Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pazar programı

cumartesi konuşuruz bu konuyu bence herkes bir aradayken gaza gelip gelebilirim. :]
Ara

(05-17-2012, 08:41 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(05-17-2012, 08:30 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hamitcim yavaş gidersen tekerleklerin yerden kesilmez diye düşünüyorum.

Çalıştığım sektör çok hızlı işliyor biliyorsun zamanla yarış halinde olunca oluyor ama o yolda hiç beklemediğim bir yerde yakalandım, süprizlerle dolu kıyı yolları :):) gerçi haklısınız biraz işin tadını kaçırmıştım o yolda, motorla gitmekte zorlanınca araba ile sınırları zorlamak hoşuma gitti :P

(05-17-2012, 08:33 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(05-17-2012, 08:30 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hamitcim yavaş gidersen tekerleklerin yerden kesilmez diye düşünüyorum.

yani...

insan motorla ve arabayla hep uçuyorsa kendinde sorun aramalı :P

Pazar günü Kartepe olabilirmi? Alabalık yada mangal sabah kahvaltı falan.

Cihan abi aynen kendimi çok sorguladım ve şuanda Eskişehirdeyim 4 saatte geldim bu olaydan sonra, daha önce buraya geldiğimde rekor süre olarak 1 kez 1 saat 50 dk. gibi bir sürede gelmiştim ve gereksiz olduğunu gördüm. Artık yoldan zevk almaya çalışıyorum tabi uygun koşullarda :tamam:

Ben bunları daha önce de birçok kez duydum

Cihan abi kahvaltı ve kiremitte balık olayı beni derinden etkiledi.
Ara

(05-17-2012, 08:50 AM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  cumartesi konuşuruz bu konuyu bence herkes bir aradayken gaza gelip gelebilirim. :]

Onur sonraki hafta gel Amasra ya gidelim. İzmir işi yaş bence gitmez bu adamlar o kadar uzağa. Biz kamyoncular her yola gideriz. Kontak kapatmadan 1000km vız gelir.
Ara

:tamam:

Aynen rahat rahat gidersiniz.
Ara

cihan abi sonraki hafta dedğin 27 si heralde o gün hatunun iş yerinin kahvaltısı var beni oyar ama haziranın ilk hafta sı süper olur gibi sanki aynen kontak kapamaya gerek yok bizim motorlar yolunu bulur :]:P
Ara

Tırrrssss diye ses geldi.

Güzel güzergah. Güzel fotolarla dolu olsun.
Ara

Hamit,
Seni seviyoruz. Cezalar ödenir, jantın yenisi alınır, araba onarılır ama Hamit alınmaz.

:tr:
ly2x6.gif
Ara

Cihan bey,
Pazar tekrarlayabiliriz.
Ara

(05-18-2012, 09:12 AM)Atilla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Cihan bey,
Pazar tekrarlayabiliriz.

Atilla bey, başkan bir plan sunmazsa beraber takılırız. Kartepe ye gidebiliriz yada sizin bir öneriniz varsa. Yarın kesinleştiririz.
Ara

Pazar muhtemelen balık tutma sefası var , yağmur olsun da rüzgar olmasın ..
Kafa dinlemece..

160711104912_imza3.JPG
Ara