Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Led Far + Çakar

Arkadaşlar,

Bizim grupda bir dostumuz motosikletler için Led Far+Çakar yaptı.Ben hemen kendi motoruma takdırdım.Sonuç inanılmaz,heleki çakar pozisyonunda iken önünüzdeki araçlar çil yavrusu gibi dağılıp size yol veriyorlar.Belki sizlerden de ilgilenen çıkabilir.Eğer isteyen olursa bize verdiği fiyatdan sizin içinde alabilirim.Konu ile ilgili benim yaptığım duyuru şu şekilde idi

Arkadaşlar,

Halil Yarlıgan dostumuz çok güzel bir Led Far+Çakar imal edip satışa sunmuştur.Ürünü ben hemen kendi motoruma takdırdım.Mükemmel bir sonuç elde ettik.Özellikle çakar pozisyonunda iken önünüzdeki araçlar sizi görür görmez hemen kendilerine bir çeki düzen veriyorlar veya saygıyla kenara çekilip size yol açıyorlar :)) Tabi yanından geçip gittikden sonra arkamızdan ne diyorlar onu bilemeyeceğim.Yani kısaca demek istediğim ürün bizzat tarafımdan test edildi ve onaylandı.Düşünen arkadaşlar var ise hiç fazla düşünmesinler fırsat ayağınıza geldi işte.Ürünün muadilleri piyasada 250-275 TL arasında satılıyor.Halil'in perakende satış fiyatı 180 TL olmasına rağmen TR Riders üyelerine özel bir iskonto uygulayarak 150 TL den verecek.Ürünün montajı son derece basit,dilerseniz kendiniz bile takabilirsiniz.Yok ben uğraşmam diyorsanız herhangi bir motor servisi veya oto elektrikçide 5-10 TL ye takdırabilirsiniz.

Ürünün sahibinden.com daki linki aşağıda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ye...265/detay/

Fotoda koyalım

Fotoraf0177.jpg

Fotoraf0176.jpg

Fotoraf0175.jpg

Fotoraf0174.jpg

Fotoraf0173.jpg

Fotoraf0169.jpg

Fotoraf0166.jpg

Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
Göztepe-İSTANBUL
www.facebook.com/sipsivri

Engin bey, çakar lambaların yasak olduğunu biliyorum.?
Ara

Yani Cihan Bey,polisin yanından çaka çaka geçmeyeceğiz,sabit yanma konumuna alacağız

Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
Göztepe-İSTANBUL
www.facebook.com/sipsivri

Güzel olmuş.
Ben arkaya frene bastığında formula 1 araçlarındaki gibi çakar istiyorum ama nerden bulurum nasıl ederim bilemiyorum.
Ara

Güzel bir Ürün.. Engin abi.. Çok faydalı olacağı aşikar..

(04-29-2011, 08:52 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Güzel olmuş.
Ben arkaya frene bastığında formula 1 araçlarındaki gibi çakar istiyorum ama nerden bulurum nasıl ederim bilemiyorum.

Barış 'a sorabilirsin Erdem onda var..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

çok güzel led olması daha bi faydalı aküyüde yormaz erdem o dediğin bende var gel bana gel:]:]:]

(05-02-2011, 07:03 AM)baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  çok güzel led olması daha bi faydalı aküyüde yormaz erdem o dediğin bende var gel bana gel:]:]:]

Pazarlama kokusu alıyorum sanki :]
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi