Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kask alacam hangisi ?

Shoei xr 1100 modeli çıkardığı için düştü. 1000 modeli fiyatları 3 4 ay öncesine kadar 800 tl idi.

Bu motorumda bu hizlarda başka kask kullanmadığım için diğer kasklarla kıyaslayamıyorum fakat ben memnunum.

Eksi yanları;
1) Güneş vizörlü satılmaması (ya da Schubert gibi kendinden gözlüklü) güneş vizöru 100 tl den başlıyor
2) İç kısmının yanaklar hariçinde temizlik için sökülememesi diyebiliriz. Geri kalan herşey 10 numara. Tipide benim hoşuma gidiyor.
3) Buğu önleyici 50 tl

Bu arada alırsan aynı kasktan alma :)
Ara

(07-25-2011, 12:36 PM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Aaaaa servisi beklerken biri baktı ama ben tanımadım uzaktan senmiydin :]

ben servisteyim sen beni gormedin sağ yan yoldan geçtim.
(07-25-2011, 12:39 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Shoei xr 1100 modeli çıkardığı için düştü. 1000 modeli fiyatları 3 4 ay öncesine kadar 800 tl idi.

Bu motorumda bu hizlarda başka kask kullanmadığım için diğer kasklarla kıyaslayamıyorum fakat ben memnunum.

Eksi yanları;
1) Güneş vizörlü satılmaması (ya da Schubert gibi kendinden gözlüklü) güneş vizöru 100 tl den başlıyor
2) İç kısmının yanaklar hariçinde temizlik için sökülememesi diyebiliriz. Geri kalan herşey 10 numara. Tipide benim hoşuma gidiyor.
3) Buğu önleyici 50 tl

Bu arada alırsan aynı kasktan alma :)

- kendinden güneş gözlüklü olması önemli bir ayrıntımı ?
- temizlik kısmında eksikler mi kalıyor ?

sendeki bu begendigim modelmi hocam :)
Ara

Ben iş yerinde foto goremıyorum. Ama çeneye kuş tüyü geliyor bendeki modelde.

Model adı :FAB

Temizlik konusunda benim bir sıkıntım yok açıkcası. Saçlar uzunsa biraz yağlanma yapabilir :]
Kendinden güneş göslüğü olması tabiki iyi birşey. Güneşliyse bas düğmesine insin,değilse kaldır. Diğer türlü akşam farklı gündüz farklı vizore ihtiyaç duyacaksın. Gerci bendeki güneş vizörü ama gece cok sıkıntı olmuyor. Yinede gece sürüşünde şeffaf vizör kullanılmalı.Biliyosun motosikletin uzun ya da kısa sürüş gibi bir ayırımı yok.
Ara

(07-25-2011, 02:22 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben iş yerinde foto goremıyorum. Ama çeneye kuş tüyü geliyor bendeki modelde.

Model adı :FAB

Temizlik konusunda benim bir sıkıntım yok açıkcası. Saçlar uzunsa biraz yağlanma yapabilir :]
Kendinden güneş göslüğü olması tabiki iyi birşey. Güneşliyse bas düğmesine insin,değilse kaldır. Diğer türlü akşam farklı gündüz farklı vizore ihtiyaç duyacaksın. Gerci bendeki güneş vizörü ama gece cok sıkıntı olmuyor. Yinede gece sürüşünde şeffaf vizör kullanılmalı.Biliyosun motosikletin uzun ya da kısa sürüş gibi bir ayırımı yok.

scorpionda agirlik 1630 mus, 300 gr daha fazla seninkinden kafayi gocertirmi :)
Ara

Göçertmez ama hafif kask iyi oluyo. Tabi hafif dediysek Seyfonun tası gibi de olmıcak :]
Ara