Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Emirhan Coskun Photo Art

Fotolar mükemmell tebrik ederim :))
Ara

(05-30-2011, 11:44 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(05-30-2011, 11:22 AM)Bilemir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  veysel abi o görevi bana laik gördüğün içn teşekkür ederim :P :) bu arada çarşamba günü ?

Bu çarşamba karizmatik ve güzel bir foto istiyorum ben olurmu :]

Şuanda elimde makinam yok varda bozuk durumda ama o güne makian ayarlamaya çalışırım GMK nın en garizmatikka fotoğrafını çekeriz rahat ol :D

(05-30-2011, 07:28 PM)Bilemir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Şuanda elimde makinam yok varda bozuk durumda ama o güne makian ayarlamaya çalışırım GMK nın en garizmatikka fotoğrafını çekeriz rahat ol :D

oldugunda çekeriz sorun değil, nasıl olsa daha çok gezilerimiz olacak:tamam:

Ara

işimiz zor desene herkezin fotoğraflarını çekicezz ::P :)

akradaşlar merhaba konu içersindeki tüm fotoğraflar güncellenmiştir fırsat buldukça güncelliyeceğim artık :)..motorumuda aldığıma göre etkinliklere katılmaya çalışacağım ;)

Her zaman bekleriz

Hayat uzun ve virajlı yollarla dolu
Ara

Hadi bakalım,
Motoru satan, bizi de satıyor.
Motora kavuşan, bize koşuyor.

Size kim dedi ki, biz motorsuzlara selam vermiyor, içimize almıyoruz diye?
Bu son olsun.
Motor şart değil. Bize motocu kafası olsun yeter.
Ara

Kardeşim yeni motorun çok güzel. Allah kazasız sorunsuz güzel günlerde binmek nasip etsin..

Gelirken fotoğraf makinanıda unutma ; )

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

(03-02-2014, 10:42 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hadi bakalım,
Motoru satan, bizi de satıyor.
Motora kavuşan, bize koşuyor.

Size kim dedi ki, biz motorsuzlara selam vermiyor, içimize almıyoruz diye?
Bu son olsun.
Motor şart değil. Bize motocu kafası olsun yeter.

mehmet abim abilerin bir tanesi doğru söylüyorsun ama motorsuz olunca sağa sola gitmeye araç kalmıyor :) gelemiyorum yetişemiyorum :) elektrikli düldül vardı motoru almadan önce onlada bir yere kadar ..buluşmamıza tatlıyla geldiğim zaman umarım kendimi affetire bilirim :utan:

(03-03-2014, 09:37 AM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Kardeşim yeni motorun çok güzel. Allah kazasız sorunsuz güzel günlerde binmek nasip etsin..

Gelirken fotoğraf makinanıda unutma ; )

teşekkür ederim abi cümlemize kazasız belasız binmek nasip etsin inşallah..
elbetteki fotoğraf makinamı yanımdan ayırmıyorum zaten hiç :)

Emirhan yeni motorun hayırlı olsun geçen bayramoğluna giderken, göbeğe varmadan az gerideki tamircinin önünde yatıyordu makina çok güzel kazasız belasız binmen dileğiyle fotolarını ciddi anlamda takip ediyor ve bir kaç tanesini masa üstü deseni olarak kullanıyorum eline sağlık fotoların devamını bekliyorum.

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi