Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2K Aksiyon kamerasi + Aksesuarlar.

satıcılar kutunun dışında yazmadığı için bir şey diyemiyorlar.benim aldığım bugün geldi z23l modeli çıktı, bu daha üst bir model ama ben eskisini seviyorum :)
Ara

Abi bu xiaomi Kameralar tam olarak kaçtan basliyor? Aparatlari dahil midir? Birde go pro nun yerini tutuyor mu? Yazilanlardan pek bişey anlamadm karismis biraz [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara

(02-01-2016, 06:53 PM)emir.baygus Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Abi bu xiaomi Kameralar tam olarak kaçtan basliyor? Aparatlari dahil midir? Birde go pro nun yerini tutuyor mu? Yazilanlardan pek bişey anlamadm karismis biraz [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]

Emircim merhaba

Xiaomı fiyat / performans cihazı. go pro kullanmadım dahı ıyı yada daha kotu diyemem.
xio nun üstün olduğu taraflar da yok değil. 64 GB desteklemesi gibi 2K çözünürlük gibi

ama go pro nun 700-800 TL den başladığını duşunursek xiaomi iyi bir alternatif.

ebay veya ali express üzerinden alınabilir ben ebayda güvendiğim hollandalı bir satıcıdan aldım. suan fiyatlarına zam geldi satıcısına gore 77 usd gibi bir fiyattan başalayıp mağaza güvenirliğne göre 100 usd ye kadar gidiyor.

Kamera ile birlikte aksesuar gelmiyor. ayrı ayrı alıyoruz.

kamera +
su gecirmez kap +
koolay sök tak için kızak aparatı +
kask ve düz yuzey için yapışkanlı kızak.

ilk lazım olanlar bunlar
amaaksesuarda sınır dusunceyle sabıt.

yedek pil ve sarj aletı, uzatma aparatları, gıdon aparatları, lensler, monopod, selfi cubugu, tripod ne ararsan var.

xio normalde SJCAM4000 ile kıyaslansa da aslında 5000 ile aynı lense sahıptır.
ben genel ozellıklerı yukarıda yazdım. :D

umarım faydası olur.
Ara

Merhaba abi.Sahibindende sıfırını 260 tl ye buldum yani ebay yada aliexpressten mi söylemeliyim yoksa buradan aliyim mi en azından bekleme suresini kısaltırım? Dediğin gibi gopro dünya pahası.Xiaomi bu kadar düşük fiyat yüksek performanslı olarak öne çıkmış.

Ara

Sahibinden almasan bile 77 usd ye aldigini dusunsek. 230 tl icin 20-25 gun beklemen gerekir. Ayrica birde gelmeme riski var

Sent from my iPhone using Tapatalk

Normalde o fiyat daha da yukselecek. Soyleki bazi arkadaslar kisa sureli kampanyaya denk geldiler gecenlerde 43 usd den aldilar. 130 tl ye yani. Bunlarin kameralari da 3-4 gun once geldi o yuzden iyi fiyat sayilir. Genelde o paraya sadece kamera olur. Caner ile bir gorus istersen. Bendeki kamerayi ona vermistim ben. + sualti kabi ve kask icin donerli aparat ile birlik te.

Su anda da kask icin kisakli tak cikar ve oval kizak var

Bugunde canere ve kendime ikili ekstra pil + sarj aleti aldim. Kingma marka

Ara

Söylediklerini değerlendiricem abi. Kafamda bi cross kaskı var. Suanda ikinci planda kamera ancak kalitesini ve fiyatini dusunecek olursak kısa zamanda yükselecek bi kamera modeli. :(

Ara

Aslimda aklimda 3 kamera var. 3ununde birbirine gore + lari var ama digerlerini denemedim henuz.

Ara

(02-02-2016, 07:36 PM)Mike.xxlarge Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Aslimda aklimda 3 kamera var. 3ununde birbirine gore + lari var ama digerlerini denemedim henuz.

Diğer modelleri ve artılarını da yazarsan belki onlar içinde sorular gelebilir.
Kılavuz kaptan görev başında , gelsin sorular. :kaptan:

160711104912_imza3.JPG
Ara

(02-03-2016, 06:34 AM)MuratD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(02-02-2016, 07:36 PM)Mike.xxlarge Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Aslimda aklimda 3 kamera var. 3ununde birbirine gore + lari var ama digerlerini denemedim henuz.

Diğer modelleri ve artılarını da yazarsan belki onlar içinde sorular gelebilir.
Kılavuz kaptan görev başında , gelsin sorular. :kaptan:

Detayli inceleme ciksin paylasacagim basgan :) [THUMBS UP SIGN]

Ara