Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Öz Eleştiri

Bizim klübe katıldığım günden itibaren herhangi bir dışlayıcı hareket görmedim. O şekilde insanlarda zaten aramızda yok. Bunu 1-2 buluşma içimize giren birisi de anlayacaktır. Aksi davranış sergileyen kişiler zaten barınamıyor. Kişisel çatışmalar konusunda herhangi bir şahsi çatışmanın içine girmedim ama giren varsa da gruba yansımamalı. Grup sürüşlerinde bende ayrı ayrı 4-5'er li grupların daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Yeni katılan arkadaşlarımıza her daim kapımız açık. Küçük ya da büyük cc ayrımı olmadan sürüşlerimizi gerçekleştirebiliriz. Ben kendi adıma klüpteki her arkadaşımı seviyor ve onlarla vakit geçirmekten zevk alıyorum. Dışarıda bu gruptan bahsettiğimde, 2 senelik bir oluşum olduğunu söylediğimde, uzun yıllar klüp olarak faaliyet gösteren diğer klüplerden nazar değecek açıklamalar ve güzel şeyler duyuyorum. Bence yavaş ama oturaklı büyümek en güzeli.

Saygılar
Ara

(10-18-2011, 01:44 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bizim klübe katıldığım günden itibaren herhangi bir dışlayıcı hareket görmedim. O şekilde insanlarda zaten aramızda yok. Bunu 1-2 buluşma içimize giren birisi de anlayacaktır. Aksi davranış sergileyen kişiler zaten barınamıyor. Kişisel çatışmalar konusunda herhangi bir şahsi çatışmanın içine girmedim ama giren varsa da gruba yansımamalı. Grup sürüşlerinde bende ayrı ayrı 4-5'er li grupların daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Yeni katılan arkadaşlarımıza her daim kapımız açık. Küçük ya da büyük cc ayrımı olmadan sürüşlerimizi gerçekleştirebiliriz. Ben kendi adıma klüpteki her arkadaşımı seviyor ve onlarla vakit geçirmekten zevk alıyorum. Dışarıda bu gruptan bahsettiğimde, 2 senelik bir oluşum olduğunu söylediğimde, uzun yıllar klüp olarak faaliyet gösteren diğer klüplerden nazar değecek açıklamalar ve güzel şeyler duyuyorum. Bence yavaş ama oturaklı büyümek en güzeli.

Saygılar

:+1: :alkış:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(10-18-2011, 01:44 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bizim klübe katıldığım günden itibaren herhangi bir dışlayıcı hareket görmedim. O şekilde insanlarda zaten aramızda yok. Bunu 1-2 buluşma içimize giren birisi de anlayacaktır. Aksi davranış sergileyen kişiler zaten barınamıyor. Kişisel çatışmalar konusunda herhangi bir şahsi çatışmanın içine girmedim ama giren varsa da gruba yansımamalı. Grup sürüşlerinde bende ayrı ayrı 4-5'er li grupların daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Yeni katılan arkadaşlarımıza her daim kapımız açık. Küçük ya da büyük cc ayrımı olmadan sürüşlerimizi gerçekleştirebiliriz. Ben kendi adıma klüpteki her arkadaşımı seviyor ve onlarla vakit geçirmekten zevk alıyorum. Dışarıda bu gruptan bahsettiğimde, 2 senelik bir oluşum olduğunu söylediğimde, uzun yıllar klüp olarak faaliyet gösteren diğer klüplerden nazar değecek açıklamalar ve güzel şeyler duyuyorum. Bence yavaş ama oturaklı büyümek en güzeli.

Saygılar

:+1:Gmk

Ben artık grupla gidiş ve dönüşlerde misket düzenini öneriyorum. :]:]
ama bu düzeni bilmeyen aramızda olamaz, öğrensinde gelsin
Ara

Aynen bu sürüşü bende sevdim. Bir diğer adı Çete sürüşü ama misket daha güzel
Ara

Misketmi oynuyacaz, haydi ankara havası çalsın :)

Şaka bir yana biz zaten grup sürüşlerinde bunu yapıyoruz.
Ara

Tamam bundan sonra sistem bu..
Herkes kankasını bulsun...3erli 4 erli gruplar halinde gidiyoruz...

Cihan Abi bundan sonra en arkadan geliyor...dökülenleri topluyor...

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi