Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kimseyi Tanımadım Ben Senden Daha Güzel

Aslan Çimento Önü Gün Batımı...
img2012082300006.jpg

Uploaded with ImageShack.us
Ara

harika bir fotoğraf , gün batımı rengi ve makinanın turuncusu nede güzel eşleşmiş.
Ara

Benim mekanda dolaşıyosun. Benim facebook adresime bak. Aslan Çimento'ya ait baya günbatımı fotosu göreceksin. Orda günbatımı gerçekten güzeldir.

Bu tarafa yolun düşerse. Aslan Çimento Genel Müdürlük binasına uğra. Adımı ver. Bir çayımı iç
Ara

Güzel foto eline sağlık.

(08-24-2012, 07:39 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  harika bir fotoğraf , gün batımı rengi ve makinanın turuncusu nede güzel eşleşmiş.

aynen boyle fotolar ınsanı motora daha cok baglıyo bence

(08-24-2012, 07:57 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Benim mekanda dolaşıyosun. Benim facebook adresime bak. Aslan Çimento'ya ait baya günbatımı fotosu göreceksin. Orda günbatımı gerçekten güzeldir.

Bu tarafa yolun düşerse. Aslan Çimento Genel Müdürlük binasına uğra. Adımı ver. Bir çayımı iç

: ))) ıns ugrarım ya bı gun beraber takılırız belkı oralarda

(08-24-2012, 09:01 AM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Güzel foto eline sağlık.

beğendığıne sevındım abi
Ara

Resim ve motorun uyumu harika, birde orada zaten hava karardıktan sonra motorla durmak sakıncalı :):):):)

O saatlerde teksen fotoyu çekip kaçacaksın :):)
Ara

(08-24-2012, 09:37 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Resim ve motorun uyumu harika, birde orada zaten hava karardıktan sonra motorla durmak sakıncalı :):):):)

O saatlerde teksen fotoyu çekip kaçacaksın :):)

haha ne cok alkol tuketılıyo onu anladım orda :D
Ara

Alkol ve diger butun zararli maddeler diyelim
Ara

Eline sağlık güzel fotoğraf olmuş. :çiçek:
Ara

Arşivine ekle bu fotoyu, benim de orjinal resimlerimlerim var saklıyorum hepsini, ilerki yaşlarımda hep bakarım diye nasip olursa. Güzel foto:tamam:
Ara