Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hyosung Gt 250 r almayı düşünüyorum.

nayırrr..
Emrullah 'a KTM 525 supermoto lastikli...

KTM-450-&-525-SMR.jpg
gibi..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(04-05-2011, 06:45 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  nayırrr..

Veysel abi, bunun fiyatı 8.000Euro falandır şimdi:hö:
Ara

Emo Fazer 6 mı diyosun. O zaman kafa grenajsız olandan al. Grenajlısı gaga gibi duruyo ben sevmedim onu alamazsın :) Senide naked yapalım. Konumuz dağılmasın. Senin konuya özel bi başlık açalım. Emo'ya motosiklet tavsiyeleri diye :)
Bu arada KTM lerde manyak duruyo ama bunlarla şehiriçinde uzun süre gezersen kısır olma durumun var :delü:
Ara

(04-05-2011, 06:56 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(04-05-2011, 06:45 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  nayırrr..

Veysel abi, bunun fiyatı 8.000Euro falandır şimdi:hö:
yaparız sana bi güzellik :]
(04-05-2011, 06:57 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Emo Fazer 6 mı diyosun. O zaman kafa grenajsız olandan al. Grenajlısı gaga gibi duruyo ben sevmedim onu alamazsın :) Senide naked yapalım. Konumuz dağılmasın. Senin konuya özel bi başlık açalım. Emo'ya motosiklet tavsiyeleri diye :)
Bu arada KTM lerde manyak duruyo ama bunlarla şehiriçinde uzun süre gezersen kısır olma durumun var :delü:

evet yaaa yoksa Mehmet abi gelip dağıtacak yine bizi :]

bu arada bu kısırlık mevzusunu KTM ciler duymasın :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(04-05-2011, 06:57 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Emo Fazer 6 mı diyosun. O zaman kafa grenajsız olandan al. Grenajlısı gaga gibi duruyo ben sevmedim onu alamazsın :) Senide naked yapalım. Konumuz dağılmasın. Senin konuya özel bi başlık açalım. Emo'ya motosiklet tavsiyeleri diye :)

Erdem bende FZ6 grenajsız olanı değilde FZ6 Fazer olarak adlandırdıkları grenajlı modeli beğeniyorum:tamam: aslıda ikiside aynı motor ama kafa grenajı rüzgarı keser diye düşünüyorum :)
Arada senin makinayla takas yaparız FZ6 da kulanmış gibi hissederim kendimi:]

Ktm aşar beni okadar verecek ne param nede boyuna yetişecek uzunlukta değilim :P

(04-05-2011, 07:13 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  evet yaaa yoksa Mehmet abi gelip dağıtacak yine bizi :]

bu arada bu kısırlık mevzusunu KTM ciler duymasın :]

başka yere taşıyacam konuyu abi :çiçek: orda bakalım ne diyecek arkadaşlar:tamam:
Ara

Emo yapma onu alma. Kafa grenajıyla motor uymuyo. Ne naked ne race bişey o. Biraz eğreti duruyo.Göz alışmasıylada alakalı olabilir. Benim şahsi fikrim tabi bu. Benim motorda rüzgar canımı bile takmıyorum. Alırsanda dediğin gibi arada değişiriz. Hadi konuyu aç oraya yazalım.
Ara

(04-05-2011, 05:59 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(04-05-2011, 01:02 AM)Robbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  hayırlısı olur ins. raceingten vazgeciyorsun yani :)

Yok yok racingten vazgeçmem :] biraz cross yapayım diyorum.
ilk sırada bir fazer var...

motoru satmak icin acelen varmı..
Ara

(04-05-2011, 04:41 PM)Robbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  motoru satmak icin acelen varmı..

acelem yok , zaten ilanı bile sıkılarak verdim:tamam:
Ara

İlk motorumu 150cc motordan yana kullandım 20000 km yi 6 ayda tamamladım. Benim tavsiyem 250cc bir motor alma şimdik, vitesli 150 cc bir motor al acemiliğini biraz at. Bende 250cc ye geçicem artık ☺
Ara

Merhaba Mustafa, 
Gebze Motosiklet Kulübü forum sayfasına hoşgeldin. 
Yüzünün yakından görüneceği bir profil fotoğrafı eklersen seni tanıyalım. 

Ayrıca her hafta Çarşamba günleri toplantı yapıyoruz, sende katılabilirsin . 
Görüşürüz .

large_pTpxQB1N0waaSc3OSn0e9oc8kx9.jpg

160711104912_imza3.JPG
Ara