Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Merhaba, Gebze Sürücü Kurs Tavsiyesi

Motor Ehliyeti almayı planlıyorum Fakat motosiklet kullanıcısı değilim

X bir kursa gittiğimde motosiklet ehliyet verdiklerini fakat eğitim vermediklerini söylediler hatta eğitim versek bile motorun düşürsen vs gibi durumlarda sorumlu sensin dediler 

Böyle söyleyince, herhalde motosiklet eğitim konusunda yetersizler 

Bu yüzden gebze civarı bulunup motosiklet eğitimi veren önerebileceğiniz kurs var mı ?
Ara

Uzaylilarla tanismadan sohbet etmiyoruz.
Kendini tanitir bir de resmini koyarsan. Degil tavsiye egitim konusundan bile yardimci oluruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ara

(10-28-2017, 04:03 PM)uzaylı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Motor Ehliyeti almayı planlıyorum Fakat motosiklet kullanıcısı değilim

X bir kursa gittiğimde motosiklet ehliyet verdiklerini fakat eğitim vermediklerini söylediler hatta eğitim versek bile motorun düşürsen vs gibi durumlarda sorumlu sensin dediler 

Böyle söyleyince, herhalde motosiklet eğitim konusunda yetersizler 

Bu yüzden gebze civarı bulunup motosiklet eğitimi veren önerebileceğiniz kurs var mı ?

Merhaba tolga bey. Ersin kardeşiminde dediği gibi yüzünüzün görüneceği bir resmi profil fotoğrafı yapıp kendinizi tanıtırsanız size elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir
Ara

Merhaba Tolga , gereken eğitim için kulüp imkanları mevcuttur.
Bir profil fotoğrafı ekleyip toplantılarımıza katılırsan daha iyi sonuç alacağına eminim.
Kendini tanış-kaynaş başlığından tanıtırsan seviniriz.
Görüşmek üzere.

160711104912_imza3.JPG
Ara

hisar sürücü kursuna sakın GİTME
Ara