Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motosiklet sektöründeki temel sorun, toplumsal algı sorunu!

Ne bekliyorsunuz ?

TMF gelsin Veyseli, Hamiti, Seyfoyu , Emoyo alsın götürsün pikniğe mangal mı yapsın ?

TMF motorcuları kucağına alsın , cadde sokak gezdirip millete mi sevdirsin ?

Yazıyı okudum ve ; İngiltere gibi gelişmiş(!) ülkelerde farklı kategorilerde yarışlar düzenlenerek , sektörün canlı tutulduğunu , turistik hedefler belirlendiğini felan anladım.

Eminim bu organizasyonları Greenwich Motosiklet Kulübü felan organize etmiyordur.

toplumda biziz , düzeltmesi gerekende...

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

(06-21-2012, 03:09 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ne bekliyorsunuz ?

TMF gelsin Veyseli, Hamiti, Seyfoyu , Emoyo alsın götürsün pikniğe mangal mı yapsın ?

TMF motorcuları kucağına alsın , cadde sokak gezdirip millete mi sevdirsin ?

Yazıyı okudum ve ; İngiltere gibi gelişmiş(!) ülkelerde farklı kategorilerde yarışlar düzenlenerek , sektörün canlı tutulduğunu , turistik hedefler belirlendiğini felan anladım.

Eminim bu organizasyonları Greenwich Motosiklet Kulübü felan organize etmiyordur.

toplumda biziz , düzeltmesi gerekende...

TMF nin görevi sadece yarış yapmak para kazanmaksa toplumun bir ferdi olarak bırak kazansınlar,

Greenwich Motosiklet Kulübü diyorsun Türkiye de bu çapta eğitim veren bir kulüp söyle o zaman bana, neden Greenwich Türkiye de olmasın??? Ben söyleyeyim bu tarz kulüp ve eğitim kurumları çok kuruldu fakat araksında duran olmadığından sürekliliğin ve kalitesini yitirdi.

Toplum tabiki biziz ama önce yazdım tekrar yazıyorum TMF gibi büyük bir kuruluşun yanında senin yapacağın etkinlik DEVEDE KULAK KALIR, yapmayacak mıyız hayır tabi ki bizde üzerimize düşeni yapacağız.
Ara