Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GMK nın güzel insanları (Tanışma başlığında tanışamadıklarımız.)

Evet biraz ilginç bir konu ancak faydalı olacağını düşünüyorum.
Yıllardır birçok üyemiz kendini tanıttı.
Tarihin tozlu sayfalarında açılmayı bekleyen tanıtımlarla doluyuz.
Ancak forumda başlığına hoşgeldin dediğimiz gerçekte görmediğimiz o kadar çok arkadaşımız varki yolda görsek tanımayız. Hatta tersi her toplantıda aramızda olup tanışma başlığını kimsenin hatırlamadığı ancak birşekilde kaynaştığımız dostluklarımızda var.
Hem forumu aktifleştirmek hemde kısaca herkesin kendini öznel birşekilde anlattığı bir başlık yapalım.

Anlatım kısaca güncel hayattan olabilir size kalmış.
Motosikletlerimiz ve kendimizide fotoğraf olarak eklersek konu tadından her gün bakılası olur GMK nın güzel insanları.

Ara

Çok iyi düşünmüşsün Erkan abim.

73d9328df626a8cb5c44fffb881eadf6.jpg

Emre GÜNDÜZ - 34 yaşındayım. Aile şirketimizde Üretim Planlama Sorumlusuyum. Motorla bu 3. Sezonum. Zaman buldukça günübirlik keşif gezileri yapmayı, gezmeyi tozmayı çok severim. Planladığımız gezilerimizde huzurlu keyifli bir gün geçirmek asıl amacımdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ara

Erkan Özdemir - 38 yaşındayım.
Toyotetsu AŞ. Çalışanıyım.
Motosikleti sadece gezmek yeni yerler görmek amacıyla kullanırım.
GMK Ailesini 2014 de motosiklet alırken internette Gebzede kimse yokmu diye bakınırken tesadüfen tanıdım ve üye oldum.
2014 den bugüne hergün foruma bakar işlerden fırsat buldukça reel katılımlar yaparım.
Evli ve 2 kız babasıyım.
543a1c7ac28747ea293ef2c4e220ab3d.jpg97efb1accd96b9e07c8d9ba3dcd261d7.jpg

SM-G600F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ara

9e695b5e39090a7a5b77bebf1a46f23a.jpg
Yusuf Ali Kaçaranlıoğlu
Tersanede çalışıyorum
Evliyim
2 seneyi doldurmak üzereyim motor tepesinde
Soldaki yakışıklı benim

Ara

5ea8708484f060e466418e3bba62db18.jpg

Ben murat arkış
Evliyim
Aslan çimetoda çalışıyorum crf 250/L motorum var

Ara

Oğuzhan yakar

Evliyim bir tane evladım var.
Güvenlik olarak çalışıyorum ve part time kuryeyim
Doğuştan motosiklet hastasıyım [emoji1787]
Motorun ne derseniz onu bende bilmiyorum hiç belli olmii[emoji16]1174a4b624d8d7cfecddf2ed1366326f.jpgf2e2b8f6349889b60639dc40b4539492.jpg
En kötü motor motorsuzluktan iyidir [emoji106]

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara

6ee2ec96788ca2b41c6224865d67161d.jpg

Ben Recep Yalnızer

Gurupun en yakışıklı en karizmatik üyesiyim.
Hayat felsefem Rabbimin nimetlerinden faydalalanmak. Hayatı doya doya yaşamak.
Emekli ve BEKARIM.......

Ara

Merhabalar kişisel sayfamı okuduğunuz için çok teşekkürler ederim.Değerli zamanınızı kendimi anlatarak harcadığım için özür dilerim ancak belki ortak bir noktamız olur ve sohbet ederek dostluğumuzu pekiştirebiliriz.

Ben Kimim :

Ben Murat TATOĞLU 

12 08 1992 Rize / İkizdere de doğdum. 6 yaşına kadar doğduğum yerde yaşadıktan sonra babamın ekmek derdinden Kocaeli Gebze ye taşındık. ( Akrabalarımızın % 70-80 i İstanbul ve Gebze Bölgesinde )

Kendimi bildim bileli Gebze 'de okudum , büyüdüm ve ekmeğimi buradan kazanıyorum. 01.11.2015 tarihinden itibaren evli mutlu ve henüz çocuksuz bir küçük aile reisiyim . Hayatımda verdiğim en büyük kararlardan birisi olarak evliliği görüyorum ( ilk 1 yıl neden evlendim diye kendime sövüp isyankar olarak geçinsem de  şükür ki evlenmişim diyorum ). Askerliğimi Acemi birliği olan Zonguldak Devrek 'de Onbaşı olarak , Usta birliğimi de  Ankara Beytepe Jandarma Eğitim Komutanlığında J.Çvş olarak tamamladım .  ( Çvş olduğuma bakmayın Otelde resepsiyonist olarak yaptığım için yatarak geçen bir askerlik serüvenim oldu , bu mevzu çok uzun çok detay var nasip olursa bir gün anlatırım ) 

Mesleki Eğitimlerim ;

2013 yılına kadar aktif olarak öncelikle Levi's firmasında ve Evkur Mağazasında Satış Sorumlusu ve Mağaza Müdür Y. Olarak görev aldım.  Sektörü analiz ettiğimde sürecin perakende satıştan daha çok eticaret sektörüne kaydığını fark ettiğimde kendimi eticaret alanına yöneltme kararı verdim. Tabi ki bu iş sıfırdan hadi ben eticaret uzmanı olmak için eğitim alayım demekle olmadı. 12-13 yaşlarımdan beri vbulletin gibi forum siteleri kurarak yöneterek bir webmaster kimliği kazandım.Forumlardan sonran joomla , datalife engine ve en sonda wordpress sistemlerinde siteler kurarak çok büyük işler başardım. Zamanında bir oyun kanalım ve oyun haber sitem sayesinde piyasa da fazlasıyla nam saldım. Henüz Seo kavramının yeni yeni bilinip uzmanların türediği zamanlarda oyun haberleri ve inceleme sitemi sektörün en değerli ilk 10 - 15 kelimesinde 1. sayfa  ve ilk 3 içine sokmayı başarmıştım. Bu başarımdan sonra piyasa da bilinen ve bize de Seo yapsana diyen kişiler gelmeye başladı.Bu şekilde devam ede ede tatoglubilisim şahıs firmamı oluşturarak kurumsal olarak hizmetler vermeye başladım. Tabi ki işler sadece Seo ile bitmiyor , Google adwords reklam çalışmaları A'dan Z ' ye eTicaret sitelerini kurulumu tüm gerekli işlemleri ve satış anına kadar full destek hizmetli çalışmalarımı hizmete sunar oldum.

Şu an ki referanslarım içerisinde ülkemizin en değerli televizyon kanallarına reklam veren firmaların eTicaret sitelerini yönetir ve destek verir durumda hizmet kalitemi sürdürüyorum.

Neler Yaparım Nelerden Keyif Alırım ?

İşimden kalan zamanlarda eşimle sık sık gezmeyi seven birisiyim. . Gece en geç 11 .30 a kadar evime dönmek zorundayım :) .  Araba sürmekten çok keyif alıyordum ( trafiksiz bir ortamda ) taaaa ki motor sahibi olana kadar . Arabayla İstanbula gittiğimiz de Kapalı otoparkların dolu olması ve arabayı deynekçilere teslim etmek istemeyen birisiyim .Yaşadığım şehir içi gebze de çarşıya çıkayım desen arabayı park edecek yer bulamıyorsun. 2-3 seferde park cezası yeyince başlarım işinize dedim ve Motor ehliyet kursuna yazıldım. Tüm ekipmanlarımı dizdim ve Yamaha r25 sahibi oldum. Henüz 1 aylık motor sürücüsüyüm , başlangıç motoru için çok agrasif ve güçlü bir motor yeni başlamayı düşünen arkadaşlar kendilerine güvenmiyorsa düşük bir modeller başlamalarını öneririm. ( Motoru almadan ekipmanlarınızı alın , motor parçalarının yedeği var ancak vücudumuzun YOK ).

Kabataslak olarak bu bilgilerle Aranıza katıldığım için çok mutluyum , tüm arkadaşlarıma hayırlı günler dilerim.

3zyNg2.jpg

Hanımdan izin alırsam her zaman  :+1:   :çiçek:

181018022813|AdsIz.png

Merhaba ben Barış Bal; 
2008 yılından buyana GMK nın içindeyim şuanda da GMK nın Başkan lığını yapmaktayım tüm arkadaşlara sevgiler selamlar.