Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vefaat - Çağatay

(07-28-2011, 01:15 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Arkadaşlar;

Bundan sonra GMK sürüşlerinde , toplantı , organizasyon ve buluşmalarında KASK'sız gelen arkadaşları KESİNLİKLE kabul etmiyorum.

Kendilerini düşünmüyorlarsa , sevenlerini ve bizleri düşünmeleri gerekiyor.

Şimdiden uyarıyorum sonra bozuşmayalım !

sayfa girisine yazarsan iyi olur herkez görsün..

Not Agressive, Maybe Depressive, Always Prograssive.!
Ara

Değerli Arkadaşlar,

Ben Çağatay DALGIÇ'ın kardeşiyim. Öncelikle bir noktayı düzeltmek istiyorum. Olay sırasında abimin kafasında kaskı olduğunu söylemek istiyorum. Olay gerçekleştiğinde 2 kas vardı yanında biri kafasında diğeri çantasında.

Bu lanet olası motorun üzerinde ister kask takın ister zırh takın istediğinizi yapın karşınıza çıkan metal yığınına (araba) çarptığınız zaman hiç bir şansınız yok. Kafasındaki kask sapa sağlam olmasına rağmen kafa tası tamvasından abim vefat etti. Bunu bilmenizi istiyorum. TEKRAR SÖYLÜYORUM KASK KAFASINDAYDI VE SAĞLIK GÖREVLİLERİ TARAFINDAN ÇIKARILDI.

Bir gıdım aklınız varsa Türkiye'de motor kullanmazsınız. Türkiye'de motor araçtan sayılmaz ve sizin veya karşınızdakinin yapacağı en ufak hatayı HAYATINIZLA ÖDERSİNİZ.

Nacizane tavsiyem size gidip motorunuzu satıp kedinize güzel bir araba almanız. En azından kaza esnasında kendinizi değil tamponunuzu siper alma şansınız olsun.

Herkese kazasız belasız bir yaşam dilerim.

Göndermiş olduğunuz taziye mesajları için çok teşekkür ederim. Hayatımda gördüğüm göreceğim en dürüst insan, hiç kimseden yardımını esirgemeyen dünya tatlısı, abilerin kralı nur içinde yat mekanın cennet olsun....

Bilgutay DALGIÇ
Ara

(07-30-2011, 02:47 PM)cdalgic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Değerli Arkadaşlar,

Ben Çağatay DALGIÇ'ın kardeşiyim. Öncelikle bir noktayı düzeltmek istiyorum. Olay sırasında abimin kafasında kaskı olduğunu söylemek istiyorum. Olay gerçekleştiğinde 2 kas vardı yanında biri kafasında diğeri çantasında.

Bu lanet olası motorun üzerinde ister kask takın ister zırh takın istediğinizi yapın karşınıza çıkan metal yığınına (araba) çarptığınız zaman hiç bir şansınız yok. Kafasındaki kask sapa sağlam olmasına rağmen kafa tası tamvasından abim vefat etti. Bunu bilmenizi istiyorum. TEKRAR SÖYLÜYORUM KASK KAFASINDAYDI VE SAĞLIK GÖREVLİLERİ TARAFINDAN ÇIKARILDI.

Bir gıdım aklınız varsa Türkiye'de motor kullanmazsınız. Türkiye'de motor araçtan sayılmaz ve sizin veya karşınızdakinin yapacağı en ufak hatayı HAYATINIZLA ÖDERSİNİZ.

Nacizane tavsiyem size gidip motorunuzu satıp kedinize güzel bir araba almanız. En azından kaza esnasında kendinizi değil tamponunuzu siper alma şansınız olsun.

Göndermiş olduğunuz taziye mesajları için çok teşekkür ederim. Hayatımda gördüğüm göreceğim en dürüst insan, hiç kimseden yardımını esirgemeyen dünya tatlısı, abilerin kralı nur içinde yat mekanın cennet olsun....

Bilgutay DALGIÇ

Sözün bitti yerdir.
Ara

basımız saolsun

Gideceğiniz Yeri Bilmiyorsanız,Vardığınız Yerin Önemi Yoktur.

(07-30-2011, 02:47 PM)cdalgic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Değerli Arkadaşlar,

Bilgutay DALGIÇ

Bilgutay başınız sağolsun , Allah gani gani rahmet eylesin.

Abin ile pek fazla yol alamadık sadece bir kere görüşebildik.
İlk görüşmede bile ne kadar mükemmel bir insan oldugunu gösterdi. ''Mekanın cennet olsun Çagatay...''

Motosiklet tutkudur bunu yaşamayan bilemez ! Abinde bu tutkuyu yaşayan biriydi.

Türkiyede yaşıyoruz diye motosikletten vaz geçmekmi lazım? hayır...
Ülkemdeki dikkatsiz ve cahil sürücüler yüzünden tutukumdan vaz geçmem , vazgeçtiğim an kaybettiğim andır.

Demek istediğim tehlikeli bir tutkumuz var, cahil ve dikkatsiz toplumu bilinçleştirmek için kendimizi onlara göstermemiz lazım ki bizi görüp fark etsinler...

Belki birgün bizde motosiklet kazasında ölebiliriz ne olaçağı bilinmez...

Allah geride kalanlara sabır versin.
Ara

Acinizi hayal ettigimde bile icim buruldu. Ailenize ve sevdiklerine sabir, Allah'tan da rahmet diliyorum.

Ceyhan Bursa Fatsa 1:kalp::kalp::kalp: Hayat hONDA

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...
Ara

resmen çiğerim yandı haberi görünce..hepimizin başı sağolsun..

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

Bilgutay,

Abin ile hic tanismadim ama onun sana benzemedigini cok sevilen ve denildigi gibi cok, guvenilir ve sozunun eri biri oldugundan eminim.

Annen, baban, cagatayin esi basta tum sevenlerinin basi sagolsun. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Izlemenizde faydasi olacak bir video paylasiyorum. http://www.youtube.com/watch?v=HUf3aWQi8Rg

Lutfen biraz daha YAVAS ve daha fazla DIKKAT !

Herkese kazasız belasız bir yaşam umidiyle.

Emine Cosgun.

Ara

allah rahmet eylesin geride kalanlarada cok ama cok sabır versin
gerçekten cok zor bir durum :(
Ara