Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Türk Bayrağımız Yasaklanmak mı İsteniyor?

(02-21-2013, 03:01 PM)MuratD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bilgiler için teşekkürler Batuhan,
birlikteliğimizin bir kez daha boşuna olmadığı ortaya çıkıyor..
Buradaki herkesin bu durumların farkında olması ve konuşabilmemiz paha biçilemez doğrusu.
Bizler her geçen gün güzel işler yapıyoruz ve eminim ki gelecekte daha güzellerini yapacağız..
Hepinize bir kez daha teşekkürler..

Bunların sorumlusu Emrullah :]
Ara

(02-21-2013, 03:50 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bunların sorumlusu Emrullah :]

Abi cemaate sordum bu olaydan haberleri yokmuş :] yani benimde ilğim yok :P
Ara

arkadaşlar mükemmel bir konuya değinmişsiniz duyarlılığınızdan dolayı cani gönülden teşekkürederim .galiba doğru yerdeyim. televizyon denilen cihaz esareti teslim almanın en kolay yoludur batuhan kardeşim çok doğru bi tespitte bulunmuş.şuanda bizim üzerimizde oynanan oyun daha öncede yıkılmaz denilen yugoslavya da denenmiş ve nayazıkki yugoslavya pembe dizilere teslim olmuştur. bizdede saçma sapan gündüz kuşaklarıyla, akşamları satılmış kişilerin katıldığı tartışma proğramları ile ve neydüğü belirsiz diziler ile tüm vatandaş esir ediliyor umursamazlaştırılıyor uyutuluyor.adamlar istedikleri tüm davranışları yavaş yavaş insanların içine işliyor ve zamanı gelince galiba belirlenen zamanda 2023 hedefe ulaşılacak.durmak yok uyutmaya devam.dün terörist başı bugün kahraman,dün terör ile mücadele eden kahraman,bugün asılacak adam.ne oluyoruz yaa.
Ara

(02-21-2013, 03:50 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(02-21-2013, 03:01 PM)MuratD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

Bunların sorumlusu Emrullah :]

Evet abi biliyorum bu yüzden pazar günü komando bıçağımı gaz yağıyla silip getiriyorum :mafya::mafya:

160711104912_imza3.JPG
Ara

(02-22-2013, 06:16 AM)MuratD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Evet abi biliyorum bu yüzden pazar günü komando bıçağımı gaz yağıyla silip getiriyorum :mafya::mafya:

cemaatle geliyorum bende kendimi tehlikeye atamam :]
Ara

(02-22-2013, 06:43 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(02-22-2013, 06:16 AM)MuratD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Evet abi biliyorum bu yüzden pazar günü komando bıçağımı gaz yağıyla silip getiriyorum :mafya::mafya:

O zaman hayde bre pehlivan ..

160711104912_imza3.JPG
Ara

(02-22-2013, 06:43 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

cemaatinide al gel :]
Ara

Bizim cemaat tehlikelidir abi :) bak demedi demeyin

http://www.youtube.com/watch?v=OYN0zd2sc8A

bu arada konuyu nasılda dağıttık yine :utan: özür.
Ara

O zaman konuya biraz geri dönelim,

Beşiktaş Armasındaki Ay Yıldız'ın nasıl alındığı hakkında bilgi vereyim,
Forma renginin neden Siyah- Beyaz olduğunu aktarayım..

16 Mayıs 1952 yılında, Yunanistan ile yaptığı maçta Ülkemizi temsil eden ilk Milli Futbol takımımız olarak Ay-Yıldız'ı armasına eklemeye hak kazanmıştır.

Renklerindeki siyah “Osmanlı’nın Balkan topraklarını kaybetmesinin yasını” sembolize eder...
Balkan toprakları geri alınana kadar o forma Siyah-Beyaz kalacak, bir gün Balkanlar’da kaybedilen topraklar geri alınırsa,
Beşiktaş forması ilk rengi olan Kırmızı-Beyaz’a dönecektir...

160711104912_imza3.JPG
Ara