Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Topcase hakkında egm den gelen cevap

Arkadaşlar kulaktan dolma bilgiler yerine birinci ağızdan cevap almak istedim ve egmye yazdığım yazıya verilen cevap aşağıdadır bilgilerinize sunarım..Ayrıca yaptığım motorsiklet turu sırasında karşılaştığım tüm trafik polisi arkadaşlarada bu soruyu ilettim.Her biri kanunu aynen aşağıda yazıldığı gibi söyledi fakat çok saçma olduğunu ve uygulamadıklarını ilettiler.Benide durduranlar çantaya hiç bakmadı bile..

Sayın Ercüment EGELİ

22.08.2014 tarihli bilgi edinme başvurunuz incelenmiştir.

81 İl Valiliğine, ilgili Bakanlıklar, TSE ve sivil toplum kuruluşlarına gönderilen 01.07.2014 tarih ve 89456 sayılı talimatla;
-Arka şasesi üzerinde taşıma kutusu yapıldığına dair TSE onaylı tadilat projesi ibraz edilen durumlarda, motosikletlerin bilgisayar ve tescil belgesi kayıtlarına taşıma kutusuna ilişkin şerh eklenmesi gerektiği,
-Orijinal olan taşıma kutuların için uygunluk belgesinin ibrazı halinde tescil belgelerine kayıt konulacağı,
-Üzerinde taşıma kutusu bulunan ancak bu durumu belge ve bilgisayar kayıtlarına işletmeyenlere cezai işlem uygulanması gerektiği,
-Motosikletlerin yan tarafında bulunan çantaların belge ve bilgisayar kayıtlarına işlenmeyeceği açıklanmıştır.
Motosikletleri taşıma kutusuyla ilgili uygulama yukarıda belirtilen şekilde yapılmaktadır. İyi günler dileriz.

Pantolonunu çıkartmadan alabileceğin en büyük zevktir motorsiklet...
Ara

way arkadaş mıllet kaskını eldivenini montunu elıntemı tasısın varmı böyle saçmalık yaw
Ara

Ercüment,
İlgin ve bilgilendirmen için teşekkürler.
Oradan, buradan değil, direkt birinci ağızdan olması iyi oldu.
Ara

Ercü teşekkürler araştırman için emeğine sağlık...
Ara

Bilgilendirme için teşekkürler ercüment abi

Hayat olduğun yerde...
Ara

ercü hiç iyi haber vermiyon kardeşim ben teşekkür etmicem sana :]:] bize bundan nasıl kurtuluruz onun yolunu göster:]:]
Ara

murat napalım ama geyiktende yolladım kuşadasında polis motorunda da çanta vardı ruhsatını alıp baktım işli değil :kötü: şayet seni bu tatmin edecekse :))

Pantolonunu çıkartmadan alabileceğin en büyük zevktir motorsiklet...
Ara

Kardesim sen killandiriyon adami.sen bize balik tutmasini ogret ercuu :P:P
Ara

(09-16-2014, 02:30 PM)muratkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Kardesim sen killandiriyon adami.sen bize balik tutmasini ogret ercuu :P:P

Bence fotoğraf çekmesini öğretsin :):):)
Ara

Eline sağlık teşekkür ederiz bilgilendirmen için aklımızdaki bazı sorular kalkmış oldu sayende ama bu durumun iyice bir düzenlenmesi lazım ticari amaçla kullanılanlar işletilse daha iyi olurdu :lütfen:
Ara