Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motosiklet Eğitimi

Tavsiyeler için teşekkürler. Öncelikle özel ders alma fikri bana da daha mantıklı geldi. Hem aynı eğitimi daha kısa sürede almak açısından hem de benim ihtiyacıma daha uygun bir eğitim alma şansım olacağı için.
Murat hocanın sayfasına baktım, o da GS1,2,3 diye aynı şeklide kategorilere ayırmış eğitimi ama bir arayıp konuşacağım benim durumum için nasıl bir eğitim uygun olur diye.

(07-19-2013, 02:54 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben Erdem'in mantığındayım. zaten çözmüşsün ... geriye kalmış vites olayını anlamak ..

o da kapasite meselesi : ))

Alper de ben ben o ışığı gördüm : ))

Seyfo, güvenine layık olmaya çalışacam :))

(07-19-2013, 12:45 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Alper ,

GMK olarak daha önce birkaç defa eğitim programı düzenledik. Bu eğitimleri Onur un bahsettiği, daha önce Hondanın eğitim hocası olan Murat DENİZHAN dan aldık. Aşağıda daha önce yaptığımız eğitimlerin linkleri mevcut. Sene başında niyetimiz vardı ama bi türlü fırsat olmadı.Belki son baharda bi grup eğitimi organize edebiliriz. Beklemem diyorsan Murat Hocanın iletişim bilgilerini verebiliriz.

http://www.gebzemoto.com/Rapor/guvenli-s...-hoca-gs2/

http://www.gebzemoto.com/Rapor/guvenli-s...oca-gs2-3/

Eğitim konusunda Erdem e katılıyorum. Tabiki bu hocanın ve senin bileceğin iş ama bende den başla derim.

Ben önce bir temel eğitim alayım da yine katılırım sizinle de sonbaharda. Hocanın iletişim bilgilerini buldum zaten Internet'ten, bugün arayıp konuşacam.

Murat hocayı şimdi aradım, durumu anlattım, sizin tavsiyelerinizden de bahsettim ama kendisi benim için GS1'in gerekli olduğunu söyledi. Sonuçta özel ders olduğu için duruma göre programda değişiklikler yapabileceğini de söyledi. Haftaya Pazar gününe randevu aldım. Hayırlısı bakalım.
Ara

Hayirli olsun. Kendisi bizden cok daha iyi bilir tabiki. Basarilar
Ara