Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeni dönem yönetim üzerine genel muhabbet

Yeni yönetimimiz bizlere hayırlı olsun diyorum. Kulübü çok daha iyi bir konuma getireceklerinden eminim. Eski yönetime de şimdiye kadar vermiş oldukları emekten dolayı kutluyorum.

Hayat olduğun yerde...
Ara

Yeni yonetim hepimize hayirli olsun.
Birlikteligimiz buyuyerek devam eder umarim.
Yeni uonetimle birlikte ozellikle forum kullanimin canlanmasi en buyuk temennim.

Kurucu yonetime verdikleri destekten ve ablayislarindan oturu tesekkur ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ara

Eski yönetimin verdiği emeklerinden dolayı teşekkür eder , Yeni yönetime başarılar dilerim...

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara

Böylesine guzel bir aileyi kurup kanatlari altina hepimize yer bulma sansi verdigi icin KURUCU YÖNETİM'e cok tesekkur ve tebrik ederimm..

Boylesine bir secim daha once sanirim hic bir motosiklet ailesinde yasanmamistir..

Yeni gorevlerinin Yeni yönetimimize hayirli olmasini dilerim.
Ailemizi buzamana kadar oldugu ve olmasi gerektigi gibi her gecen gün daha saygin ve daha büyük aile halina getireceklerinden şüphem yok..

Her sey IKI TEKER ASKINA
Her şey AILEMIZ ADINA
Her şey GMK ADINA....

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RÜZGARI HİSSET
Ara

(11-27-2015, 01:29 PM)muratkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Arkadaşlar yorucu bir seçim dönemini arkamızda bıraktık. Umarım kırkınlıklar ve kızgınlıklarda arkamızda kalır.

Hep olalım diri olalım...

Hepimizin ortak gayesi iki tekere olan sevdamız. Bu sevda öyle bir sevdadır ki sana güzel dostluklar dostluktan öte kardeşlikler kazandırır.
Herkesin sağlıyacağı en ufak katkıdan en büyüğüne kadar bizim için çok önemli. Bize bu yoğun, yorucu ve bir okadar deneyimsiz olduğumuz dönemde desteklerinizi esirgemeyeceğinizin farkında olmak bizleri daha büyük bir şevkle çalışmamıza vesile olacaktır.

Süreç içerisinde aklınıza gelen tüm fikir , görüş ve sorunlarınızı lütfen ilk bizimle paylaşın.Paylaşın ki fikirler paylaşıldıkça büyür, sorunlar bilindikçe çözümlenir.

Hepinize bu dönemde göstereceğiniz anlayış için ve seçime olan demokratik katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Haydi GMK fikirlerinizi bekliyoruz...

oncelikle yeni yonetime basarilar diliyor ve hayirli olsun dileklerimi iletiyorum.

madem ki fikirlerinizi yazin demissiniiiiiz,
mangal partisi istiyoz baskan :D
Ara

(11-30-2015, 01:48 PM)HMD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(11-27-2015, 01:29 PM)muratkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Arkadaşlar yorucu bir seçim dönemini arkamızda bıraktık. Umarım kırkınlıklar ve kızgınlıklarda arkamızda kalır.

Hep olalım diri olalım...

Hepimizin ortak gayesi iki tekere olan sevdamız. Bu sevda öyle bir sevdadır ki sana güzel dostluklar dostluktan öte kardeşlikler kazandırır.
Herkesin sağlıyacağı en ufak katkıdan en büyüğüne kadar bizim için çok önemli. Bize bu yoğun, yorucu ve bir okadar deneyimsiz olduğumuz dönemde desteklerinizi esirgemeyeceğinizin farkında olmak bizleri daha büyük bir şevkle çalışmamıza vesile olacaktır.

Süreç içerisinde aklınıza gelen tüm fikir , görüş ve sorunlarınızı lütfen ilk bizimle paylaşın.Paylaşın ki fikirler paylaşıldıkça büyür, sorunlar bilindikçe çözümlenir.

Hepinize bu dönemde göstereceğiniz anlayış için ve seçime olan demokratik katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Haydi GMK fikirlerinizi bekliyoruz...

mangal partisi istiyoz baskan :D

En kısa sürede isteğiniz gerçekleştirilecektir. Sayın üyemiz:) İşin şakası Hamdicim.Hakikaten şöyle bol katılımlı dumandan göz gözü görmeyen bir mangal dumanı eşliğinde eğlenceli bir etkinlik yapalım diyorum. Sen benden önce davrandın valla.
Ara

Mangal icin 4 temmuz kutlamalarini beklemeye gerek yok.

Yagmur olmasin komur islanmasin yeter. Bence

Ara

Evet yeni yönetim seçildi..
Ha eski yonetim unutulmaz iyisiyle kotusuyle..
Ama bilinsinki herşey GMK Icindir.
Yolunuz yolumuz acik olsun biz eskisiyle yenisiyle unutulmasinki biz bir aileyiz. Ve her zaman aile çerçevesinde yan yanayiz ic iceyiz :)

Trafikte Saygılı ve Sabırlı olun ;) :selam: :polis:
Ara