Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Benzin ve Motorine yeni zam..

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu, tavan fiyatı uygulamasında baz alınan İstanbul Avrupa Yakası'nda 15-18 Nisan arasında benzinin tavan satış fiyatını 5,04 lira, motorinin tavan satış fiyatını 4,33 lira olarak belirledi. Kurulun, dağıtıcı ve bayi paylarının toplamını 2 ay süresince litrede benzinde 44 kuruştan, motorinde ise 51 kuruştan 37 kuruşa indiren kararı doğrultusunda, akaryakıt ürünlerinde 15-18 Nisan arasında uygulanacak fiyatlar açıklandı.

Buna göre, tavan fiyatı uygulamasında baz alınan İstanbul Avrupa Yakası'nda 15-18 Nisan arasında benzinin tavan satış fiyatı 5,04 lira, motorinin tavan satış fiyatı 4,33 lira olarak belirlendi.

Böylece benzinin litre fiyatı 5 kuruş, motorinin litre fiyatı 3 kuruş arttı.

Söz konusu tarihlerde İstanbul Anadolu Yakası'nda benzinin litresi 5,04 lira, motorinin litresi 4,34 liradan; Ankara'da benzinin litresi 5,05 lira, motorin litresi 4,34 liradan; İzmir'de benzinin litresi 5,06 lira, motorinin litresi 4,22 liradan satılacak.

:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:

Diğerleri ßir Yere Gitmek İçin Araba Kullanırken,
ßizler Motorsiklet Kullanmak İçin ßir Yerlere Gideriz..
İşte Aramızdaki En ßüyük Fark ßu !..

MoToRsİkLeTLeRi FaRk Edİn !......

Ara

yavv birkan benzine zam dedin ödümü kopardım.. bu olsa olsa zamcık olur böyle 3-5 kuruş için günaha sokturma bizi :]:]:]

ama adam yol yapıyor : )
geçen sene ağustos ayında 2.3 olan euro şu aralar 3.1 bilmem nelere kadar yükselmiş. şu anda 2.9 civarı sanırım. satıla satıla memlekette bir anıtkabir kaldı. memura da zam geliyor %3, şaka gibi yemin ediyorum Pi sayısı gibi zam mı olur.

2259131-uykusuz.jpg

Bir ara altın elbiseli adam barkın bayoğlu'nun başlattığı ötv ve hız sürati ile ilgili imza kampanyası vardı. hatırladığım kadarıyla belirli bir çoğunluğa ulaştırılamadığı için gerekli mercilere iletilemedi ve gariptir ki bu trafik sıkışıklığına ideal çözüm olarak, insanları motosiklet kullanmaya teşvik edebilirler. ama nerdeee.
Ara

vala 2 dir benzin alıyorum fiyatı 4.98 yazıyo 20 liralık alıyorum tam 4 litre geliyor dedim 4,98 yazıo nasıl tam 4 litre geliyo abi ben bilmem diyor 2 keredir başıma geliyor dikkat edin.

Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir. M.Kemal ATATÜRK
Ara

hatta sitede burada göz atmak isterseniz.

Altın Elbiseli Adam - MOTOSİKLETLERDEN ÖTV KALDIRILSIN KAMPANYASI
Ara