Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Navigasyon aparatı hakkında.

(03-24-2011, 06:54 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Sedece sataşma değil savaşa davet gibi olmuş :delü:

Hamit tehlikeli sulardasın :rulet: yapma bizde senin yüzünden ban yeriz bak
Ara

ban değil de motorlarınız çamur yerse karışmam :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(03-24-2011, 06:59 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ban değil de motorlarınız çamur yerse karışmam :]

Ben ban yemeye razıyım motorlarımız kirlenmesin :utan:
Ara

(03-24-2011, 07:02 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(03-24-2011, 06:59 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ban değil de motorlarınız çamur yerse karışmam :]

Ben ban yemeye razıyım motorlarımız kirlenmesin :utan:
Bende :tamam:

Çamura Hayır Diyorum :delü:
:çiçek: Gerçi artık çamurda bitiyor yaz geldi :çiçek:
Ara

bu sefer de toz toprak olacak :]

DijitalTurk Toplu.Biz

(03-24-2011, 08:26 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  bu sefer de toz toprak olacak :]

Canım Veysel abim benim :hö: içimden geldi nedense birden :]
Ara

(03-24-2011, 08:45 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(03-24-2011, 08:26 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  bu sefer de toz toprak olacak :]

Canım Veysel abim benim :hö: içimden geldi nedense birden :]

:kalp:Gmk

Neden acaba :]

DijitalTurk Toplu.Biz

Neden olacak Hava Filitresini daha yeni temizledim :]
Ara

Arkadaşlar bu konuda son icadımı sizlere sunuyorum.
Yapı marketten bir adet cıvata ve adını bilmediğim fakat işe yarayacağını düşündüğüm içi lastik ve gidonu kavrayacak çapta bir kelepçe gibi bişi aldım. Bunun üzerinde bir somun vardı zaten. Cıvata bu somuna göre alınacak tabi.

Elde mevcut cihazın otomobil camına yapışmasını sağlayan ıvır zıvırları çıkarılacak ve fotoğraftaki gibi bir planlama yapılacak.
İkinci somun sistemi sıkmak ve açılmasını önlemek için. Bu çalışma firkir vermek için tabiki siz elinizdeki mevcutları farklı değerlendirebilirsiniz.

Motor yanımda olmadığı için takamadım. Akşama deneme yapılacak. Kelepçe içi oldukça yumuşak bir plastik yani gidona zarar vermez ve titreşimleride az çok tolere edebilir.

24032011151.jpg

24032011152.jpg

24032011153.jpg

24032011154.jpg

Ara

(03-24-2011, 11:20 AM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Arkadaşlar bu konuda son icadımı sizlere sunuyorum.
Yapı marketten bir adet cıvata ve adını bilmediğim fakat işe yarayacağını düşündüğüm içi lastik ve gidonu kavrayacak çapta bir kelepçe gibi bişi aldım. Bunun üzerinde bir somun vardı zaten. Cıvata bu somuna göre alınacak tabi.

Elde mevcut cihazın otomobil camına yapışmasını sağlayan ıvır zıvırları çıkarılacak ve fotoğraftaki gibi bir planlama yapılacak.
İkinci somun sistemi sıkmak ve açılmasını önlemek için. Bu çalışma firkir vermek için tabiki siz elinizdeki mevcutları farklı değerlendirebilirsiniz.

Motor yanımda olmadığı için takamadım. Akşama deneme yapılacak. Kelepçe içi oldukça yumuşak bir plastik yani gidona zarar vermez ve titreşimleride az çok tolere edebilir.

Cihan abi, eline sağlık orjinal bir iş olmuş:tamam:

Yüksek geldi sanki bana:bilmem:

Bende bitirip yayınlasam ne güzel olacak.

Ara