Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uçmakdere (40.784677 ,27.367912)

Onur yok öle bişi. Bekarlarda vardı evli bekarlarda. Tek hanım sürücülerde hemde ciddi sıkı sürücüler valla. Toprak yolda toz yutturdular. :tamam:
Ara

(08-21-2011, 09:01 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Cihan abi herzaman ki gibi yenge ile harıkasınız:çiçek:
Yenge artçılıktan kurtulmayı düşünüyormu ?
Bizide götür gittiğin yerlere...
Birde motora çanta taktırmayı düşünüyormusun ?

Evet Cihan abi bizide götür oralara tabi çamuru az olan yerlere :)
Ara

:alkış: abi harikasın yine...

Bayram sonrası ilk etkinliğimiz burası olsun ya.. Çok hoşuma gitti valla :çiçek:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Cihan Hocam, yine harika bir gezi yapmışsınız.

Gittiğiniz yeri biliyorum. Ben de Jale ile gitmiştim.
Denize sıfır, kamp alanı. Ağaçalr altında muhteşem.
TRriders'cılar da işi biliyor.
Engin bey yine iyi toplamış.

Biliyorsunuz, sizin geziden önce konuşmuştuk. Belki biz de katılabilirdik.
Maalesef, size katılamadık. Biz Cumadan Saroz - Erikli sahiline kapağı attık ve bir daha da kalkamadık.
Ben pazartesi dönüş yaptım. Deniz, hava ve yemekler harikaydı.
Hatta, bu hafat sonu Erikli'de WisSorf turnuvası 4. ayak yarışları yapıldı. Yada yapılmaya çalışıldı.
Rüzgar bir türlü 11 knot'ın üzerine çıkamadığından yarışlar abandone oldu.

Ara

(08-23-2011, 08:03 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Cihan Hocam, yine harika bir gezi yapmışsınız.

Gittiğiniz yeri biliyorum. Ben de Jale ile gitmiştim.
Denize sıfır, kamp alanı. Ağaçalr altında muhteşem.
TRriders'cılar da işi biliyor.
Engin bey yine iyi toplamış.

Biliyorsunuz, sizin geziden önce konuşmuştuk. Belki biz de katılabilirdik.
Maalesef, size katılamadık. Biz Cumadan Saroz - Erikli sahiline kapağı attık ve bir daha da kalkamadık.
Ben pazartesi dönüş yaptım. Deniz, hava ve yemekler harikaydı.
Hatta, bu hafat sonu Erikli'de WisSorf turnuvası 4. ayak yarışları yapıldı. Yada yapılmaya çalışıldı.
Rüzgar bir türlü 11 knot'ın üzerine çıkamadığından yarışlar abandone oldu.

Mehmet hocam ben yollara bittim. O yamaç kenarındaki kıvrımlı yolu bir iki kere inip çıkarım yani. Acayip heyecan. O nasıl mavilik öyle bende özlemişim Trakyayı valla insanları doğası bir başka.

16-17 motorduk çoğuda artçılıydı. Motorlar full yüklüydü yere sağlam basıyorduk yani. :P

Biz Dilekle Hoşköy ve Mürefteyede uzandık fakat mevsim artı ramazan bir numara yoktu doğrusu. Şarap satış yerleri bile kapalıydı.

Dilek dönüşte dağ çıkışında fotoğraf çekecekti. Fakat ben gaza geldim devir düşürmemeyim diye bir topukladım kızcağız fotoğrafı falan bıraktı bana bir yapıştı birdahada bırakamadı zaten. :]

Al GS'ide bir daha yapalım şu yolu. Tam GS lik yollar. Zaten bir 1200 vardı aramızda.
Ara

Çok güzel bir gezi olduğu bütün resimlerden belli oluyor.

Hem zorlu hem eğlenceli ve biraz da lezzetli...

Bize de nasip olur inşallah böyle bir gezi ..

(08-23-2011, 09:56 AM)Sezercelik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Çok güzel bir gezi olduğu bütün resimlerden belli oluyor.

Sezer teşekkürler. Şu ramazan bitsin hatta havalar birazda serinlesin gezilere başlarız umarım GMK olarak.

Ara

(08-23-2011, 10:42 AM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Şu ramazan bitsin hatta havalar birazda serinlesin gezilere başlarız umarım GMK olarak.

:+1: kesinlikle Gmk :hoba:

DijitalTurk Toplu.Biz

(08-23-2011, 10:42 AM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(08-23-2011, 09:56 AM)Sezercelik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Çok güzel bir gezi olduğu bütün resimlerden belli oluyor.

Sezer teşekkürler. Şu ramazan bitsin hatta havalar birazda serinlesin gezilere başlarız umarım GMK olarak.

Ekip olarak merak ediyorum nasıl olur bu geziler.Şimdiye kadar en fazla 3 motorla çıktım yola.Onlarda benim motorun sınıfından oldugundan eğlenceliydi ama büyük motorların arkasından gitmeyi merak ediyorum :)))

(08-23-2011, 10:57 AM)Sezercelik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(08-23-2011, 10:42 AM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

Ekip olarak merak ediyorum nasıl olur bu geziler.Şimdiye kadar en fazla 3 motorla çıktım yola.Onlarda benim motorun sınıfından oldugundan eğlenceliydi ama büyük motorların arkasından gitmeyi merak ediyorum :)))

gurup sürüşlerinde 80-110 km hız aralığında seyrediyoruz Sezer, eminim keyif alacak sındır :tamam:

DijitalTurk Toplu.Biz

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi