Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İnternetden Faks Gönderme

Arkadaşlar,

Benim sıkca kullanmakta olduğum bir hizmetden sizleride haberdar etmek istedim.Belki bilmeyenleriniz vardır ve kullanmak isterler.

İnternetden Faks Gönderme Hizmeti

Eğer evinizde bir faks cihazınız yoksa veya dışarı çıkıpda herhangi bir kırtasiyeciden,internet cafeden faks göndermek zorunuza gidiyorsa,bu hizmeti kullanarak çok rahatlıkla her yere faks gönderebilirsiniz.

Sistem şu şekilde çalışyor

Önce, http://www.interfax.net/tr adresinden siteye üye oluyorsunuz.Kullanıcı adı ve şifre oluşturyorsunuz.Burada faks göndereceğiniz e-mail adresinizi tanımlıyorsunuz.Daha sonra kredi kartınızla (sanal kartda kullanabilirsiniz) hesabınıza para yüklüyorsunuz.(En az 20 TL) Faks göndereceğiniz zaman tanımlamış olduğunuz e-mail hesabından buraya metninizi yazarak (dosya da ekleyebiliyorsunuz) bir e-mail gönderiyorsunuz.E-mail de kime kısmına göndereceğiniz faks numarasını yazıyorsunuz,şöyle ancak

Diyelim 0212 673 25 96 No.lu hatta faks göndermek istiyorsunuz,e-mail'inizde kime bölümüne yazacağınız şöyle olacak

02126732596@fax.tc

Hepsi bu kadar,daha sonra siteye girerek faksınızın gönderilme aşamalarını takip edebiliyorsunuz.

Bu sistem çok hesaplı.Ben biliyorsunuz emekli olduktan sonra yeni bir iş arayışı içindeyim.Bazı eleman ilanlarınada faksla başvurmak gerekiyor.Buraya 20 TL yükledikden sonra saydım ne kadar faks gönderebilmişim bu paraya diye.Tam 41 adet göndermişim.Benim özgeçmişim 3 sayfadan oluşuyor.Yani 41 X 3=123 sayfayı sadece 20 TL'ye gönderebilmişim.Kırtasiyeci veya internet cafeye gittiğinizde sizden sayfa başına 1 TL istiyorlar.Ayrıca sanıyorum evinizde faks cihazı olsa bile burası daha hesaplı oluyor.

Hizmetden ben çok memnunum ve dediğim gibi sıkcada kullanıyorum.Eğer sizdende kullanacaklar çıkacaksa eminim onlarda memnun kalacaklar.

Hepsi bu kadar,sizlerle paylaşmak istedim

www.interfax.net/tr

Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
Göztepe-İSTANBUL
www.facebook.com/sipsivri

ihtiyacı olan için oldukça pratik ve ekonomik bir çözüm..

Çok teşekkürler Engin abi.. :çiçek:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Engin abi, Paylaşım için çok teşekkürler :çiçek:
Bu bir nimet ...
Yıllar önce bakımını yaptığım bir firma benden böyle bir talepte bulunmuştu, uzun araştırmalar sonunda GFIFaxmaker kurmuştum. Bunu bilseydim kesinlikle uğraşmaz infoya tanımlardım:.(

Saygılar.
Ara

Güzel yararlı bir paylaşım. Çok teşekkürler
Ara

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler.

Lakin, aklıma geldi
Vizontele filminde bir sahne vardı. Çoğumuz hatırlar.
Cem Yılmaz soruyordu. "Zeki Müren'de bizi görecek mi" diye.

Şimdi soruyorum. Biz fax gönderebileceğiz, peki bize fax gelecekmi.??
Eğer geliyorsa tadından yenmez. :yemek::yemek:
Ara

Hocam teşekkürler, özellikle sayfa sayısı çok ise büyük kolaylık ve ekonomi.
Ara

(03-23-2011, 09:14 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bilgi ve paylaşım için teşekkürler.

Lakin, aklıma geldi

Evet Mehmet Bey,baktım faks alımıda var.Gerçi ben henüz hiç kullanmadım ama sanırım o da sorunsuz bir şekilde çalışır.Yalnız gelenler faks cihazınıza değil e-mail hesabınıza düşüyormuş.Siteye girip bir inceleyin en iyisi sizde

Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
Göztepe-İSTANBUL
www.facebook.com/sipsivri

(03-23-2011, 09:14 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bilgi ve paylaşım için teşekkürler.

Lakin, aklıma geldi

Mehmet abi , kayıt işlemleri esnasında fax alma talep edersek eğer mail hesabımıza bir numara veriyorlar.

Numarayı karşıya vermemiz yeterli gelen faxlar mail adresimize düşüyor.

:+1:

Ara

Engin abi kullanışlı bir uygulama teşekkür ederim. :çiçek:
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi