Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yamaha XJ6 Diversion için lastik önerisi

Merhaba yoldaşlarım! Nasılsınız?

Ben görünüşe göre bu sene de motoru satmayacağım gibi. Fakat lastiklerimin zayıfladığını düşünüyorum. (satınaldığım kişi düz yolda çok gaz açmış ve lastik sırt yapmış. Dişleri de çok derin değil açıkçası)

Ben diyorum ki sadece arka lastiği mi değiştireyim?
yoksa ön arka mı değiştireyim?
bir de tavsiye edeceğiniz marka var mı? çok pahalı olmazsa sevinirim (500 ü geçmese iyi olur)
Ara

Hamdi bütçe olarak dar bir boğazdan mı geçiyorsun bilmiyorum ama arkayı değişeyim ön idare eder dersen şimdiden helalleşelim :]:]:]
Eğer bu sene ve bundan sonraki senelerde motora bineceksen güzel bir takım lastik edin kendine eğer tavsiye de istersen şiddetle michelın pilot road4 diyorum.

Ben motorda sadece (çok sıradışı bir olay olmadığı sürece)tek lastik değiştirmeye karşıyım.
Aralarında 1000 km olsa bile tepkilerinin değişeceğine inanıyorum.
Bu yüzden 2 lastiği birden değiştir.İki tekere biniyoruz keşke gibi bir lüksümüz yok.

Lastik konusunda Barış a katılıyorum.Michelin pilot road serisinde sana uyan ölçü varsa ve senin motorun için uygunsa al derim.

Eğer bir lastiğe karar verirsen bana ulaş bende son bir fiyat alayım senin için.

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

(04-07-2015, 08:40 AM)Seckin Tunali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben motorda sadece (çok sıradışı bir olay olmadığı sürece)tek lastik değiştirmeye karşıyım.
Aralarında 1000 km olsa bile tepkilerinin değişeceğine inanıyorum.
Bu yüzden 2 lastiği birden değiştir.İki tekere biniyoruz keşke gibi bir lüksümüz yok.

Lastik konusunda Barış a katılıyorum.Michelin pilot road serisinde sana uyan ölçü varsa ve senin motorun için uygunsa al derim.

Eğer bir lastiğe karar verirsen bana ulaş bende son bir fiyat alayım senin için.
Seçkin söylediklerine bende katılıyorum 2 lastikte aynı zamanda değişmeli. arabada hataları tölere edebiliriz ama motor üzerinde bu çok büyük bir risk.

birde arkadaş nedir sizdeki bu michelin pilot aşkı :) virajları felan dahamı iyi, herkesi pilotlandırdınız. biriniz motorunu bir tur versinde test edelim güzelse bende alırım.
Ara

Fatih motorun karakteri değişiyor.
Viraj da güvenli frende tatminkar.
Tavsiye ederim.

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara