Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hatay'da neler oluyor !!!

Halkini katleden dikdator cevre ulkelere kacmak zorunda kalan milyonlarca siginmaci elbette direnis olacak uc maymun gibi yasamayin duyarli olun yazik.
Ara

Peki bir gün, güzel ülkemizde de bir diktatör bize zulüm yapsa,
Ve komşu ülke yada birileri buna destek verse bizde Suriyeli masum insanları mı öldürmeliyiz ?

Haberleri her zaman dikkatle okumaya çalışıyorum,
Şırnak'ta 26 nisan'da askeri konvoy geçiş yoluna mayın döşeyen pkk'lı köpekler mi geri çekiliyor ..
Üstelik mayın uzaktan kumanda ile patlatılırken geri çekilme mavraları...

Neden Hatay'daki haberlere yayın yasağı getirildi..
Sen sözde kan akmasın deyip ermeni olup, amerikalı olup ağlarsan,
benim akan kanımın hesabını sormazsan ben bu palavraları yemem..

Yüzyıl olmadı Cumhuriyetimiz kurulalı ama herkesin daha dün gibi aklında yalaka basın - yayının yaptıkları..

Daha yüzyıl olmadı, 1929 yılında Kayseri'deki uçak fabrikasında üretimi yapıyorduk, 10 yılda kaç tane uçak üretilmiştir..
Dün akşam son dakika haberi , Suriye'yi izleyen keşif amerikan uçağı F-16 düştü ,
kim şehit oldu dersiniz tabiki Türk Subayımız ...

Sahi 10 yıldır , Asya'yı Avrupa'ya bağlayan bu Cennet köşesi Memleketimizi kim yönetiyor...
Biz uçak üretip İran'a (tabiki o zamanlar ki iran) hediye eden milletiz,
Ülkemizin zenginliğini ve kaynaklarının büyüklüğünü siz düşünün ...

Sözüm bu kaynakları doğru kullanmayıp halkı ve milleti yoksulluğa iten ,
milli kaynakları satan veya peşkeş çeken,
kendine gelince vergi indirimi yapan , babalar gibi memleketi satanlaradır...

Demir sözlerim bizleri sömürenlere... Sevgiler..

160711104912_imza3.JPG
Ara

Hiçbir partiye üye değilim bundan 10 yıl önce Chp ye üye olalım dedik; Gebze teşkilatının kapısı kilitliydi, (miskin tembeller) 3. Kattan geri döndük.

10 yıl önce uçaklarımızın vidasını üretemiyorduk, şimdi kendi üretimimiz helikopterimiz, tankımız, piyade ve keskin nişancı tüfeklerimiz, insansız ankalarımız var, ve yurt dışına ihraç ediyoruz.

Terörü bitirmeye bukadar yaklaşan rahmetli Özal'dan başka kimse olmamıştı onu da derin devlet ıvır, zıvır zehirlediler zaten. Yurt dışında işler yapıyorum son on yılda Türkiye nin güçlendiği ve büyüdüğü herkezin dilinde, (Amerikadan-Japonyaya)

Şu an Hükümet hariç tüm partilerin/kesimin ülke için çivi çaktığı yok eleştirmekten başka bişey bilmiyorlar.

Şu tabloyu karalamayın artık, varsa bir figürde siz ekleyin. (Hikayeyi biliyorsunuzdur, Türkiye tam da bu durumda)
Ara

(05-13-2013, 03:04 PM)Batuhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Söyleyecek söz bulamıyorum.

n10fz.jpg

beni en çok yaralayan, etkileyen bu fotoğraf oldu... o bakışı kendi çocuğunuzda gördüğünüzü düşünün... ne için?... ağladım bu fotoyu görünce...

Teker üstü olsun... 

Allah tekrarını yaşatmasın,,,
Ara

Sizin Suriyede vefat eden akrabanız varmı ? yada hiç haber alamadığınız ?

Suriyede suçsuz günahsız ölenlere saygınız yoksa bari Hataydaki kardeşlerimize olsun.

Nasıl bir millet olduk anlıyamıyorum yaa bir patlama olsun ortalık karışsın diye dua edenler var....

Hataydaki saldırıyı hala sığınmacı suriyelilerin yaptığını düşünenlere acıyorum.
Ara

Emrullah geçmiş olsun; anladığım kadarıyla bir sıkıntı var, Allah sabır versin, bize biraz anlatırmısın.
Ara

Suriye'de yönetime baş kaldıran ve savaşan Suriye halkı falan yok buna inanmıyorum. CIA'in tezgahına düşen 20-25 bin kişilik satılmış eşkıya sürüsü var. ABD ve İsrail Orta doğuda bu oyunu hep oynadı ve oynuyor.
Ara

Herkes televizyondan , internetten yada gazeteden okuyor olayları.

Bu karmaşayı bu şavaşı yaşayanlarla konuşmak lazım , onları görmek lazım... klavyeden atıp tutmakla olmuyor bu işler.

Bazı akrabalarım göç etti kurtulabildi , bazıları dediğim gibi kayıp ve haber alınamıyor. ( Allah yardımcıları olsun )

İç savaş yüzünden göç edenleri topaklarımızda barındırmayalım , sınırı geçmesinler , ölmelerine izin verelim , bizi ilgilendirmez vs gibi saçma sapan insanlara acıyorum sadece...

Suriyede ne olursa olsun ordaki çaresiz ve suçsuz insanları yüz üstü bırakamayız. Türklüğe yakışmıyor böyle şeyler.

(05-14-2013, 01:22 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Suriye'de yönetime baş kaldıran ve savaşan Suriye halkı falan yok buna inanmıyorum. CIA'in tezgahına düşen 20-25 bin kişilik satılmış eşkıya sürüsü var. ABD ve İsrail Orta doğuda bu oyunu hep oynadı ve oynuyor.

Cihan abi o zaman benim bütün akrabalarım eşkiya , hatta evimde 3 ay misafir ettiğim suriyeli sıgınmacılarda eşkiyaymış.
Ara

(05-14-2013, 01:53 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Herkes televizyondan , internetten yada gazeteden okuyor olayları.

Bu karmaşayı bu şavaşı yaşayanlarla konuşmak lazım , onları görmek lazım... klavyeden atıp tutmakla olmuyor bu işler.

Bazı akrabalarım göç etti kurtulabildi , bazıları dediğim gibi kayıp ve haber alınamıyor. ( Allah yardımcıları olsun )

İç savaş yüzünden göç edenleri topaklarımızda barındırmayalım , sınırı geçmesinler , ölmelerine izin verelim , bizi ilgilendirmez vs gibi saçma sapan insanlara acıyorum sadece...

Suriyede ne olursa olsun ordaki çaresiz ve suçsuz insanları yüz üstü bırakamayız. Türklüğe yakışmıyor böyle şeyler.

(05-14-2013, 01:22 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Suriye'de yönetime baş kaldıran ve savaşan Suriye halkı falan yok buna inanmıyorum. CIA'in tezgahına düşen 20-25 bin kişilik satılmış eşkıya sürüsü var. ABD ve İsrail Orta doğuda bu oyunu hep oynadı ve oynuyor.

Cihan abi o zaman benim bütün akrabalarım eşkiya , hatta evimde 3 ay misafir ettiğim suriyeli sıgınmacılarda eşkiyaymış.

Emo senden zaten şüpheleniyordum..önce cemaat işleri şimdide eşkıyalık

Emo yönetime muhalif olmak ile eline silah alıp kanlı eylemlere girmeyi karıştırmıyorum.

Hele hele tekbir getirip kendi halkından çoluk çocuk katleden birisi eşkıya değil insan bile olamaz
Ara