Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sofuoğlu Son 5 Tur..

Ne yalan söylim bazıları sofuoğlunun yeteneğini eleştirmekten nefes almıyo türkiyede motor sporlarına zaten önem verilmezken içimizden böyle bir cengaver çıkıyo onuda yerden yere vuruyolar...Özellikle tmf denilen ama birçok motorcunun ne olduğunu bile bilmediğimiz 3 kelime :) türkiye motosiklet federasyonu adı var kendisi yok...açık konuşalım hangimizin yarışlardan haberi oluyo saçma sapan bir liste yapılıp yarış günü iptal etmeler şehir değitirmeler neler dönüyo neler.başımıza adam gibi biri gelse bu sektöre gerçekten hizmet etse çok daha farklı olur adam gibi pist yok olanlarda dünya kadar para istiyo racing kullanan arkadaşlar çıkıpta iki tur atamıyolar sonrada caddede hız yapılıyo yarış yapılıyo yapılır tabi en öndede ben yarışırım.. yarışları elimden geldiğince takip ediyordum fakat bir kaç yarıa gittim yok iptal olmuş yok bilmem ne ertelenmiş olunca artık nefret ettim tmf sitesini zaten güncellemiyolar hiç bir bilgi yok ne bir broşür ne bir gazetede duyuru yapılmıyo tabi bunlar para ister o yüzden tv kanalımız yok iki tane dergimiz var motoron motobike onlarda her ay aynı şeyleri tekrarlayıp durulalar :) özellikle araba sürücülerine motosikletleri fark edin diye bağırıp çağırıyolar...reklamdan başka bişe değil oysaki tv kanalımız olsa sürücülere motosikletin nasıl bir alet olduğu onları trafikte nasıl fark etmelerini trafikte nasıl zor durumda bıraktıklarını motosiklet yarışlarını eğitimlerini ekipman kullanımını vs vs birçok şey süleyman memnun denen yaratık karnını tıka basa doyurdu bu camiaya iğne kadarda yararı olmamıştır...şimdi başımızda ( Bekir Yunus Uçar ) kendisini tanımıyorum hakkındada yorum sonra yapıcam neyse bunlar aklımda yoktu birden sinirlendim :) asıl konu kenan sofuoğlu tıpkı rossi lorenzo çekişmesi gibi nefes nefese bir yarış çıkarttı birinciliğe giderken son 10 mt kala düşürüldü (bence) türk insanını hiç bir yerde çekemezler neyse iyi seyirler...

video için Tıklayınız( kenan sofuoğlu son 5 tur yarışı )

i am professional motocross driver..
Ara

deli oğlan ya gardaşım hakkatten bizim nie bi tv kanalımız yok :(

Ercan kardeşim güzel bir konu, 2 ay önce bu yarışı internetten korsan yayın veren bir kanal sayesinde izlemiştim. Çünkü başka yolumuz yok.

TMF bu üç karakter....

Süleyman Memnun'dan kurtulduk. Şimdi Uçar geldi! Bizi uçururmu acaba?

memnun ,
1)kendisinin haberi olmadığı ama legal yapılan organizasyonların tümüne çamur attı mahkemelere götürdü.
2)Pistlerde yarışçıların motosikletlerini tekmeledi.
3)motosiklet grublarının reklamlarını gazete ile kapattırdı.
4) motosiklet sürücüleri bizi ilgilendirmez dedi.
5)Gururumuz Kenanın lisansını yaptırmadı bile...
6)tmf'nin kasasını boşalttı..

daha neler neler aklıma gelenler bunlar...

Uçar geldi..

Geçenlerde bir gazeteci ile repörtaj yapmış.
Tek bahsettiği yarış düzenleyip, tmf nin kasasını şişirmek...
Motosiklet kullanıcıları için bir öneri yapmamış ve onlar bizi ilgilendirmez demiş, buda memnun gibi yani...

TMF den bir cacık olmaz... herzaman diyorum

Kenanda onlardan uzak duruyor ve en iyisini yapıyor...

İyi Akşamlar.

moralim bozuldu yine yaww:zopa:
Ara

OoOoF ooof.. ne düzgün ki TMSF düzgün olsun ??

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(12-14-2010, 08:42 PM)baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  deli oğlan ya gardaşım hakkatten bizim nie bi tv kanalımız yok :(

yaw barışım senide kızdırdık :) varsın olmasın biz yine savaşımıza devam edelim...
(12-14-2010, 08:51 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ercan kardeşim güzel bir konu, 2 ay önce bu yarışı internetten korsan yayın veren bir kanal sayesinde izlemiştim. Çünkü başka yolumuz yok.

TMF bu üç karakter....

Süleyman Memnun'dan kurtulduk. Şimdi Uçar geldi! Bizi uçururmu acaba?

memnun ,
1)kendisinin haberi olmadığı ama legal yapılan organizasyonların tümüne çamur attı mahkemelere götürdü.
2)Pistlerde yarışçıların motosikletlerini tekmeledi.
3)motosiklet grublarının reklamlarını gazete ile kapattırdı.
4) motosiklet sürücüleri bizi ilgilendirmez dedi.
5)Gururumuz Kenanın lisansını yaptırmadı bile...
6)tmf'nin kasasını boşalttı..

daha neler neler aklıma gelenler bunlar...

Uçar geldi..

Geçenlerde bir gazeteci ile repörtaj yapmış.
Tek bahsettiği yarış düzenleyip, tmf nin kasasını şişirmek...
Motosiklet kullanıcıları için bir öneri yapmamış ve onlar bizi ilgilendirmez demiş, buda memnun gibi yani...

TMF den bir cacık olmaz... herzaman diyorum

Kenanda onlardan uzak duruyor ve en iyisini yapıyor...

İyi Akşamlar.

moralim bozuldu yine yaww:zopa:

bak bunlardan haberim yoktu en çok yeni gelen başkandan ümidim vardı oda aynı memnun gibi bizi memnun etmicekse ben onları memnun edicem tepem atıcak verecem nosu yakacam her yeri :D höyyytt

i am professional motocross driver..
Ara