Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kefkende Deniz Yanması :)

(06-27-2011, 08:08 PM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu arada Kefkende ev falan varda bizim niye bilgimiz yok. Tiz motorize Kefken ve mangal yapıla.

Kefkende kimin evi var ? Varsa söylemiyorsanız küserim valla :utan:
Ara

Bu grubu gören orda evim var gelin dermi ?
Ara

(06-27-2011, 03:30 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Parmak arası, ekmek arası hepsi var :tamam:
Hamit sansür koymamışsın göbeğime :hö:

Erdem aceleye geldi duaet yanlışlıkla yüklenmemesi gereken resimleri yüklememişim :P :]
(06-27-2011, 04:09 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Abiler plan aniden yapıldı kaçamak felan yok yani :utan:
Parlak arası terlik giyenlerde sorun yok üstü kapalı terlik giyen arkadaşımızın ayagı su toplamış güneşten :] bir terslik var bu işte

Erdem abi göbek değilde şu elin omuzumda onu sansürlemek lazım :P

Emrullah sana bu gözlük yakışıyor kardeşim :tamam:
(06-27-2011, 07:24 PM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-27-2011, 02:47 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  vaaaayyy.... tez kelle vurula :]

kıskandırıcı kareler karşında yıkılmadık ayaktayız.. intikamımız acı olacaktır :]

Güzel fotolar arkadaşlar.. yüzünüzde ki gülücükler hiç eksik olmasın :çiçek:

Başkan boşver kelle falan bunlara en büyük ceza zaten kesilmiş. Baksana reysciler hızlı çocuklar 4 tekerle geziyor. Karizma gitti. :]

Cihan abi birinci neden sensiz olmaz bizi gaza getirecek kimse yok senin dışında ikincisi motorla gitseydik yanıklardan dolayı dönüşte motorları bırakıp gelmemiz gerekecekti bu sebepten arabayı tercih ettik :)
(06-27-2011, 10:06 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu grubu gören orda evim var gelin dermi ?
:hahaha:
Örneğini yaşadık :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Ara

(06-27-2011, 10:06 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu grubu gören orda evim var gelin dermi ?

Bu başlığın ilk mesajından ben yanlış anlamdım. Erdemin evi var diye düşünüm.
Ara

(06-28-2011, 06:01 AM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu başlığın ilk mesajından ben yanlış anladım. Erdemin evi var diye düşünüm.

Abi emin ol öyle birşey olsa bizi buralarda bulamazdınız :] her hafta sonu orada olurduk
Ara

:] valla doğru :utan:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(06-28-2011, 06:10 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-28-2011, 06:01 AM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu başlığın ilk mesajından ben yanlış anladım. Erdemin evi var diye düşünüm.

Abi emin ol öyle birşey olsa bizi buralarda bulamazdınız :] her hafta sonu orada olurduk

:+1:Gmk:+1:Gmk
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi