Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gazlı Kamp Aletleri

Arkadaşlar,

Belki bileniniz vardır,ben başka bir motosiklet grubunda da yönetici olarak bulunuyorum.Bu grupda bir duyuru yayınladım.Veysel Başkan bana konuyu burada da açmamı,belki ilgilenen çıkabileceğini söyledi.Bende mesajımı bir kezde burada yayınlıyorum.

Şöyle demiştim;

Arkadaşlar,

Eski üyelerimiz hatırlarlar,bizim bir zamanlar Cumhur İleri diye çok sevdiğimiz bir arkadaşımız vardı.Beraberce kamplara,gezilere gider,toplantılarda beraber olurduk.Bir kaç defada bizleri yazlık evlerinde çok güzel bir şekilde ağırlamıştı.Ancak Cumhur evlenip çoluk çocuğa karışınca kendisini göremez olduk.Motorculuğu bıraktı gibi,Allah bilir satmışdırda motoru.

Cumhur ile yüzyüze görüşemezsekde Msn ve telefon ile yine iletişimimiz devam ediyor.Cumhur'un gaz aletleri üreten bir fabrikası var.Ben kendisinin ürünlerini kullanıyorum ve de çok memnunum.Malum yaz sezonu geliyor.Yine hayırlıyla inşallah çok güzel kamplı gezilerimiz olacak.İşte bu gezilerde kullanmak üzere başkalarınında bu aletlerden isteyebileceğini düşünerek Cumhur'a böyle bir talep gelirse yardımcı olup olamayacağını sordum.Tek tek uğraşmasının zor olacağını,ama araya sen girer ve talepleri tel elden toplayıp iletirsem seve seve yardımcı olacağını söyledi.Bende olur yaparım dedim.Cumhur'un ürettikleri mallar arasında işimize en çok yarayacak olanlar,kamp tipi gaz ocakları,aydınlatma lambaları ve kamp pürmüzleri ilk aklıma gelenler.Aşağıdaki linkde bunların fotolarını koydum.Buraya bakıp görebilirsiniz.
3074.jpg 3078.jpg
http://www.facebook.com/media/set/fbx/?s....560154521

Bu Perşembe yapılacak olan toplantımıza benim kullandıklarımı getireceğim.Bir görürsünüz.Eğer almak isteyen çıkarsa fiyatlarının Cumhur'un vereceği fabrika fiyatından olacağını söylememe gerek yok herhalde.

Cumhur'un şirketinin Web Sayfası aşağıda,oradan da inceleyebilirsiniz

www.nurgaz.com

Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
Göztepe-İSTANBUL
www.facebook.com/sipsivri

Çok teşekkürler. Aramızda kamp usulü gezilere meraklı arkadaşlarımız var. Elbet işimize yarayan şeyler çıkacaktır.
Ara

Kamp mevsimi başladı.. Belki ihtiyacı olan arkadaşlarımız çıkar.. :tamam:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Kamp malzemeleri arasında olmazsa olmazlarından.

ürünler resimlerde kaliteli görünüyor.

Bence ocak tipi var , gerçi bu sene kullanmak nasip olmadı ama önümüzdeki maçlara bakıcaz.

Engin abi bizi düşündüğün için sağol :çiçek:

Almak isteyen arkadaşlar olur kesin.

Ara

Bu aletlerin yeni modelleri varmış ve Cumhur özellikle onları tavsiye ediyor.Eskilerinden farkları,bunlar ventilli,daha emniyetli.İşiniz bitince gaz kartuşunu aletden ayırabiliyorsunuz.Bu ürünler henüz çok yeni oldukları için Web sitelerinde bilgileri ve fotoları yok.Cumhur bana 2 tane örnek gönderdi.Ben kendim fotolarını çekip koyuyorum.Bakarsınız sizde.Ayrıca Cumhur fiyat bilgisinide verdi

Ocak................. 15 TL
Lamba................ 20 TL
Yedek Gaz Kartuşu..7 TL

ve işte fotolar

Nurgaz-028Small.jpg

Nurgaz-024Small.jpg

Nurgaz-025Small.jpg

Nurgaz-026Small.jpg

Nurgaz-027Small.jpg

Göztepe-İSTANBUL

Ben istiyorum Engin abi :+1:

yarın bir aksilik çıkmazsa geleceğim yanına orada hesaplaşırız.. :tamam:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Tamam Veysel,toplantıya getireceğim zaten bendekileri.Birde yakından görürsün.Ama şaşırma sakın yarın değil Perşembe geleceksin

Göztepe-İSTANBUL