Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Etiket Sticker Hazırlamak

(12-29-2015, 02:18 PM)ali kaan küçük Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Şuan seri üretime geçtim GMK ÜYE KARTI Talep Listesi olan bütün bilgileri alıp ordaki herkeze düzenledim Yusuf Altan ŞAHİN arkadaşımız istemiyormuş ama ben ona da düzenledim :P

(12-28-2015, 07:51 PM)Alper.Şensöz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Türk Bayrağı ekleme opsiyonu varsa dadından yenmez.

A RH (+)

Teşekkürler.

Abi Türk Bayrağı olayını senin stickerde denedim ama bu yazıcı sadece siyah beyaz resim ekleyince bi tuhaf oldu o yüzden diğer arkadaşlara öyle bişey eklemedim ona başka bir çare ararız :tamam:

Sen o boşluğu bırak, ben damla etiketi kendim yapıştıracağım.

160711104912_imza3.JPG
Ara

(12-29-2015, 03:03 PM)MuratD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(12-29-2015, 02:18 PM)ali kaan küçük Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Şuan seri üretime geçtim GMK ÜYE KARTI Talep Listesi olan bütün bilgileri alıp ordaki herkeze düzenledim Yusuf Altan ŞAHİN arkadaşımız istemiyormuş ama ben ona da düzenledim :P

(12-28-2015, 07:51 PM)Alper.Şensöz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Türk Bayrağı ekleme opsiyonu varsa dadından yenmez.

A RH (+)

Teşekkürler.

Abi Türk Bayrağı olayını senin stickerde denedim ama bu yazıcı sadece siyah beyaz resim ekleyince bi tuhaf oldu o yüzden diğer arkadaşlara öyle bişey eklemedim ona başka bir çare ararız :tamam:

Sen o boşluğu bırak, ben damla etiketi kendim yapıştıracağım.

Yan tarafında yeterince boşluk var şuan 37 kişiye bu şekilde sticker çıkarttım 5 sayfa (sayfada 4 adet var ) 185 sticker yapar :) artık bir teşekkürü hak ettim
Ara

A RH (+)

Teşekkürler.

İstemediğimi de nerdenn cikardin :)
Gercekten gerekli ve faydali birsey. Ornegide bi turlu gönderemedim :utan:
Eline koluna saglik :))

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RÜZGARI HİSSET
Ara

İsmail ENGİN
0 Rh -
05436802645

Bide

Rabia ENGİN
AB Rh +
05436802660
Ara

Şu an neredeyse bütün klüb'e bu stickerlerden çıkarttım farklı birşey isteyen varsa bugün akşama kadar haber versin toplantıya yetiştireyim, ameliyat olacağım için 2 hafta kadar çalışmayacağım.
Ara

Kardesim eşimi de ekleyebilirmiyiZ.

Hazel T. KABASAKAL
B rh +

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara

Oğlum Mehmet Kağan için istiyorum

Mehmet Kağan KAN
0 rh+
Ara

Oğuz Başkan B rh +

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel düşünce olmuş düşünenlerin akıllarına sağlık :)

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara