Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

110 Pilot bir seferde istifa etti..

Ek olarak içerideki komutanları suçlayan gizli tanıklardan deşifre olanların PKK hükümlüleri, Çocuk istismarcıları olduğunu da tekrar hatırlatmak gerek sanırım..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Alıntı:Donanma Komutanı Oramiral Nusret Güner'in istifasının ardından bir ayrılık haberi deSAT'lardan geldi. Su Altı Taaruz (SAT) Grup Komutanı Deniz Albay Cihangir Yılmaz, (ön sıra, sağdan üçüncü) emeklilik dilekçesini verdi. 43 yaşında olan ve 8 sene daha görev yapması beklenen Yılmaz'ın (SÖZDE) Balyoz davasındaki mahkumiyetler ve İzmir'deki (SÖZDE) askeri casusluk davasındaki tutuklamaların ardından ayrılma kararı aldığı ve bunun içinde emeklilik dönemini beklediği öğrenildi. Albay Yılmaz'ın emeklilik dilekçesini bir hafta önce Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na gönderdiği öğrenildi.

(

ERKEN TERFİLİ KOMUTAN

Erken terfi alan sayılı askerlerden olan Albay Cihangir Yılmaz, aynı zamanda TSK ve Deniz Kuvvetleri Pentatlon Takımı'nın değişmez üyesiydi. Dünya ve Avrupa yarışmalarında defalarca dereceye giren Yılmaz'ın de yer aldığı Deniz Kuvvetleri takımı son olarak ilk kez katıldıkları ’Avrupa Askeri Takımlar Ayakta Kalma’ yarışmasında üçüncü olmuşlardı. Albay Yılmaz, Uluslararası Askeri Sporlar Konseyi'nin (CISM) düzenlediği43. Dünya Deniz Pentatlonu Şampiyonası'nda ise "Amfibi Kros" yarışmasında dünya üçüncüsü olmuştu.

Albay Yılmaz, Deniz Kuvvetleri'nin örütbağ yayınında ise şöyle tanıtılıyordu:

"39 kez milli oldu. 2001 yılında amfibi krosta dünya şampiyonu, gemicilikte dünya üçüncülüğü, genel klasmanda ise ferdi olarak dünya ikinciliği, 2000 Avrupa şampiyonasında ise gemicilik parkurunda Avrupa şampiyonluğu elde etti" (ASKERHABER.COM)

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Emocan Türk Silahlı Kuvvetlerinin şerefli bir Topçu Albayının evladı olarak seni asacam.
Babam Kuleli girişlidir, yani ben kendimi bildim bileli Babam askerdir ve askerler içinde büyüdüm.
Sana bir gün TSK'yı enine boyuna anlatırım.
Ara

asın beni abi : ) kurtulayım bu dertten.

Dünde yazdığım gibi inşallah kabak halkın başına patlamaz , hayırlısı ile ilerde ne olacak görecez.
Ara

(02-09-2013, 12:28 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  asın beni abi : ) kurtulayım bu dertten.

Dünde yazdığım gibi inşallah kabak halkın başına patlamaz , hayırlısı ile ilerde ne olacak görecez.

Yok ya severiz seni en azından ben asamam.
Emo bize demokrasi falan fazla zaten. Söylüyorum kızıyorlar bana, bizi illaki birisi yönetecek ama bu yönetenleri biz seçemeyeceğiz. Seçmiş görünüyoruz ama seçmiyoruz. Mesela doğu güney doğu sen çok iyi bilirsin.
Ara

(02-09-2013, 12:51 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(02-09-2013, 12:28 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  asın beni abi : ) kurtulayım bu dertten.

Yok ya severiz seni en azından ben asamam.
Emo bize demokrasi falan fazla zaten. Söylüyorum kızıyorlar bana, bizi illaki birisi yönetecek ama bu yönetenleri biz seçemeyeceğiz. Seçmiş görünüyoruz ama seçmiyoruz. Mesela doğu güney doğu sen çok iyi bilirsin.

Bilgilerinizin doğruluğuna katılarak saygı duyuyorum CİHAN HOCAM.:+1:
Ara

ufak bir katkıdada ben bulunayım.ergenekonun başlangıç fitilini ateşleyen tuncay güney diye bir tip vardı biliriniz.asıl tanık gizli tanık ne derseniz diyin. şimdi o tip diyorki bunların hepsi bir amaç uğruna yapılmış oyunduuuu...ha bu adamın düşüncesi benim için o zaman ne kadar kıymetliydiki şimdi kıymetli olsun .ama fitili bu kişi ateşlemiştiii...ve ne fırtınalar kopmuştu ve hala koparmaya çalışan bir grup var (samanyolu v.s anlamışsınızdır ) ya belge felan deniliyor plan deniliyor.bu planlar kişmlerde ele geçiyor hep astsubay felan filan :)) belgelerin büyük çoğunluğunun asılsız sahte olduğu bir çoğu bilgisayarlara virüs yoluyla gönderildiğini devletin teşkilatı söylüyor.

emrullah kardeş kabak herzaman ve neyazıkki milletin başına palar
Ara

(02-10-2013, 05:20 PM)nazmifizik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ufak bir katkıdada ben bulunayım.ergenekonun başlangıç fitilini ateşleyen tuncay güney diye bir tip vardı biliriniz.asıl tanık gizli tanık ne derseniz diyin. şimdi o tip diyorki bunların hepsi bir amaç uğruna yapılmış oyunduuuu...ha bu adamın düşüncesi benim için o zaman ne kadar kıymetliydiki şimdi kıymetli olsun .ama fitili bu kişi ateşlemiştiii...ve ne fırtınalar kopmuştu ve hala koparmaya çalışan bir grup var (samanyolu v.s anlamışsınızdır ) ya belge felan deniliyor plan deniliyor.bu planlar kişmlerde ele geçiyor hep astsubay felan filan :)) belgelerin büyük çoğunluğunun asılsız sahte olduğu bir çoğu bilgisayarlara virüs yoluyla gönderildiğini devletin teşkilatı söylüyor.

emrullah kardeş kabak herzaman ve neyazıkki milletin başına palar

Keşke yazdıklarımda yanılabilsem ama malesef!
Görünüyorki kabak milletin başına patlıyacak, özün sözü kurunun yanında yaş da yanak.
Ara