Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruhsatımı aldım

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bir ay önce yeni motosiklet aldım. Bir ay bekledim ve adrese ruhsat falan gelmedi. Trafiği aradım plakaya baktılar siz sigorta yapmamışsınız bizde ruhsat çıkartmadık dediler (nasıl anladılar bilemedim). Halbuki 3 gün içinde sigortamı yapmıştım. Neyse İstanbul gibi yerde zaten adresime ruhsat geleceğini hiç tahmin etmemiştim zaten. Bu sabah gidip elden aldım. Yani bilginiz olsun olabiliyor böyle şeyler.
Ara

(04-14-2011, 08:58 AM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Arkadaşlar bildiğiniz gibi bir ay önce yeni motosiklet aldım. Bir ay bekledim ve adrese ruhsat falan gelmedi. Trafiği aradım plakaya baktılar siz sigorta yapmamışsınız bizde ruhsat çıkartmadık dediler (nasıl anladılar bilemedim). Halbuki 3 gün içinde sigortamı yapmıştım. Neyse İstanbul gibi yerde zaten adresime ruhsat geleceğini hiç tahmin etmemiştim zaten. Bu sabah gidip elden aldım. Yani bilginiz olsun olabiliyor böyle şeyler.

Gözün aydın abi, herşey tamam artık :tamam:
Ben motoru aldıktan 2 gün sonra herşeyi bitirdim, plaka değiştirme sigorta gibi.
Ara

mehmet abi bizimde başımızdan böyle bir olay geçmişti fakat biz gerçekten sigorta yaptırmamıştık:]:]:]

Haydi hayırlı olsun abi..:tamam:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

O zaman bunun şerefine Ruhsat mangalı yapacaz demektir:)
Ara

(04-14-2011, 12:49 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  O zaman bunun şerefine Ruhsat mangalı yapacaz demektir:)

Valla yapalım...bu pazar eğitimdende yırttık
Ara

(04-14-2011, 12:53 PM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(04-14-2011, 12:49 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  O zaman bunun şerefine Ruhsat mangalı yapacaz demektir:)

Öncelikle hayırlı olsun Ruhsatın :çiçek:

Çok güzel olur walla :]
Ara

(04-14-2011, 02:10 PM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(04-14-2011, 12:53 PM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

Öncelikle hayırlı olsun Ruhsatın :çiçek:

Çok güzel olur walla :]

Abi ruhsatta mangala bağlandı sonunda.:+1:Gmk
Ara

hayırlı olsun abi .
Ara

(04-14-2011, 02:57 PM)EDREMİT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  hayırlı olsun abi .

Teşekkürler Zahid
Ara