Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bir arkadaşı daha kaybettik

Oktay Parlak

Arkadaşlar ne yazıkki bu arkadaş hayatını kaybetti. Yola çıkan bir kamyon hayatını aldı götürdü. Kim haklı kim haksız olayına girmiyorum sadece bizi görmüyorlar lütfen şehir içinde hız sınırlarını aşmayın diyorum. Hatta tehlikeyi gördüğünüzde durabileceğiniz bir süratte olun.

http://www.iha.com.tr/motosiklet-surucus...-735.vid#t
Ara

başı saolsun allah sevenlerine ve yakınlarına sabır versin
Ara

Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır vesin...
Dikkat etmek lazım bu kadar hıza ne gerek var bilmiyorum ben hep derim mezara değil eve gidiyorum diye...

:tr::tr::tr:
Ara

teker üstü olabilmemiz için, önce ayaklarımızın üstünde olabilmemiz lazım. Allah rahmet eylesin.
başımıza gelmeden aklımız başımıza gelsin.

Teker üstü olsun... 

ya haberin yorumuna çok takıldım. ben tartışmanın da bi anlamı yok ama seyir halindeki bir tırın altında diyor tır yola çıkıyor kayıtlara göre. ben mi yanlış anladım ki:bilmem:
Ara

Allah Rahmet eylesin. Bu gibi haberler beni oldukça üzüyor.
Şehiriçinde özellikle bu olayın hiç ama hiç şakası yok. En boş olduğunu sandığınız bir anda bile biryerlerden birşey çıkabiliyor. Lütfen ayık olalım.

http://www.dha.com.tr/oktay-parlak-atase...09011.html
Ara

allah rahmet eylesin üzücü bir haber inşallah son olur sezon başında bu tür haberler gerçekten moral bozucu.

Allah rahmetli eylesin.. Başımız sağolsun..

Aman dikkatli olalım arkadaşlar.. !!

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Allah rahmet ailesine sabır ihsan eylesin.

Yahu şu kameraman neyin peşinde ? vefat eden kişiye ölüyken bari saygı göstersin. orayı burayı çekmenin ne anlamı var.

Birde etraftaki samsalak tipler fren sesi duyduk , tırın altında gördük ,hızlıydı , mesafe vardı aslında, motordan kaydı.

çok sinirlendim yahuu.......

Arkadaşlar şehir içi ve böyle gizli kavşaklı yollarda çok dikkatli olalım. çoğu ölümlü kazalar gizli kavşaklardan çıkan araçlar yüzünden oluyor.

Gizli kavşak ne diye sorarsanız bende öyle uydurdum. Çünkü türkiyedeki kavşakların %90 nında uyarı levhası ve ışıklandırma yok.
Ara

Gercekten cok uzucu.. Allah rahmet eylesin kalanlarina sabir versin. Dikkatli olalim tabi. Ama isin bir de oteki yani var. Yazgidan kacilmaz. Bu musibetin basina gelmeyecegi yazilmissa, duvara carpsan yaradan almiyor canini. Tek duam, Allah hepimize hayirli olumler nasib etsin.

Ceyhan Bursa Fatsa 1:kalp::kalp::kalp: Hayat hONDA