Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

''Motosiklet Aşkı'' Fotoğraf Yarışması

(01-02-2012, 03:06 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(01-02-2012, 09:57 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Arkadaş, böyle bir birlik varmı?
Varsa biz neden üye değiliz.?

Yarışma güzel. Bizden iyi malzeme çıkar.

Abi biz buraya üyeyiz...toplantısına gitmeyide düşündük ama Balıkesirde yaptılar.. gidemedik...

detayları toplantıda konuşuruz...

Yapı ve amaç olarak bize biraz uzak bir oluşum olduğu için Artık üye değiliz arkadaşlar..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(01-02-2012, 03:11 PM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  2011 için bir sürü resim var onlardan seçeriz forumdan
örnek:bursa enduro
model:mehmet kutay
poz:elinde baltayla saldırı

heheee :P

Bence yine aynı yerde GMK halat yarışında yerde sürüklenirken, Engin abi parmak arası terlik ile halat çekerken :):):)
Ara

haklısın erdem cidden öyle düşündüm dedim bunalrın hemen hemen hepsi modelliğe uygun karar veremedim :bilmem: ama aklıma ilk olarak murat abi gelmişti heybetli, hükümet gibi maşşlallah :)
Ara

(01-02-2012, 11:21 PM)nesly Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  haklısın erdem cidden öyle düşündüm dedim bunalrın hemen hemen hepsi modelliğe uygun karar veremedim :bilmem: ama aklıma ilk olarak murat abi gelmişti heybetli, hükümet gibi maşşlallah :)

:kalp: :+1:
Ara

(01-02-2012, 03:11 PM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  2011 için bir sürü resim var onlardan seçeriz forumdan
örnek:bursa enduro
model:mehmet kutay
poz:elinde baltayla saldırı

heheee :P

Doğru söyledin.
Ben o foto ile kesin mansiyon alırım.

Peki senin ağaç dikme etkinliğinde elinde çapa ile Tarık'a olan bakışına ne demeli?????
Sen kesin birincilik alırsın. :P:P:P
Ara