Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Panasonic Lumix DMC FZ-35 Fotoğraf Makinası

(06-27-2011, 07:55 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Fz 40 yukarıda ki makina ile neredeyse aynı özelliklerde diye biliyorum Emrullah..

Ben çok memnundum DSLR makina alacağım için satıyorum.. sende eğer Fz40'ı alırsan sadece SLR almak için satacaksın :tamam:

Veysel abi, arkadaş Temmuz 15'inde Canada'dan gelecek amazon daki fiyatlar 270-300 $ arası. 500 liraya gelecek... kaçırmak istemem.

Ara

hayırlı olsun şimdiden.. :tamam:
güzel tercih..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(06-27-2011, 08:01 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-27-2011, 07:55 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Fz 40 yukarıda ki makina ile neredeyse aynı özelliklerde diye biliyorum Emrullah..

Ben çok memnundum DSLR makina alacağım için satıyorum.. sende eğer Fz40'ı alırsan sadece SLR almak için satacaksın :tamam:

Veysel abi, arkadaş Temmuz 15'inde Canada'dan gelecek amazon daki fiyatlar 270-300 $ arası. 500 liraya gelecek... kaçırmak istemem.

Sen kullanmaya başla bende isterim banada alın :P :P :P
Ara

Arkadaşlar yine başka bahara kaldı, bütçemi aşıyor:.(

Bu hafta dört gözle gelecek diye beklediğim makinanın vergi muhabbeti çıktı...

''burdaki fiyati 399 dolar arti tax. Yani vergisiyle ve cevre yonetmeligi cezasi ile (burda her aldigin elektronik luks cihaza cevre cezasi kesiyorlar) o iste 500 kanada dolarina gelir.''

Ara

Başkandakini al..
O herhangibir ceza kesmiyor...
Ara

(07-12-2011, 08:02 AM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Başkandakini al..
O herhangibir ceza kesmiyor...

abi 500 dolara yeni makinayı getiririm daha iyi olur :] hemde modeli daya yüksek... bütcem 400 tl :)
Ara

arkadaşlar makina satılmış demin veyseli aradım satmış makinayı ( o makina benim :]:]:]:] ) veysel detayları konuşuruz. ödeme öpücük olarak peşin yapılacak.:çiçek::çiçek:

(07-12-2011, 08:37 AM)baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  arkadaşlar makina satılmış demin veyseli aradım satmış makinayı ( o makina benim :]:]:]:] ) veysel detayları konuşuruz. ödeme öpücük olarak peşin yapılacak.:çiçek::çiçek:

önce öpücüğü görelim :P

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

:]:P
(07-12-2011, 08:37 AM)baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  arkadaşlar makina satılmış demin veyseli aradım satmış makinayı ( o makina benim :]:]:]:] ) veysel detayları konuşuruz. ödeme öpücük olarak peşin yapılacak.:çiçek::çiçek:

bu teklifin üzerine kimsenin cıkabileceğini düşünmüyorum. bence sat veysell. satıyorum saaaaatttttt tım...:P:]
Ara