Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tanışma

Pardon ben yeni katıldımda toplantı günleriniz nezaman ve nerde toplanıyorsunuz sizlere ait kıyafet teminini nerden ve nasıl yapıcam saygılar
Ara

Hüseyin, aramıza hoş geldin.

Biraz kendin den de bahset ki, seni tanıyalım.
Nereden?, yaş?, motor?, tecrübe?, meslek? vs. vs.

Toplantıların duyurusu buradan (gebzemoto.com) yapılıyor.
Her hafta çarşamba günleri, istisnasız. Yeri değişebiliyor.

GMK özel kıyafeti yok. Yelek, tişört, polar, baf, anagtarlık, sticker vs ürünler var.
Zaman içerisinde bu ürünler için talep toplanıp yaptırılıyor.
Yelek almak biraz daha zor. Yeleği taşımayı öncelikle hak etmelisin.
Ara

İsmim hüseyin gebzede akse yaşamda ikamet ediyorum, yaşım 44 aslen üsküdarlıyım iş dolayısıyla 5 yıldır butaraftayım, gemi sektöründe mobilya ustasıyım, çita marinde usta başıyım iş yerim yalovada, motorum yamaha xmax momo 250 lik şimdilik yedi aydır motor sevdalısıyım önceleri malesef zaman ayıramadım, ama keşke ayırsaymışım, kısaca böyle aklıma gelenler bu arada 2 kız babasıyım 15 ve 10 yaşlarında, işte böyle.....

Nacizane bir eleştirim olacak sayfanız güzel, ancak biraz karışık acaba facebookta toparlansa hem daha net ulaşılır ve anlaşılır olur diye düşünüyorum... Sadece bir fikir
Ara

Hüseyin abi hoşgeldin

Her şeyi sev fakat her şeyden önce seni seveni sev. Sevki, sana verilen sevginin değerini bilesin
Ara

Aileye hoşgeldin. Facebook sayfamız var zaten :çiçek:

:tr:  Kuşlar kısa.. Hayat uçuyor..
Ara

Hoşbulduk arkadaşlar, ilginiz için teşekkürler, facebook sayfasını gördüm, söylemek istediğim oradan daha kolay yazışma oluur diye düşünmüştüm, neyse sorun değil yinede sizlerle tanışa bilmek güzel, tekrar herkese ayrı ayrı selamlar hayırlı günler dilerim
Ara

aileye hoşgeldin.
Ara

Huseyin abi hosgeldin.
Forum karisik degil aslinda alismak zaman aliyor sadece :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ara

Gmk ailesine hoşgeldiniz.

Aileye hoş geldiniz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RÜZGARI HİSSET
Ara