Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zincir bakımı

(07-27-2011, 12:31 PM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Rahmetli sevgili Babam asker adamdı ve elinden çok iş gelirdi. Her konuda. Doğrusu ne öğrendiysem ondan öğrendim. Severim mekaniği. :çiçek:

Mekanı cennet olsun abi :çiçek: iyi öğretmiş vallahi sendede o beceri var zaten.İnsanın becerisi kendisiyle alakalı.
Ara

(07-27-2011, 12:31 PM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(07-27-2011, 12:27 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Mehmet abi, senin içinde bir tamirçi ruhu var hakkaten :] buda iyiymiş...

Rahmetli sevgili Babam asker adamdı ve elinden çok iş gelirdi. Her konuda. Doğrusu ne öğrendiysem ondan öğrendim. Severim mekaniği. :çiçek:

abi bende azcık anlarım mekanikten benim enerjim senin tecrüben açalım bi dükkan bi tane kulüp var GMK diyorlar onu bağlasak ihya oluruz:]:]:] .

(07-27-2011, 01:01 PM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(07-27-2011, 12:31 PM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(07-27-2011, 12:27 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Mehmet abi, senin içinde bir tamirçi ruhu var hakkaten :] buda iyiymiş...

Rahmetli sevgili Babam asker adamdı ve elinden çok iş gelirdi. Her konuda. Doğrusu ne öğrendiysem ondan öğrendim. Severim mekaniği. :çiçek:

abi bende azcık anlarım mekanikten benim enerjim senin tecrüben açalım bi dükkan bi tane kulüp var GMK diyorlar onu bağlasak ihya oluruz:]:]:] .

Olur Barışım şu GMK'dan bizde nasiplenelim bari :]:]:]
Ara

abi alın gaz yaği tamamdır çok güzel temizliyor sonra bekleyin biraz yağı vurun gitsin:D
Ara

İşin uzmanları Gaz yağı paslandırdığını Mazotun daha iyi olacağını söylüyor :tamam:
Ara