Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GMK,NIN ANLAMLI İNCELİĞİ

İsmail hocam, biz işin kıyısından katıldık gerçi olaya.
Ama olsun.

Biz sizi sevdik.
Sağ olsun gençler de saygı ve sevgide kusur etmiyorlar.
Ara

(12-08-2011, 03:54 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  İsmail bey sizi çok seviyor GMK ve gençler. Hadi iyisiniz. :çiçek:

sağolun Cihan bey bu güzellik GMK nın güzelliği sizide çok fazla seviyorlar mesela izmire wafflıl yemeye götürüyorum deyin tüm GMK hiç düşünmeden izmir marşıyla gelir. tabi bir kişi hariç.....(?) :çiçek:
(12-08-2011, 03:56 PM)Cem V Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ben orda yoktum abicim sehir dısındayım gecmıs dogum gunun kutlu olsn :çiçek:

teşekkür ederim Cem Bey çok ilginç değilmi insanlar bir yaş daha ihtiyarlamasına ve ömrünün kısaldığını bilmesine rağmen teşekkür edip sevinç duygularını ön plana çıkarıyor. ben birdahakine karar aldım tam tersini uygulayacağım ne dersiniz. sakın üzerinize alınmayın paylaşmak istedim.:tamam:
(12-08-2011, 05:45 PM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  İsmail hocam, biz işin kıyısından katıldık gerçi olaya.
Ama olsun.

Biz sizi sevdik.
Sağ olsun gençler de saygı ve sevgide kusur etmiyorlar.

sizinki daha fazla emek gerektirdi Mehmet Bey o hava koşullarında toplantıya katılabilmek için eve uğramadan geldiniz soğolun. evet GMK gençliği süper:+1::+1::+1:
Ara

İsmail abi seni seviyoruz nice yaşlara tekrardan... :çiçek:
Ara

Demek GMK'nın benimle ilişkisi tamamen duygusal. Bunu diyorsunuz İsmail bey. :dur::kötü::.(:O:hö:
Ara

(12-09-2011, 11:56 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Demek GMK'nın benimle ilişkisi tamamen duygusal. Bunu diyorsunuz İsmail bey. :dur::kötü::.(:O:hö:

Cihan abi benim sevğim duygusal değil :utan: sadece vaffle ekstra bonus getiriyor sevgiye...
Ara

(12-09-2011, 11:56 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Demek GMK'nın benimle ilişkisi tamamen duygusal. Bunu diyorsunuz İsmail bey. :dur::kötü::.(:O:hö:

her zaman değil ara sıra Cihan hocam.:sinirli:
Ara