Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pazar programı

Arkadaşlar bu pazar bir program varmı? Ben çok sıkıldım ve acayip uzun yol yapasım var.
Ara

ne kadar uzun :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

ben yokum büyük ihtimal ama cezbedici bir yer olursa neden olmassın :) havayi falan:P:P

neresi cihan abi güzergah ;

amasra deme 400 km uzaklık
Ara

Amasra iki günlük bir program 26-27 Mayıs olabilir. Kıyıdan 420km gidiş.
Ara

sen nereyi düşünüyorsun peki abi
Ara

(05-17-2012, 07:51 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Amasra iki günlük bir program 26-27 Mayıs olabilir. Kıyıdan 420km gidiş.

Cihan abi hatırlarsın bize güzel dediğin kıyı yolundan 1 hafta sonra bir kezde araba ile giderken takla atıyordum :sinirli: araba önce dört tekeri sonra iki tekeri yerden kesti yırtık bir lastik ve yarısı olmayan bir jant ile yerde sürüklenerek durdum:delü: Kıyıdan bir daha sizinle hayatta, ben otoyolda mutluyum :P
Ara

Hamitcim yavaş gidersen tekerleklerin yerden kesilmez diye düşünüyorum.
Ara

(05-17-2012, 08:30 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hamitcim yavaş gidersen tekerleklerin yerden kesilmez diye düşünüyorum.

yani...

insan motorla ve arabayla hep uçuyorsa kendinde sorun aramalı :P

Pazar günü Kartepe olabilirmi? Alabalık yada mangal sabah kahvaltı falan.

kartepe-kahvalti.jpg

alabalik-kartepe.JPG
Ara

(05-17-2012, 08:30 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hamitcim yavaş gidersen tekerleklerin yerden kesilmez diye düşünüyorum.

Çalıştığım sektör çok hızlı işliyor biliyorsun zamanla yarış halinde olunca oluyor ama o yolda hiç beklemediğim bir yerde yakalandım, süprizlerle dolu kıyı yolları :):) gerçi haklısınız biraz işin tadını kaçırmıştım o yolda, motorla gitmekte zorlanınca araba ile sınırları zorlamak hoşuma gitti :P

(05-17-2012, 08:33 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

yani...

insan motorla ve arabayla hep uçuyorsa kendinde sorun aramalı :P

Pazar günü Kartepe olabilirmi? Alabalık yada mangal sabah kahvaltı falan.

Cihan abi aynen kendimi çok sorguladım ve şuanda Eskişehirdeyim 4 saatte geldim bu olaydan sonra, daha önce buraya geldiğimde rekor süre olarak 1 kez 1 saat 50 dk. gibi bir sürede gelmiştim ve gereksiz olduğunu gördüm. Artık yoldan zevk almaya çalışıyorum tabi uygun koşullarda :tamam:
Ara