Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Herkes Gebze'den mi ?
Question 

Bu forumdaki herkes Gebzeden mi ? Gölcük ya da Başiskele taraflarında olan yok mu ? Yakından bir motor görseydim, inceleseydim falan en azından. :utan:
Ara

Tugay toploantılara gelmeni tavsiye ederim her çeşit motor var grupta..

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

Genelde Gebze civarından.

İstanbul, İzmit ve diğel yakın çevrelerden de mevcut üyeler ve katılımcılar var. Başiskele'den de vardır elbet.
Ara

(12-18-2012, 12:47 PM)Seckin Tunali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Tugay toploantılara gelmeni tavsiye ederim her çeşit motor var grupta..

Her çeşit motor olduğunu biliyorum ama çarşamba günü toplantılarına gelmem imkansız benim :.(

(12-18-2012, 12:48 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Genelde Gebze civarından.

İstanbul, İzmit ve diğel yakın çevrelerden de mevcut üyeler ve katılımcılar var. Başiskele'den de vardır elbet.

Başiskeleden varsa bi ara görüşmek isterim :]
Ara

(12-18-2012, 12:44 PM)MSP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu forumdaki herkes Gebzeden mi ? Gölcük ya da Başiskele taraflarında olan yok mu ? Yakından bir motor görseydim, inceleseydim falan en azından. :utan:

Tugay ilgin, görme ve bilgi sahibi olma isteğin hoş güzel birşey. Öğrenmek iyidir her türlü bilgiden birazda olsa yada tamamen öğrenmek iyidir. Şu anki öğrenme konusundaki meselen motosikletler ve motor kültürü, bu bilgileri kitaplardan, internetten ve en önemlisi motosiklete gönül vermiş insanların bir araya geldiği Gmk dan öğrenebilirsin, motorları tanıyabilirsin, sorabilirsin, ve üyelerle tanışabilirsin.

Bununda en kolay yolu haftalık buluşmalara katılmaktan geçiyor. gelebilmeye çalış, vakit bulmaya çalış:tamam:
Ara

(12-18-2012, 06:49 PM)frishlie Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(12-18-2012, 12:44 PM)MSP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu forumdaki herkes Gebzeden mi ? Gölcük ya da Başiskele taraflarında olan yok mu ? Yakından bir motor görseydim, inceleseydim falan en azından. :utan:

Tugay ilgin, görme ve bilgi sahibi olma isteğin hoş güzel birşey. Öğrenmek iyidir her türlü bilgiden birazda olsa yada tamamen öğrenmek iyidir. Şu anki öğrenme konusundaki meselen motosikletler ve motor kültürü, bu bilgileri kitaplardan, internetten ve en önemlisi motosiklete gönül vermiş insanların bir araya geldiği Gmk dan öğrenebilirsin, motorları tanıyabilirsin, sorabilirsin, ve üyelerle tanışabilirsin.

Bununda en kolay yolu haftalık buluşmalara katılmaktan geçiyor. gelebilmeye çalış, vakit bulmaya çalış:tamam:

Toplantılar çarşamba günü ve ben çalışıyorum, ayrıca maalesef diyaliz hastasıyım günlük 12 saat diyaliz sürem var, yani toplantılara gelmem imkansız :.(

Zaten aylardır çeşitli kaynaklardan motosiklet konusunda araştırma yapıyorum ama yinede yüz yüze olmak farklı bir şey :utan:
Ara

Günler çuvala girmedi. Daha çok zaman var.
Elbet bir gün olur.
Biz biryere kaçmıyoruz.
Ara