Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2016 gezi programı hazırlıkları

Şimdiden araştırmaya başladık.. 2016 yılı motofestler, şilebezi, üstübü, çilek, ıvır zıvır festivalleri, güzellik yarışmaları.. :]

Kış ayları gezileri de dahil olmak üzere aklımızdaki rotaları şimdiden paylaşalım, bizim atlayabileceğimiz güzellikleri de sizler hatırlatın istiyorum. Benim aklımdaki yerler şunlar;

- Şile - Ağva ve civarları (arka bahçe)
- Kıyıköy
- Edirne
- Eskişehir
- Çanakkale
- Abant
- Gölcük
- Yedigöller
- Taraklı
- İznik
- Bursa, Cumalıkızık
- Tirilye, Gölyazı

Siz de alternatiflerinizi ekler misiniz? Günübirlik de olabilir bir gece konaklamalı da olur.

:tr:  Kuşlar kısa.. Hayat uçuyor..
Ara

Yalova termale kış gezisi yapılabilir. Güzel bir sit alanı var gezilip görülmesi gerekir diye düşünüyorum.

Hayat olduğun yerde...
Ara

İznik keramet köyü keramet gölü günübirlik.
İncelenebilir, düşünülebilir.

Ara

Arkadaşlar İznik ve çevresi deyince yine bitlerim harekete geçti...

Malum mart 20 sinden sonra ben aynen Ataşe görevine dönerim. Eğer burayı düşünürseniz ki en erken mayıs haziran gibi ister çadır,ister pansiyon,ister otel,ister bungalov isteyene çimen otel ve çevre gezi ile organizasyonu üstlenirim yeterki tarih ,zaman ve sayıyı önceden verirseniz gerekli alternatifleri hazırlar onayınıza sunarım. Enaz 2 hatta 3 günlük program yaparsanız tadından yenmeyecek bir organizasyon olur. Her sene olduğu gibi teklifimde ısrarlıyım bilen bilir buraları bilmeyen de gelip öğrenecek...
Ara

(12-13-2015, 10:24 PM)Alper.Şensöz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Şimdiden araştırmaya başladık.. 2016 yılı motofestler, şilebezi, üstübü, çilek, ıvır zıvır festivalleri, güzellik yarışmaları.. :]

Kış ayları gezileri de dahil olmak üzere aklımızdaki rotaları şimdiden paylaşalım, bizim atlayabileceğimiz güzellikleri de sizler hatırlatın istiyorum. Benim aklımdaki yerler şunlar;

- Şile - Ağva ve civarları (arka bahçe)
- Kıyıköy
- Edirne
- Eskişehir
- Çanakkale
- Abant
- Gölcük
- Yedigöller
- Taraklı
- İznik
- Bursa, Cumalıkızık
- Tirilye, Gölyazı

Siz de alternatiflerinizi ekler misiniz? Günübirlik de olabilir bir gece konaklamalı da olur.

Hep aklımdaki yerler Güzel hepsine geleceğim:çiçek:

Honda Kalbim Hep Onda !! :tamam:
160111131835|hondaimza.jpg

KASTAMONU AZDAVAY... :tamam: amasraaaa :alkış:

Gidilesi ve görülesi yerlerden biri de Akçakoca'dır .

160711104912_imza3.JPG
Ara

Her haftaya bir gezi düşecek gibi :alkış:

Ara

Programlama yaparken şunu gözden kaçırmamak gerekir diye düşünüyorum...

Kulübümüzün çoğunluğu gençlerden oluşmakta olduğundan program önceden yapılacağı için önceden tarihleri açıklanmış olan ÖSYM imtihanları, Açıköğretim imtihanları, sürücü kurs imtihanları gibi özel ve ertelemenin mümkün olmadığı durumları göz ardı etmezsek yoğun katılım olacağını düşünüyorum.. ( Ancak gezi ve etkinlik programını bir hafta önce ve sonraya ertelendiğinde dünya yıkılacak değil , düğün gibi olayları zaten geçerli ve zorunlu sebep sayıldığını hatırlatırım..)

Dolayısıyla bu programı yapmayı düşünen arkadaşlar mutlaka öncelikle kendi durumlarına göre ayarlama yapacağı kuşkusuz ancak diğer üyeleri de düşünmesi gerektiğini nacizane ilgi ve bilginize arz ederim...
Ara

(12-14-2015, 01:50 PM)ŞENER Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Programlama yaparken şunu gözden kaçırmamak gerekir diye düşünüyorum...

Kulübümüzün çoğunluğu gençlerden oluşmakta olduğundan program önceden yapılacağı için önceden tarihleri açıklanmış olan ÖSYM imtihanları, Açıköğretim imtihanları, sürücü kurs imtihanları gibi özel ve ertelemenin mümkün olmadığı durumları göz ardı etmezsek yoğun katılım olacağını düşünüyorum.. ( Ancak gezi ve etkinlik programını bir hafta önce ve sonraya ertelendiğinde dünya yıkılacak değil , düğün gibi olayları zaten geçerli ve zorunlu sebep sayıldığını hatırlatırım..)

Dolayısıyla bu programı yapmayı düşünen arkadaşlar mutlaka öncelikle kendi durumlarına göre ayarlama yapacağı kuşkusuz ancak diğer üyeleri de düşünmesi gerektiğini nacizane ilgi ve bilginize arz ederim...

Aynen öyle. Bu ve bunlar gibi bir çok durumu göz önüne almaya gayret ediyoruz. Yakında etkinlik takvimi yayınlandığında da gözden kaçırdığımız sınav vs. durumlar olursa yardımcı olursanız sevinirim.

Ara