Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

''Motosiklet Aşkı'' Fotoğraf Yarışması

2267_ybrr.jpg

Türkiye Motosiklet Kulüpleri Birliği (TMKB) motosiklete ve motosiklet kullanımına dikkat çekmek adına fotoğraf yarışması düzenliyor. Motosiklet sevgisi ve Motosiklet Aşkı konulu fotoğraf yarışmasına amatör ve profesyonel yarışmacılar katılabilir.

YARIŞMA KOŞULLARI

Katılım ücretsizdir.
Yarışma, seçici kurul ve düzenleme kurulu üyeleri ve birinci derece yakınları dışında
amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçılara açıktır.
Yarışmaya daha önce ödül almış fotoğraflar katılamaz.
Fotoğrafın yapısı değiştirilmemiş olmalıdır. Birden fazla fotoğrafın montajıyla yaratılan fotoğraflar, fotoğrafın orijinalinde olmayan herhangi bir objenin eklenmiş veya var olan objelerden herhangi birisinin çıkarıldığı fotoğraflar kabul edilmez.
Birden fazla fotoğrafın birleştirilmesi ile oluşturulacak panaromik fotoğraflar kabul edilecektir. Yönetim kurulu tarafından seçilen fotoğraflar TMKB Fuar standında 1-4 Mart arasında düzenlencek MOTOSHOW fuarında sergilenecektir.

YAPIT BOYUTLARI, YAPIT SAYISI

Yarışmaya en çok 5 fotoğraf ile katılınabilir.
Fotoğraflar renkli veya siyah beyaz olabilir.
Fotoğrafların kısa kenarı minimum 2500, uzun kenarı en az 3500 piksel olmalıdır.
Fotoğrafların çözünürlüğü 300 dpi olmalıdır.
Fotoğraflar jpeg dosya formatında gönderilmelidir.
Yarışma için fotoğrafları zaferpro@gmail.com e-mail adresine gönderilecektir.

AMAÇ VE GEREKÇE

Ülkemizde motosiklet camiasına karşı olan bazı olumsuz görüşler ve bunun getirisi olarak motoculara karşı trafikte gereken önem de gösterilmemektedir. Bu yarışma ile amaçlanan başlıca konular;
Motorcu = Serseri imajının değişmesi
Motosiklet tutkunlarının fark edilmesi
Motorculara Karşı insani duyguların ön plana çıkarılması
T.M.K.B. olarak motorcu ve motosiklet camiasına verilen önemin altının çizilmesi.
Motosikletçilerin sesini geniş kitlelere duyurmak ve insanları motosiklete özendirmek.

JURİ: TMKB Yönetim kurulu üyeleri juriyi oluşturacaklardır.

ÖDÜLLER
Birinciye: Plaket, Sertifikalı Motosiklet Eğitimi, Kask ve mont:
İkinciye: Plaket ve Sertifikalı Motosiklet Eğitimi.
Üçüncüye : Plaket.

YARIŞMA TAKVİMİ
Son katılım tarihi: 20 şubat 2012
Seçici kurul değerlendirmesi: 25 Şubat 2012
Sonuçların açıklanması: 1 Mart 2012
Ödül töreni: 3 Mart 2012
Sergileme: 1- 4 Mart 2012 – Motoshow Fuarı, TMKB Standı.
Ara

Güzel bi yarışma. Teşekkürler
Ara

Arkadaş, böyle bir birlik varmı?
Varsa biz neden üye değiliz.?

Yarışma güzel. Bizden iyi malzeme çıkar.
Ara

paylaşımın için teşk emo. o zman bende ilan vereyim çekim için motorcu model arıyorum. :] kazanırsam plaketi ona vereceğim bana eğitim şart..
Ara

(01-02-2012, 11:24 AM)nesly Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  paylaşımın için teşk emo. o zman bende ilan vereyim çekim için motorcu model arıyorum. :] kazanırsam plaketi ona vereceğim bana eğitim şart..

Bizde model çok nesli :P herkesi çekebilirsin.
Ara

Best Modelden fazla model var GMK'da hangisini çağırsam acaba diye düşünceler içindesin eminim :]
Ara

BURAYİ hatirlatasim geldi:utan:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(01-02-2012, 02:16 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  BURAYİ hatirlatasim geldi:utan:

Başkan benim fotoğraf makinam yok , motorum yok , evim yok , param yok birşeyler daha yoktu unuttum sanki , sonra devam ederim
Ara

(01-02-2012, 09:57 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Arkadaş, böyle bir birlik varmı?
Varsa biz neden üye değiliz.?

Yarışma güzel. Bizden iyi malzeme çıkar.

Abi biz buraya üyeyiz...toplantısına gitmeyide düşündük ama Balıkesirde yaptılar.. gidemedik...

detayları toplantıda konuşuruz...

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

2011 için bir sürü resim var onlardan seçeriz forumdan
örnek:bursa enduro
model:mehmet kutay
poz:elinde baltayla saldırı

heheee :P
Ara