Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AMATÖR DENİZCİ BELGESİ

Arkadaslar devlet baba amator kaptanlik belgesi veriyor, 20metreye kadar tekne kullanim belgesi, internetten edevletle tc ulastirma ve denizcilik bakanligina girip kayit yapiliyor, halk bankasina 39.70tl para yatiriliyor, b sinifi ehliyetiniz varsa saglik raporuna gerek yok, 2 adet vesikalik resimle sefakoy veya tuzla gidip kayit yapiliyor, 2 saatlik bir egitim sonrasi sinav yapiliyor, tek bir sinav ve cok kolaymis gecememek imkansizmis.

Hayat iki tekerinle arkanda bıraktığın tozlardan ibaret...
Ara

Ben sefaköyden başvuru yaptım. 25 Temmuz'da sınav var. Gün olur lazım olur, dursun niyetindeyim.
Tabi bu belgeyi almakla kimse denizci oldum havalarına girmesin (ben dahil) zira bu iş bamba bir iştir. Bilgi ve tecrübe ister. Nereden biliyorum? 16 ay gemide askerlik yapmışlığım var.
Ara

(07-11-2019, 05:29 PM)tankka Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben sefaköyden başvuru yaptım. 25 Temmuz'da sınav var. Gün olur lazım olur, dursun niyetindeyim.
Tabi bu belgeyi almakla kimse denizci oldum havalarına girmesin (ben dahil) zira bu iş bamba bir iştir. Bilgi ve tecrübe ister. Nereden biliyorum? 16 ay gemide askerlik yapmışlığım var.

tebrikler.

Hayat iki tekerinle arkanda bıraktığın tozlardan ibaret...
Ara

Aramızda başka gemiciler var mı acaba  Bn

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi