Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yolların Efendisi 37. Türkiye Turunda (Ümmet PERTİKAN)

(03-28-2012, 09:16 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Aramızda belki daha hayatın başında olanlar vardır diye söylüyorum. Eğitim hayatınızı tamamlayıp iş hayatına başlamadan önce hatta eğitim hayatı içinde de olabilir kendinize en az bir sene mola verin. Bu bir sene içinde bir kot bir tişört ve sırt çantası alıp ne istiyorsanız onu yapın. Türkiyeyi gezin dünyayı gezin yada gidin yaşamak istediğiniz hayatı yaşayın. Benim ve bir çoklarının yaptığı gibi kesintisiz bir çabalama ile hayata devam etmeye çalışanlar ileri yaşlarda özlemini çektiği hayatı yaşamak istediklerinde iş işten çoktan geçmiş kalıcı kopmaz bağlar kurulmuş etrafınızda duvarlar örülmüş oluyor.

Ben böyle tutkuları peşinden giden ve istedikleri hayatı yaşayanları hep imrenerek izliyorum. :çiçek:

Abi beni evlat edinip, cebime biraz harçlık koyarsanız , isterseniz dünyayı isterseniz tüm Türkiyeyi dolanır gelirim. Hem siz ''bak biz yapamadık ,oğlumuz yaptı...'' diyerek kendinizi tatmin edip mutlu olursunuz...hem de ben hayırlı bi evlat olup , sizlerede bu mutluluğu yaşatmanın hazzını yaşamış olurum...

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

seyfo bende sana kardeş olabilirim :]:]
Ara

(03-28-2012, 10:48 AM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(03-28-2012, 09:16 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Aramızda belki daha hayatın başında olanlar vardır diye söylüyorum. Eğitim hayatınızı tamamlayıp iş hayatına başlamadan önce hatta eğitim hayatı içinde de olabilir kendinize en az bir sene mola verin. Bu bir sene içinde bir kot bir tişört ve sırt çantası alıp ne istiyorsanız onu yapın. Türkiyeyi gezin dünyayı gezin yada gidin yaşamak istediğiniz hayatı yaşayın. Benim ve bir çoklarının yaptığı gibi kesintisiz bir çabalama ile hayata devam etmeye çalışanlar ileri yaşlarda özlemini çektiği hayatı yaşamak istediklerinde iş işten çoktan geçmiş kalıcı kopmaz bağlar kurulmuş etrafınızda duvarlar örülmüş oluyor.

Ben böyle tutkuları peşinden giden ve istedikleri hayatı yaşayanları hep imrenerek izliyorum. :çiçek:

Abi beni evlat edinip, cebime biraz harçlık koyarsanız , isterseniz dünyayı isterseniz tüm Türkiyeyi dolanır gelirim. Hem siz ''bak biz yapamadık ,oğlumuz yaptı...'' diyerek kendinizi tatmin edip mutlu olursunuz...hem de ben hayırlı bi evlat olup , sizlerede bu mutluluğu yaşatmanın hazzını yaşamış olurum...

Bu nasıl bir fırsatçı zihniyettir????
Bu naıl bir uyanıklıktır ???
Bu nasıl bir ajitasyondur???
Bu ne yalakalıktır ????
Bu nedir ????????????????????

Seyfo, Onur kardeşliğine soyunmuş.
Beni de ağbiliğe kabul et.
Cihan hocam, 1 taşla 3 kuş vurmuş olsun.
Türkiyeyi dolaşa 3 evlat, 3 kuş :P

Ara

hani bana , hani bana.. :utan:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Forumda ciddi son yazımdı. Bundan sonra sadece mangal ve waffle ile alakalı yazacağım. :sinirli::kötü::boks::kızgın:
Ara

(03-28-2012, 12:53 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Forumda ciddi son yazımdı. Bundan sonra sadece mangal ve waffle ile alakalı yazacağım. :sinirli::kötü::boks::kızgın:

ya Cihan abim, bırak bu fırsatçıları. Senin engin tecrübelerinden yararlanmak için ciddi yazılarını okumaktan zevk duyarız. Yoksa waffleda krema, mangalda kül. Onu hepimiz yazıyoruz : )
Senin şuan gittiğin yerlere benim gidebilmem için en az on senem var, ben onu biliyorum.

:tr:
ly2x6.gif
Ara

cihan abi bundan sonra senden waffle istemicem söz sen arada ciddi yazılarda yaz lütfen hayatın karmaşasında düşünmemize yol açman bile arada nefes almamıza yarıyor. :çiçek::çiçek::kalp::kalp::+1::alkış:
Ara

cihan abi gel seninle butür felsefi konuları mangal başında konuşalım ben mangalı yaparım sende felsefe seyfoda közde patlıcanıyla bize eşlik eder mehmet abide bir büyük olarak başımızda durur veyselde bardakları doldurur hayatın içne dalar dalar çıkarız ciddi ciddi grup üyeleride tribündeki yerlerini alırlar heee nedersin.

(03-28-2012, 01:58 PM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  cihan abi gel seninle butür felsefi konuları mangal başında konuşalım ben mangalı yaparım sende felsefe seyfoda közde patlıcanıyla bize eşlik eder mehmet abide bir büyük olarak başımızda durur veyselde bardakları doldurur hayatın içne dalar dalar çıkarız ciddi ciddi grup üyeleride tribündeki yerlerini alırlar heee nedersin.

Barış, konuyu harika özetlemişsin. Süper.
Yorumuna imzamı atıyorum.
Ara

Vay arkadaş deneyime bak nasılda toplaştı herkes ,
yanlışlıkla biri mangal mı yazmış :]:]

160711104912_imza3.JPG
Ara