu motorla takas etmiş , subaruyuda Barış almış. Subarı turbosuz çıkınca barış dayanamayıp kle500 ün motorunu ona takmış. Subarunun başına gelenleri duyan Mehmet abi seyfo ile yunanistana gider , günah çıkarmaya çalışırken mehmet abiyi ter basmış. Bunun nedeni bize tatlı almamış olması heralde. Veyselde bu olaylardan etkilenip motoru ilana koyar ve nişanlanır okula başlar. Seço' da Murat Şeki'nin yazdıklarını niye sildi bilmiyorum ama bir ara benim yazdıklarımıda silmişti.

Kafam çok karışık o yüzden yönetim istifa :]
Ara

(10-24-2013, 12:53 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Neyin kafasını yaşıyorsunuz , istifamı edicez hepimiz :]

Şimdi meseleyi özetliyeyim ;

Mehmet abi subaruyu motorla takas etmiş , subaruyuda Barış almış. Subarı turbosuz çıkınca barış dayanamayıp kle500 ün motorunu ona takmış. Subarunun başına gelenleri duyan Mehmet abi seyfo ile yunanistana gider , günah çıkarmaya çalışırken mehmet abiyi ter basmış. Bunun nedeni bize tatlı almamış olması heralde. Veyselde bu olaylardan etkilenip motoru ilana koyar ve nişanlanır okula başlar. Seço' da Murat Şeki'nin yazdıklarını niye sildi bilmiyorum ama bir ara benim yazdıklarımıda silmişti.

Kafam çok karışık o yüzden yönetim istifa :]

Alayına isyan alayına istifa
:]:]:]:]:]

Tabi önce Seyfo istifa etmeli
Ara

mehmet abinin cevaplarını sabırsızlıkla bekliyorum. :]:]
Ara

(10-24-2013, 01:33 PM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  mehmet abinin cevaplarını sabırsızlıkla bekliyorum. :]:]

Onur sende habire kışkırtıyorsun
Ara

Siliyim mi şimdi ben bu mesajları ahahaha :] siliciyim ben

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

(10-24-2013, 02:02 PM)Seckin Tunali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Siliyim mi şimdi ben bu mesajları ahahaha :] siliciyim ben

Murat abiiiii yetişşş
Ara

Yapmayın çoluğum çocuğum var benim yetiş fatoooooo:]

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara