Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motosiklet ile Suriye'ye gitmek....

Amman dikkat. Suriye'de motosiklet kullanmak ve Suriye'ye motosiklet ile gitmek için hiç de iyi bir zaman değil.

Motosikletle gezmek yasaklandı
Yasağın nedeni, motosikletlerin silahlı kişilerin bozgunculuk ve vatandaşlara karşı ateş açma eylemlerinde kullanılması

Suriye İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge çerçevesinde Humus kentinde motosikletle gezmek yasaklandı.

Resmi haber ajansı SANA'nın haberine göre, "motosikletlerin, silahlı kişilerin bozgunculuk ve vatandaşlara karşı ateş açma eylemlerinde kullanılmaları nedeniyle" İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgede, kent içinde motosikletle gezmek ve kente motosikletle girmek yasaklandı.

Kentteki karakollardan "titizlikle uygulanması" istenen genelgeye uymayanların motosikletlerine el konulacak.

Kaynak: Habertürk
Ara

Motosikleti böyle işlere alet edenler sayesinde bu kültür baltalanıyor işte...
Ara

Motorsikleti bu tarz işlerde nasıl kullanılır saçma geldi, böyle bir eylem planım olsa en son kullanacağım araç olurdu sanırım.
Ara

Tüh yaa...
Bende haftasonu hava güzel diye şöyle bi Suriye- lübnan-mısır -fas -cezayir turu yapacaktım...
Ara

Bu da yeni haber.

Motosikletli tetikçi ateş açtı
Yemen'de yönetim karşıtı protestocuların kampına motosikletli bir saldırgan tarafından ateş açıldı

Yemen'in Hüdeyda kentinde motosikletli silahlı bir kişi, yönetim karşıtı protestocuların kampına ateş açtı, 1 kişi öldü.
Görgü tanıkları, silahlı kişinin, protestocuların kentin ana meydanında kurduğu kampın yakınından, sabah namazını kılan protestoculara ateş açtığını belirtti.
Silahlı kişinin daha sonra motosikletiyle olay yerinden hızla kaçtığı bildirildi.
Kaynak:Habertürk

[/quote]RE: Motosiklet ile Suriye'ye gitmek....
Tüh yaa...
Bende haftasonu hava güzel diye şöyle bi Suriye- lübnan-mısır -fas -cezayir turu yapacaktım...
Alıntı:Seyfo, sen vazgeç bu işten. Tam da ben sana Yemen'i önerecektim.:delü::delü:
Sen eniyisi, Rusya'yı dene. Hazır vizeler kalkmışken
Ara

Bizim ban-kök ateşeliği seçimleri ne oldu :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

canım atraksiyon istiyo....Rusya kesmez...

Ara