Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Türk Motosiklet Kotu-Rider Denim'den Bora

Az önce açılan kamuflaj pantolon topiğini görünce aklıma geldi.Bu topiği üye olduğum forum sitelerinde açmıştım burada da açayım dedim.

riderdenim_sayfa.jpg

Arkadaşlar,

İzmir'de bir motorcu arkadaşımız motosiklet için kot pantolunu üretimi yapıyor.Ben aldım,çok memnun kaldım.Pantolon kevlar liflerle yapılıyor.Dizlerde ve kalça yanlarında korumalar var.Rüzgar geçirmiyor.Termal içlikle giydiğim zaman bildiğimiz cordura kumaşlı pantolonlar gibi bacaklarım hiç üşümüyor.Herhangi bir düşme anında sürtünmeye dayanıklı.Aynı zamanda yağmurda geçirmiyor.Oldukça şiddetli bir yağmura bu pantolonla yakalanmıştım.Buna rağmen eve gelip pantolonu çıkardığımda termal içliğin kupkuru olduğunu hayretle gördüm.Almayı düşünen varsa tavsiye ederim.

Pantolonu alırken çevremde de bu üründen almak isteyenler olabileceğini,fiyat ve ödeme koşullarında bir kolaylık yapıp yapamıyacaklarını sordum.En az 5 adet sipariş olması durumunda bir kolaylık yapabileceklerini söylediler.

Benim bu pantolonları üreten firma ile hiç bir bağım yok.İnanın bir teşekkür bile beklemiyorum.Sakın reklam amaçlı yazdığımı düşünmeyin.Sadece aldığım bir üründen memnun kaldığım için sizlere de duyurmak ve de yerli üretim bizim malımız olduğu için desteklemek istedim

Site'den bilgiler;
"Motosiklet pantolonlarında güvenlik ve rahatlık hep birbirinden zıt iki kavram olarak karşımıza çıkmıştır.Ürünlerin güvenliği arttıkça kullanılabilirliği azalmakta, rahatlık çoğu zaman güvenlikten ödün vererek sağlanmaktadır. Estetik açıdan baktığımızda ise genellikle geniş görünümlü ve tekdüze olan bu pantolonlar görsel zevkimizi tatminden uzaktır.

Biz bilinçli sürücüler hiçbir şartta güvenlikten ödün vermek istemeyiz. Çoğu zaman korumalı ancak görünümünü beğenmediğimiz bir pantolonla motora bineriz ve haliyle indiğimiz anda da ondan kurtulmak isteriz. Montumuzu çıkarıp asabiliriz ama pantolonumuz için aynı durum geçerli değildir. Özellikle iş ortamında olacaksak, bir davete katılacaksak, sinemaya gideceksek yada pantolon uzun süre üzerimizde kalacaksa süreç bir kabusa dönebilir.

Riderdenim bu kaostan sıyrılmış bir ürün olarak sahne alıyor. Güven, konfor ve şıklığı bir arada harmanlayarak size ayrıcalıklı bir sürüş vaat ediyor.

Riderdenim'in teknik özellikleri motosiklet kullanan mühendisler tarafından, görünümü ve konforu ise motosiklet kullanan tasarımcılar tarafından yaratıldı.

Bayanlar için ayrı erkekler için ayrı kesimler ile üretim yapıldı.

Hepimizin en sevdiği tarz olan kot artık korunma ve estetik arasında sıkışıp kalmayacak.

Güvenli, konforlu ve şık Riderdenim vazgeçilmeziniz olacak."

http://www.riderdenim.com

Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
Göztepe-İSTANBUL
www.facebook.com/sipsivri

hımmm yerli malı , yurdun malı , herkes onu kullanmalı :tamam:

Teşekkürler Engin abi :çiçek:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Engin bey , dün bu siteye bakmıştım hatta kullanıcı yorumlarında kısmında sizinde yorumunuz vardı.
Herkes üründen çok memnun ve kalitesi ortada.
Kevlar lif ucuz bir malzeme değil bu yüzden biraz fiyat yüksek.

Ben kamuflaj pantolonları aldığımda önerdiğiniz ürünün amatör halini yapmaya çalışacam.
Terzi yardımı ile içten diz bölgelerine cep yapıp yarı dizlikleri oraya yerleştireçeğim.
İlerki zamanlarda yaptığım çalışmayı forumda paylaşırım.

Ara

(03-15-2011, 02:36 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Engin bey , dün bu siteye bakmıştım hatta kullanıcı yorumlarında kısmında sizinde yorumunuz vardı.
Herkes üründen çok memnun ve kalitesi ortada.
Kevlar lif ucuz bir malzeme değil bu yüzden biraz fiyat yüksek.

Ben kamuflaj pantolonları aldığımda önerdiğiniz ürünün amatör halini yapmaya çalışacam.
Terzi yardımı ile içten diz bölgelerine cep yapıp yarı dizlikleri oraya yerleştireçeğim.

ilgiyle izleyeceğim :tamam:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(03-15-2011, 02:36 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben kamuflaj pantolonları aldığımda önerdiğiniz ürünün amatör halini yapmaya çalışacam.

Güzel olur muhakkak,rider denim pantolon su ve rüzgar geçirmediği için sanıyorum yazın giyilmesi biraz sıkıntı yaratabilir.Sizin yaptıracağınız ise püfür püfür giyilir.

Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
Göztepe-İSTANBUL
www.facebook.com/sipsivri

(03-15-2011, 02:51 PM)sipsivri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Güzel olur muhakkak,rider denim pantolon su ve rüzgar geçirmediği için sanıyorum yazın giyilmesi biraz sıkıntı yaratabilir.Sizin yaptıracağınız ise püfür püfür giyilir.

Güven geldi bir anda abi eyvallah:tamam:
Ara

Emrullah ellerin dert görmesin, kesin güzel olacağını düşünüyorum. Sen tanıtımı yap sonra ilk sipariş benden olacak :alkış:
Ara

Aynen ben dolaptaki diğer pantolonlarıda getiririm. :)
Ara

(03-15-2011, 04:01 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Aynen ben dolaptaki diğer pantolonlarıda getiririm. :)

Bak kumaşta hazır :P
Ara

Dün akşamki kaçamakta Caner ve Veysel başkanda istedi talepler artıyor :tamam:
Ara