Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeni dönem yönetim üzerine genel muhabbet

Dostlar, selam.

Başkan'ın açtığı yeni dönem yönetim seçimi konulu başlığın sulanmaması ve sadece amaca hizmet etmesi açısından bu başlığı açtım.

İnanıyorum ki pek çok arkadaşım bu konuda fikir vermek, yada bir şeyler söylemek ister.
Oluşacak yeni yönetim konusunda her üyemiz birşeyler söylemeli.
En azından burada konuyu tartışalım.
Herkesin çorbada tuzu olsun.

Yönetim eski-yeni, yaşlı-genç, tecrübeli-tecrübesiz herkese açık.
Her birey bir değerdir ve verecek birşeyleri vardır.

Yönetimin değişmesi, gereklilik.
Yeni arkadaşlar, yeni heyecan, yeni kan demek.

Bu arada, eski yönetimden kimse bu seçimde aday olmayacak.
Ve eski yönetim de oy kullanacak, aday belirleyecek.

Yönlendirme olmaması için, Şimdiden aday belirlemek veya oy kullanmak istemiyoruz.

Bu işe layık olan, hak eden en az 15 kişiyi bir çırpıda sayabilirim.
Ara

İyi konu olmuş :) bence eski yönetim kadrosunda da hala bu işe cuk oturan kişiler var ama yorgunluk da olabilir tabi sizin kararınızdır.. Önemli olan tüzel kişiliğin önlenemez yükselişi :)

:tr:  Kuşlar kısa.. Hayat uçuyor..
Ara

Hepimiz için en iyisi olası dileğiyle..

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

Konunun olmasi iyi olmus.
Olmasa bile geyik grubunda ve yapilan etkinliklerimizde (ornegin bugun) surekli irdeleniyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ara

Bence yönetim olayı fotmalite.böyle düşünmemin sebebi ise zaten yönetimde olan veya olmayan herkes etkinlik düzenliyor ve katılım sağlanıyor.
Yönetim'in extra yükümlülükleri,sorumlulukları ağır olup bu işi en iyi şekilde yerine getirebilecek arkadaşları seçebilmemiz.yani doğru seçim yapabilmemiz.
Eski yönetim neden değişiyor,halen anlamış değilim. 1 veya 2 kişi değişse,anlarımda,komple yönetim istifa eder gibi değişmesi akıllarda soru işareti uyandırabilir. Bence eski yönetimden en az 2 kişinin,yeni yönetim kadrosunda olması gerekir ki, tecrübe ve yol gösterici konumunda olması için. Ciddi bir sorumluluk. Ciddi emek ve zaman isteyen bir konu. Hem maddi hemde manevi yıpranmanın kaçınılmaz olduğu şüphesiz.
Yeni kurallar,yeni oluşum..
Heskesin birlik içerisinde olabilmesi ve en önemlisi kalp kırılmadan bu işin halledilmesi..
Allah kolaylık versin :)

Diğerleri ßir Yere Gitmek İçin Araba Kullanırken,
ßizler Motorsiklet Kullanmak İçin ßir Yerlere Gideriz..
İşte Aramızdaki En ßüyük Fark ßu !..

MoToRsİkLeTLeRi FaRk Edİn !......

Ara

Çok kısa süredir forum ve sizlerin içerisindeyim. Kulübü ne kadar iyi tanıyorum bilemiyorum ama az çok yorum yapabilecek kadar sizlerinde içerisinde bulunduğumu düşünüyorum. Yönetimin değişmesi konusunda ben hemfikir değilim. Kulüp bence gayet iyi bir şekilde yönetiliyor. Etkinlik, hareket vs yönetimin değil kulüp üyelerinin yapması ve başlatması gereken birşey olarak düşünüyorum. Kimse bu konuda yönetime sitem etmemeli bence. Bu kulüp belli başlı hareketlerini(açılış kampı, kapanış, kampı, 29 ekim korteji vs) yerine getiremiyorsa o zaman yönetim şikayet edilmeli. Şundan eminim ki şu anki yönetimin tecrübeli ve çok dialoğunun olması yapılan belli başlı etkinlik ve toplantılara katılımı artırıyor. Yönetime daha az tanınır, dialoğu az ve tecrübesiz kişilerin gelmesi, uzun ya da kısa vadede kulüp için güven ve kişi kayıplarına sebep olacaktır. Bu düşünceler benim tamamen şahsi fikrim. Hakkımızda hayırlısı olsun.
Ara

Ben sonradan yönetime girdim.
Yönetimdeki arkadaşlar ellerinden geleni
yaparak GMK'yı bir yerlere getirmeyi başarmışlar.
Gözlemim odur ki, artık yoruldular.
Yeni düşünceler, heyecanlar, üretkenlikler, emekler, fikirler gerekli GMK'mız için.
GMK onların çocukları gibi.
Yönetimi bırakmakla, motorculuğu ve GMK'yı bırakmayacaklar.
Yine bizimle birlikte olacaklar.
Tüm üyeler gibi, yeni yönetime her türlü konuda destek olacaklar.
Yaşasın Yeni Yönetim!!!

Teker üstü olsun... 

Başkanlık ve Yönetim ekibi;

Ben kararınıza saygı duymakla birlikte sistemin bu şekilde revize edilmesine katılmıyorum.

Kulüp adına, mutlaka aramızda şu anki yönetim kadrosunu içeren arkadaşlardan daha verimli olacak veya olmak isteyecek arkadaşlar çıkacaktır, çıkmalıdır. Değişiklik her zaman gerekliliktir fakat eski yönetimin 'ben bu seçimin hiçbir sürecinde olmayacağım' tutumunu anlamış değilim.

Tamamen yeni bir ekip tarafından ilk etapta acemice yönetilmeye çalışılacak kulüp için yine eski yönetimin dışardan desteği beklenecektir.
Bu sebeple;
Oy kullanılma sürecinin kesinlikle eski, yeni ayrımı gözetmeksizin yapılması, karma bir yönetim sisteminin oluşmasına sebep olacak ve eskilerin tecrübesi yenilerin hırsıyla kulüp daha demokratik bir ortamda iyi yerlere taşınacaktır diye düşünüyorum.

Özgür TEMEL
:tr:
372944_297191866965586_315415142_q.jpg
Ara

Taze kan ararken bütün vücudu değiştirmeye gerek yok bence de
eski yönetici arkadaşlardan, oluşacak yeni yönetime %100 destek geleceğine eminim

saygı duymak gerekir ki yönetim kadrosunda olmak bu yükü omuzlamak gerçekten zor iş
olaya sadece etkinlik olarak bakmamak lazım. Etkinlikleri yönetim olmadan da yaparız.

Ercüment Bey' in Yorum müthiş.

"Veysel Toplu
Barış Bal
Eski yönetimden yeni yönetime önderlik yapması acısından kalmali.

Yeni yönetime Murat Kan,Alper şensöz ve Belgin abi alınmalı.

Murat Deliahmet ve Engin Can idari yönetimde bence bulunmalidir.

Oyum bu dogrultudadır."

7 kişi ile neredeyse hükumet kurmuşsunuz Ercüment bey tebrik ettim vallahi.

Edit: İmla
Ara

Dostlar, selam

Metin çok güzel izah etmiş.
Bizler bir yere gitmiyoruz.
Motosikleti yada GMK'yı bırakmıyoruz.
Zaten istesek de bırakamayız.

Bizler Allahtan zeval gelmedikçe motosiklet kullanmaya, ve GMK bünyesinde kalmaya devam edeceğiz.
GMK bizim çocuğumuz. İnsan çocuğunu bırakabilir mi?

Oluşacak yeni yönetimin tabi ki de yanında olacağız, destekleyeceğiz.
Eski yönetimin tamamının aynı anda değişmesinin iki temel nedeni var.
1- Yeni yönetim, bizim gölgemizde kalsın istemiyoruz. Bu şekilde daha özgür ve yapıcı olabilir.
2- Bizlerin işinin direkt içinde olmamız, yeni yönetimde yetki ve sorumluluklar konusunda karmaşaya yol açacaktır.

Ayrıca güzel bir söz vardır.
DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY, DEĞİŞMENİN KENDİSİDİR

(11-08-2015, 11:09 PM)1kan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ..............
Eski yönetim neden değişiyor,halen anlamış değilim. 1 veya 2 kişi değişse,anlarımda,komple yönetim istifa eder gibi değişmesi akıllarda soru işareti uyandırabilir.
...............
Heskesin birlik içerisinde olabilmesi ve en önemlisi kalp kırılmadan bu işin halledilmesi..
Allah kolaylık versin :)

Birkan, öncelikle bu bir istifa değil. Toplu istifa hiç değil.
Sadece ve sadece, seçim sürecinde ve seçilecek yeni yönetim üzerinde gölge yapmak istememizden.
Sağlıklı bir seçim de böyle olur.

Her üyemiz aday olabilir, her üyemiz de aday gösterebilir.

Ayrıca geçmiş dönemlerde yönetimdeki arkadaşlar ile sorunu olan, kişisel gıcığı olan, yada ne bileyim vs. vs. bu arkadaşları da kazanmış oluruz.

(Ayrıca, benim adayım sensin. ama şimdi söylemiyorum. En son açıklayacağım :tamam:)
Ara